Rolovacie garážové brány

Čoraz väčšiu obľubu si u zákazníkov získavajú rolovacie brány. Svojim konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor a je ich možné montovať do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných objektov. Umiestnenie rolovacej brány môže byť priamo v otvore, pred otvorom, ale aj za otvorom brány. Profily rolovacích brán sa vyznačujú dobrou tepelnou aj akustickou izoláciou.

Lamely týchto brán sú odolné voči tlaku a vodiace lišty zabraňujú ich vytrhnutiu.

Rolovacie brány sa dodávajú len s elektrickým pohonom, a to vo verzii s bubnom alebo bez bubna a ich uplatnenie je okrem vjazdov do garáže aj ako zabezpečenie vchodu, výkladu, či presklených fasád.

Pre vyšší užívateľský komfort dodávame rozsiahly sortiment doplnkov a príslušenstva. Garážové brány sa vyrábajú v rozmeroch na mieru.

Charakteristika

 • lamely sú zateplené polyuretánom
 • rozmer na mieru – šírka až do 6500 mm, výška do 5000 mm
 • rozmer lamiel: výška 55, alebo 77 mm
 • rozmer boxu: minimálne 250 x 250 mm (v závislosti od výšky brány)

Povrchová úprava

 • Povrchová úprava garážovej brány je na výbere investora, a to buď hladká v ľubovoľnej farbe z palety RAL (polomatná), alebo s drevoimitačným nástrekom „Dekoral“ (vybrané drevodekory).  Vodiace lišty, koncová lamela a aj samotný box je možné lakovať do celej palety RAL, alebo laminovať drevoimitačnou fóliou ako pri plastových oknách, s jemnou štruktúrou dreva (drevoimitačných prevedení je cca 40 a ich ponuka sa stále rozširuje).

Jednotlivé sekcie sú dekorované jemným horizontálnym prelisom, zvyšujúcim tuhosť samotnej lamely.

Príslušenstvo a doplnky

 • Lamela s okienkami
 • Zámok do koncovej lamely
 • Protipádová brzda
 • Lnfrazávora pre automaticky ovládané rolovacie brány

 

Motory a ovládanie

Garážové brány sa prevažne kombinujú s motorickým ovládaním. Motory sú vyberané podľa plochy brány, ako aj podľa požadovaného komfortu a dodatočných funkcií (optické snímače, napojenie na vysielač zabudovaný vo vozidle, …).

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil