Hliníkové okná Schüco

logo shuco ekoprofil.sk

Schüco International KG so sídlom v Bielefelde je spoločnosť s viac ako 65 ročnou tradíciou, ktorá určuje trendy vo viacerých oblastiach svetového priemyslu.

Ako líder na trhu sa zaoberá najmä vývojom a výrobou profilových systémov a kovaní na výrobu výplní stavebných otvorov. Výroba je orientovaná primárne na systém z hliníku, ale aj z plastu. Sortiment zahŕňa profily a príslušné systémy pre konštrukciu okien, dverí, fasád aj zimných záhrad. V portfóliu sú aj systémy protislnečné, protipožiarne, odolné voči vlámaniu, nepriestrelné aj systémy odolné výbuchu, taktiež výrobky pre automatizáciu budov a integrované fotovoltaické systémy. Poskytuje kompletný systém podpory pre architektov, projektantov, investorov a klientov.

V súčasnej dobe Schüco Group distribuuje aj vlastný systém pre výstavbu energeticky úsporných budov. Spoločnosť so svojimi divíziami kovových a plastových výrobkov dodáva do viac ako 80 krajín sveta.

V našej ponuke nájdete hliníkové okná Alusmart 70 HI, Alusmart 75 Sl a tiež Alusmart 90 Sl+.

Vytvorte si vlastný príbeh komfortného bývania vďaka výrobkom z týchto profilových systémov. Ak chcete dostať viac, ako očakávate, voľte Schüco!