Plastové okná Rehau

Švajčiarska spoločnosť Rehau je celosvetovo úspešnou prémiovou značkou. Viac ako 40 rokov sa aktívne venuje vývoju a výrobe výrobkov z polymérových materiálov. Určuje trendy v troch strategických oblastiach – v stavebníctve, automobilovom priemysle a v ostatnom priemysle.

Individuálnymi receptúrami spracovania plastov otvára Rehau nové odvetvia na ich použitie a nahrádza tradičné suroviny hodnotnejšími polymérmi. Rehau v oblasti okenných a fasádnych prvkov je „top“ dodáva-teľom na trhu.

Vysoká profesionalita pri vývoji materiálov, až po neobmedzené možnosti riešenia na báze polymérov sú základným predpokladom pre najvyššiu kvalitu prémiového HIGH-TECH produktu.

Konštrukcie okien a dverí majú vďaka kvalitným základným materiálom deklarovanú životnosť 50 rokov. Základným materiálom pre výrobu plastových profilov je špeciálne vyvinutý materiál RAU – PVC 1406. Tento bez zmäkčovadiel a bez kadmia pripravený materiál má vysokú rázovú húževnatosť, dlhú životnosť, je farebne a poveternostne stály, trvale tvarovo stály, výborne tepelne a zvukovo izolujúci.

Okná z profilových systémov Rehau sú okované kovaním značky GU, výrobca ktorého je špecialistom na atypické kovania a riešenia pre najnáročnejších.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor