Plastové okná bluEvolution

Nová generácia úsporných profilov bluEvolution z produkcie Salamander Industrie-Produkte GmbH patrí medzi najmodernejšie výrobky svojho duhu na trhu. Aj napriek použitiu oceľovej výstuhy dosahujú bezkonkurenčné hodnoty prestupu tepla.
bluEvolution 82 a 92 sú profily s vysokým kvalitatívnym štandardom a vysokou technickou zrelosťou. Vyznačujú sa predovšetkým jedinečnou geometriou vnútorných komôr, zabezpečujúcou vysokú statickú pevnosť a optimálnu tepelnú izoláciu. Sofistikované technológie tesnenia zaisťujú spoľahlivú
ochranu proti vetru a dažďu. Nakoľko sú okná predurčené do nízkoenerge-tických a pasívnych stavieb, sú zasklené výhradne izolačným trojsklom.
Okná z profilových systémov Salamander SL aj AD sú časom overené, atraktívne, mimoriadne spoľahlivé a dokážu splniť všetky požiadavky na kvalitu a funkčnosť. Zaručujú nielen jednoduchú starostlivosť, ale aj mimoriadne dlhú životnosť a to najmä vďaka použitiu PVC suroviny najvyššej kvality. Inteligentný dizajn profilov s veľkou oceľovou výstuhou poskytuje vynikajúcu stabilitu a vysokú pasívnu bezpečnosť.
Okná sú okované bezpečnostným kovaním WinkHaus activPilot, alebo Maco Multi-Matic. Toto môže byť samozrejme aj v bezpečnostných triedach RC1 aj RC2, prípadne je možné okná vybaviť bezpečnostným balíkom Safety Top. Ten zahŕňa bezpečnosntné kovanie v triede RC2, nerozbitné conexové sklo, zosilnené oceľové výstuže a bezpečnostnú kľučku.