Plastové okná Rehau

(aj počas obmedzení pre vás naďalej kalkulujeme, vyrábame a montujeme...)

Švajčiarska spoločnosť REHAU je celosvetovo úspešnou prémiovou značkou. Viac ako 40 rokv sa aktívne venuje vývoju a výrobe výrobkov z polymerových materiálov. Určuje trendy v troch strategických oblastiach – v stavebníctve, automobilovom priemysle a ostatnom priemysle.

 

Individuálnymi receptúrami spracovania plastov otvára Rehau nové odvetvia na ich použitie a nahrádza tradičné suroviny hodnotnejšími polymérmi. Rehau v oblasti okenných a fasádnych prvkov je „top“ dodáva-teľom na trhu.

 

Vysoká profesionalita pri vývoji materiálov, až po neobmedzené možnosti riešenia na báze polymérov sú základným predpokladom pre najvyššiu kvalitu prémiového HIGH-TECH produktu.

 

Konštrukcie okien a dverí majú vďaka kvalitným základným materiálom deklarovanú životnosť 50 rokov. Základným materiálom pre výrobu plastových profilov je špeciálne vyvinutý materiál RAU – PVC 1406. Tento bez zmäkčovadiel a bez kadmia pripravený materiál má vysokú rázovú húževnatosť, dlhú životnosť, je farebne a poveternostne stály, trvale tvarovo stály, výborne tepelne a zvukovo izolujúci.

 

Okná z profilových systémov Rehau sú okované kovaním značky GU, výrobca ktorého je špecialistom na atypické kovania a riešenia pre najnáročnejších.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Okres

    Vaša správa

    Pripojiť súbor