Aktuálna akcia

Najmodernejšie okno

Future Dedign plus – s jedinečnou -50% zľavou

 

Dovoľte nám upozorniť Vás na najmodernejšie okno FUTURE DESIGN PLUS, ktoré sme do predaja uviedli dňa 17.1.2017 veľkolepým odhalením na pobočke v Žiline. Vyniká jedinečným dizajnom, implementovanou technikou, užívateľským komfortom, pasívnou aj aktívnou bezpečnosťou.

V prípade Vašej nezáväznej predobjednávky na www.NajmodernejsieOkno.sk a reálnej objednávky v termíne do 31.7.2017

získate možnosť využiť šialenú 50% zľavu na balík inovácií FUTURE DESIGN PLUS (až do 31.7.2017).

 

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS! Zľava trvá iba do 31.7.2017.

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v našej prevádzke, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálnu neopakovateľnú akciu a príďte si aj vy po značkové okná, dvere alebo garážové brány EKOPROFIL.

 

 

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO.

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v jednej z našich prevádzok, kde Vám budeme môcť vybrať alternatívu priamo na mieru.
Nepremeškajte SMART & EXTRA ponuku a príďte si aj vy po značkové plastové, či hliníkové okná, dvere a garážové brány EKOPROFIL!!

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS! SMART & EXTRA ponuka platí len do 31.5.2017.

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia