Okná

Najširšia paleta výrobkov na Slovensku pre zrealizovanie Vašich predstáv a plánov zahrňuje okná z plastu, hliníku a ich kombinácie. Celkovo až 26 plastových profilových prevedení a  17 hliníkových profilových variant okien je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru.

Výrobky EKOPROFIL však nie sú vnímané len ako výplne stavebných otvorov, ale okná odrážajú individuálny životný štýl a dokresľujú architektúru domu. Rozmanitosti možných kombinácií a tvarov nie sú kladené žiadne medze. EKOPROFIL je pripravený ponúknuť riešenia všetkých individuálnych požiadaviek, ktoré sa týkajú delenia, tvarov, farebného prevedenia, bezpečnostnej úrovne, …

V roku 2015 sme investíciou do vlastnej výroby na Slovensku v Nových Zámkoch zvýšili našu schopnosť napĺňať vysoko individuálne požiadavky náročných klientov. Zároveň sme skrátili čas potrebný na vykonávanie záručného, či pozáručného servisu.

17.1.17 sme predstavili stelesnenie našej túžby po dokonalosti a snahy priniesť nové trendy do našich domovov – Najmodernejšie okno. Toto vyniká svojím dizajnom, komfortom, technickou vyspelosťou ale aj bezpečnosťou. Veríme, že nadchne rovnako aj Vás…

plastové okno

Aby bola individualizácia Vášho domu, či bytu po stránke okien a dverí neobmedzená, okrem najširšieho výberu profilových prevedení si môžete byť istý širokou ponukou doplnkov a príslušenstva. Veľkej obľube sa tešia špeciálne sklá, či už tepelnoizolačné, zvukovoizolačné s parametrami až do Rw = 51 dB, ale aj kovania s osobitnými funkciami…

Nekupujete si predsa len okno, alebo dvere …
…kupujete si útulný domov, bezpečný spánok, tepelnú pohodu, ekonomickú a ekologickú prevádzku domu, jednoduchú údržbu a hlavne bezstarostné používanie bez obmedzení.

Čo by Vám zaručilo istotu správneho výberu?

  • použitie kvalitných komponentov, z ktorých sú značkové okná EKOPOFIL vyrábané
  • poctivú a technologicky vyspelú výrobu,
  • najvyššiu akosť prevedenia montážnych prác,
  • dobrú a úprimnú radu odborného predajcu,
  • garanciu rýchleho a vysokoodborného servisu?

Vyberte si svoje okno z najširšej ponuky na Slovenskom trhu.

Luxusné, bezpečné, pasívne, lacné, dizajnové, konzervatívne, rustikálne, … Každé okno zo sortimentu spoločnosti EKOPROFIL vyniká viacerými z uvedených charakteristík. Tak ako Vy ste jedineční a budujete Váš jedinečný domov, jedinečné sú aj Vaše nové okná.

Pri rozhodovaní sa využite našu pomôcku – členenie okien podľa energetickej účinnosti na: pasívne, nízkoenergetické a úsporné ako aj na varianty: luxusné, prémiové a štandardné.

MONTÁŽ OKIEN

Odborná a precízna montáž je veľmi dôležitá nie len pre udržanie vysokej kvality výrobku, ale najmä pre Vašu celkovú a dlhodobú spokojnosť. Preto EKOPROFIL poskytuje montáž prostredníctvom profesionálnych, autorizovaných montážnych skupín a dbá predovšetkým o optimálne prenesenie zaťaženia hmotnosťou výrobku aj ostatných fyzikálnych síl na konštrukciu stavby, ako aj na izoláciu – tepelnú, akustickú a požadovanú vzduchotesnosť pripojovacej škáry.

Z dôvodu neustáleho zvyšovania kvality naša spoločnosť pravidelne školí svojich pracovníkov v teoretickej aj praktickej rovine, aby dokázali uspokojiť aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Aj sebe lepší výrobok, namontovaný neprofesionálne sa týmto znehodnotí a jeho životnosť výrazne klesá.

Samozrejmosťou je aj možnosť montáže okien s utesnením a napojením okien sa stavbou v troch rovinách – vnútorná, stredová a vonkajšia (v zmysle STN normy 733134 na montáž okien). Spoločnosť EKOPROFIL používa pri takejto montáži systémy od spoločnosti Tremco illbruck.      čítať viac o montáži plastových okien