Ekoprofil garancia najlepšej ceny na trhu

Našim nosným produktom sú prémiové plastové okná bluEvolution a Deceuninck, úžasné hliníkové okná Aluprof a technicky najprepracovanejšie vonkajšie žalúzie v systéme Combo.

Pokiaľ plánujete svojmu domu dopriať okná niektorej z týchto značiek, spolu s vonkajšími žalúziami, garantujeme vám NAJLEPŠIU CENU NA TRHU.

Ak staviate, alebo rekonštruujete rodinný dom, určite sa zastavte v našich showroomoch pre svoju najvýhodnejšiu ponuku. 

V prípade, ak sa náhodu pri súčasných neustálych zmenách cien a našej snahe prinášať najvyššiu kvalitu za najlepšiu možnú cenu stane, že vám overená konkurencia ponúkne akciovú cenu nižšiu ako my, tak vám cenu dorovnáme!!

Na aké produkty platí GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY?

Garancia platí pre cenové ponuky na:

Jedná sa o výber profilových systémov okien, ktoré sú dlhodobo bestsellerom na Slovensku a samozrejme aj v Ekoprofile, spolu s vonkajšími žalúziami v systéme Combo. Za kvalitou týchto typov najpredávanejších systémov si stojíme, pravidelne mapujeme ceny overenej konkurencie v rámci celej SR a ponúkame najlepšiu cenu.

Podmienky GARANCIE NAJLEPŠEJ CENY

Garancia sa vzťahuje na prípady, keď ide o rovnaký tovar. Za taký považujeme tovar s rovnakým označením, parametrami a s rovnakými podmienkami predaja.

Vzťahuje sa na všetky 3 uvedené značky systémov a dokonca na viaceré prevedenia daných systémov.

Konkrétne Combo bluEvolution 82 aj 92, Combo Deceuninck Elegant aj Eforte, Combo Aluprof MB86 Si aj 104 Passiv.

Je potrebné, aby boli porovnávané ponuky výrobkov v rovnakej farbe, rozmeroch aj počte, s rovnakým izolačným sklom, kovaním, s rovnakým motorom v žalúziách, rovnakým prevedením a izoláciou žalúziových boxov.

Ponúknutá cena tovaru u konkurencie nemôže byť podmienená nákupom iného tovaru, služby alebo využitím nákupu na splátky, či iného úverového produktu. Garanciu je možné uplatniť, ak je možné overiť podmienky predaja v konkurenčnej predajni. To znamená, že konkurenčná predajňa musí byť otvorená v bežnej predajnej dobe.

Naša kalkulácia je vždy férová a neskúšame na vás triky

Cenu po zameraní upravíme iba z dôvodu, ak sa skutočne namerané rozmery odlišujú od predbežných rozmerov, prípadne došlo k inej podstatnej zmene. Po montáži neúčtujeme žiadne úmyselne utajené náklady naviac.

Takýto postup by sa nepáčil nám, preto takto nebudeme robiť zle ani vám.

Cenu dorovnáme aj spätne

Pokiaľ by ste získali lepšiu ponuku od overených firiem, sme pripravení našu cenu upraviť aj spätne do 10 dní od objednania.

Doručte nám platnú konkurenčnú ponuku, nie staršiu ako 7 dní, s nižšou cenou na email garancia@ekoprofil.sk do 10 dní od objednania a my vám v prípade splnených podmienok garancie upravíme cenu, alebo vrátime už zaplatenú sumu.

Výluky z GARANCIE NAJLEPŠEJ CENY

Garancia platí pre predaj prostredníctvom našich predajní v SR, nie cez e-shopy.

Garancia sa nevzťahuje na ceny služieb, nesprávne uvedené ceny a tovary, ktorých predaj je limitovaný množstvom.

Pri uplatnení garancie nie je možné uplatniť iné zľavy a akcie.

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor