Tieniaca technika

Tieniaca technika

Pre moderné a účinné tienenie na Váš dom či byt si môžete zvoliť z viacerých typov exteriérového tienenia. Ktorýkoľvek variant tieniacej techniky je zároveň výrazným estetickým prvkom a dotvára celkovú dizajnovú líniu domu.

Exteriérové tienenie

Exteriérové tienenie je najúčinnejšie a odrazí teplo ešte pred oknami. Tým zabráni, prípadne minimalizuje prenikanie slnečných lúčov do interiéru.

Pre väčšinu variant exteriérového tienenia je ideálne rozhodnúť sa ešte vo fáze výstavby domu, no ponúkame aj varianty na dodatočné montáž.

Tieniaca technika - Exteriérové žalúzie
Tieniaca technika - Exteriérové rolety
Tieniaca technika - Pergoly
Tieniaca technika - Screeny
Tieniaca technika - Markízy

Siete proti hmyzu

Protihmyzové siete sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich domov a bytov. Spoľahlivo ochránia pred nežiadúcim nalietavajúcim a lezúcim hmyzom. Vybrať si môžete siete pevné, otváracie, otváracie s rámom, rolovacie, plissé, alebo posuvné.

Všetky z týchto výrobkov dodávame v rozmeroch na mieru. Poraďte sa s odbornými predajcami v našich predajniach, alebo s našimi technikmi priamo u Vás doma.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil