Protihmyzové siete

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou pred nepríjemným hmyzom. Vyznačujú sa nie len svojim praktickým využitím, ale zároveň sú aj elegantným a moderným doplnkom vašich okien či dverí. Pri použití antialergickej sieťoviny dokáže protihmyzová sieť takmer 100%-ne ochrániť pred prienikom alergénov do interiéru. Sieťovina zo sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre toleruje teplotné rozdiely, spolu s hliníkovou konštrukciou zaručujú dlhú životnosť celého produktu. Farebných prevedení je takmer nekonečná ponuky – farby z palety RAL aj imitácie dreva.

Podľa typu konštrukcie sú v ponuke siete pevné, otváracie, otváracie s rámom, rolovacie, plissé, alebo posuvné a dokážu ochrániť proti hmyzu otvor až do šárky 6,6 m a výšky 3 m.

Na terasové dvere dodávame protihmyzové siete aj v bezbariérovom prevedení alebo s kompenzačnou prahovou lištou pre šikmý prah na HST.

Protihmyzové sieťky ekoprofil.sk

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil