Hliníkové vchodové dvere

Hliníkové vchodové dvere sú ozdobou vášho domu. Môžu byt dokonale ladiace k oknám, ale aj kontrastné – napríklad v celkom odlišnej farbe.

Výber dizajnových prevedení, farieb a presklení je skutočne nekonečný. Pri svojom výbere si môžete zvoliť z ponuky jednotlivých štandardných sérií, ale môžete si vytvoriť dvere aj celkom podľa vašej fantázie.

 
Hliníkové vchodové dvere - Aluprof - Výplne hliníkových dverí
Hliníkové vchodové dvere - Aludesign - Výplne hliníkových dverí
Hliníkové vchodové dvere - Alusmart - Výplne hliníkových dverí
Hliníkové vchodové dvere - Elegance - Výplne hliníkových dverí
Hliníkové vchodové dvere - Vizual - Výplne hliníkových dverí
Hliníkové dvere LINE
Hliníkové dvere VITRE

Hliníkové vchodové dvere sa vždy vyrábajú ako kombinácia rámu (zárubňa) s krídlom + výplň.

Rám s krídlom dodávame v štandardných profilových systémoch, rovnako ako okná.

Pozrieť ponuku systémov:

Čo je to dverná výplň?

Pre lepšiu predstavu – napríklad pri štandardných balkónových dverách je výplňou obvykle štandardné sklo. Aj vchodové dvere môžu mať ako výplň sklo (takéto riešenie je vhodné najmä do komerčných priestorov, vchodov do bytových domov, no vedia zatraktívniť aj rodinný dom), ale častejšie tvorí výplň dekoračno-izolačný panel. Panel je tvorený obvykle 2 ks hliníkových platní v hrúbke 2 alebo 3 mm, izolačným jadrom z XPS, alebo PUR (styrodur, alebo polyuretán), obvykle aj sklom a nezriedka nerezovou aplikáciou (voliteľné).

 

Prevedenia dverných výplní

Dverná výplň môže byť v dvernom krídle vložená (štandardne ako sklo – teda dverný rám aj dverné krídlo je viditeľné), alebo môže byť dverná výplň „naložená“ (výplň kryje dverné krídlo – je nalepená na krídle z vonkajšej strany, alebo z oboch strán). Naložená výplň je estetickejšia – dvere pôsobia čistejšie, jednoliatejšie, väčšie a celkovo krajšie. Samozrejme, jedná sa o prevedenie drahšie – vzhľadom na vyššiu prácnosť aj materiálovú náročnosť.

Doplnky k dverám

Na vaše nové vchodové dvere si môžete vybrať kľučku + kľučku, alebo guľu + kľučku, no dvere skutočne zatraktívni vhodne zvolené madlo. Madlá sú dostupné rozličných tvarov (trubkové, alebo hranaté – štvorcové, či ploché, rovné aj oblúkové) a mnohých dĺžok (od 40 cm až po 2 metre). Voliteľné sú aj pánty – viditeľné, alebo skryté.

Ovládanie snímačom odtlačku prsta

Vecou, ktorú ocení celá vaša rodina je otváranie dverí odtlačkom prsta, alebo číselným kódom, priložením RFID čipu, či cez bluetooth v kombinácii s číselným kódom.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil