Stojíte pred vážnym rozhodnutím

Zamyslite sa …
… koľko rokov očakávate, že Vám budú Vaše nové okná a dvere bezproblémovo slúžiť?
… ako často budú Vaše okná či dvere potrebovať servis?
… akú výšku môže dosiahnuť suma za opravy a výmenu nefunkčných dielov, alebo celých okien?

Nepodceňujte výber dodávateľa a rozhodnite sa na základe racionálnych argumentov. Sme radi, že Vám EKOPROFIL môže pri tomto výbere pomôcť, či už odborní pracovníci osobne, formou mnohých článkov na tejto web stránke, alebo stručnými informáciami v katalógu produktov.

 

Nekupujete si predsa len okno, alebo dvere …
…kupujete si útulný domov, bezpečný spánok, tepelnú pohodu, ekonomickú a ekologickú prevádzku domu, jednoduchú údržbu a hlavne bezstarostné používanie bez obmedzení.

Čo by Vám zaručilo istotu správneho výberu?

 

EKOPROFIL Vám zaručuje

  • – použitie kvalitných komponentov, z ktorých sú značkové okná a dvere EKOPOFIL vyrábané,
  • – poctivú a technologicky vyspelú výrobu,
  • – najvyššiu akosť prevedenia montážnych prác,
  • – dobrú a úprimnú radu odborného predajcu,
  • – garanciu rýchleho a vysokoodborného servisu,…

 

Vyberte si svoje okno z najširšej ponuky na Slovenskom trhu.

Prečo taká široká ponuka? Nie je predsa každé plastové okno rovnaké?
Pravdepodobne každý človek sa snaží konať racionálne. EKOPROFIL podporuje racionálne konanie každého záujemcu o okná, či dvere. Nakoľko každé okno a každý profilový variant je skutočne iný a vyznačuje sa inými vlastnosťami, je aj jeho vhodnosť do toho, či onoho objektu rôzna.
Pravdepodobne okno s prestupom tepla U=0,8 Wm2K (jedno z najúspornejších okien na trhu) nebude najvhodnejšou alternatívou do samostatne stojacej nevykurovanej garáže. Základné 5 komorové okno nie je vhodnou voľbou do nízkoenergetickej novostavby a bezpečnostnými prvkami „vyzbrojené“ okno je zbytočné do bytu v panelovom dome na napr. 3 poschodí.

Luxusné, bezpečné, pasívne, lacné, dizajnové, konzervatívne, rustikálne, … Každé okno zo sortimentu spoločnosti EKOPROFIL vyniká viacerými z uvedených vlastností.

Pri rozhodovaní sa pre konkrétny typ okna využite našu pomôcku „Sprievodcu pri výbere okna“ a dobre mienenú radu odborného predajcu.

 

VITAJTE V EKOPROFILE