Tieniaca technika

Pre moderné a účinné tienenie na Váš dom či byt si môžete zvoliť medzi tienením exteriérovým a interiérovým. Ktorýkoľvek variant tieniacej techniky je zároveň výrazným estetickým  prvkom a dotvára celkovú dizajnovú líniu domu.

Exteriérové tienenie je najúčinnejšie a odrazí teplo ešte pred oknami. Tým zabráni, prípadne minimalizuje prenikanie slnečných lúčov do interiéru. Pre väčšinu variant exteriérového tienenia je ideálne rozhodnúť sa ešte vo fáze výstavby domu, no ponúkame aj varianty na dodatočné montáž.

Interiérové tienenie sa neobmedzuje iba na štandardné celotieniace horizontálne žalúzie, ale voliť môžete spomedzi širokého spektra možností, ktoré nie len účinne zatienia interiér, ale majú mimoriadnú estetickú hodnotu. Vytvoríte si tak moderný, štýlový, alebo tradične vyzerajúci interiér a dotvoríte celkový ráz Vášho domu, či bytu.

Protihmyzové siete sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich domov a bytov. Spoľahlivo ochránia pred nežiadúcim nalietavajúcim a lezúcim hmyzom. Vybrať si môžete siete pevné, otváracie, otváracie s rámom, rolovacie, plissé, alebo posuvné

Všetky z týchto výrobkov dodávame v rozmeroch na mieru. Poraďte sa s odbornými predajcami v našich predajniach, alebo s našimi technikmi priamo u Vás doma.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Nezáväzný dopyt

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Tel. číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor