AKCIA – plastové okná za 1/3 ceny

Nikdy doteraz neboli kvalitné značkové plastové okná a dvere v tak nízkej cene. Profitujte z tejto krátkej výnimočnej akcie a získajte ktorýkoľvek typ plastových okien aj dverí za 1/3 cenníkovej ceny!

ZĽAVA AŽ 67% z ceny

Bežne počas roka mávame príležitostné akcie, no táto akcia prekonáva doteraz všetky a na naše cenníkové ceny plastových okien poskytujeme až 67% zľavu. Akcia trvá iba 1 mesiac! Presne od 12.11. do 11.12. 2018 si môžete v našich predajniach objednať plastové okná aj dvere za 1/3 ceny. Akcia je limitovaná na 10.000 ks plastových okien, alebo dverí.

Vaše objednané plastové okná a dvere počas tejto mesačnej akcie Vám dodáme v januári 2019, alebo neskôr, v termíne podľa Vášho priania. Vyrobené produkty Vám preskladníme bezplatne až po dobu 3 mesiacov v našich skladoch (odobrať, alebo nechať namontovať si ich môžete až do apríla 2019).

Pri objednávke počas tejto mesačnej výnimočnej akcie ušetríte hneď 2 krát. Nákupom so 67% zľavou z cenníkových cien, ale aj nákupom za staré ceny roku 2018. Z dôvodu turbulentného vývoja cien na trhu všetkých surovín (PVC, aj oceľ, aj sklo), predpokladáme citeľné zvýšenie cien okien pre rok 2019.

Pošlite nám Váš dopyt a my Vám spracujeme kalkuláciu so 67% zľavou

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Tovar o ktorý máte záujem

Vaša správa

Pripojte súbor