Okná

Najširšia paleta výrobkov na Slovensku pre zrealizovanie Vašich predstáv a plánov zahrňuje okná z plastu, hliníku a ich kombinácie. Celkovo až 26 plastových profilových prevedení a  17 hliníkových profilových variant okien je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru.

Výrobky od Ekoprofil však nie sú vnímané len ako výplne stavebných otvorov, ale okná odrážajú individuálny životný štýl a dokresľujú architektúru domu. Rozmanitosti možných kombinácií a tvarov nie sú kladené žiadne medze. Ekoprofil je pripravený ponúknuť riešenia všetkých individuálnych požiadaviek, ktoré sa týkajú delenia, tvarov, farebného prevedenia alebo bezpečnostnej úrovne.

V roku 2015 sme investíciou do vlastnej výroby na Slovensku v Nových Zámkoch zvýšili našu schopnosť napĺňať vysoko individuálne požiadavky náročných klientov. Zároveň sme skrátili čas potrebný na vykonávanie záručného, či pozáručného servisu.

V roku 2017 sme predstavili stelesnenie našej túžby po dokonalosti a snahy priniesť nové trendy do našich domovov – Najmodernejšie okno. Toto vyniká svojím dizajnom, komfortom, technickou vyspelosťou ale aj bezpečnosťou. Veríme, že nadchne rovnako aj Vás.

plastové okno výhody ekoprofil.sk

Aby bola individualizácia Vášho domu, či bytu po stránke okien a dverí neobmedzená, okrem najširšieho výberu profilových prevedení si môžete byť istý širokou ponukou doplnkov a príslušenstva. Veľkej obľube sa tešia špeciálne sklá, či už tepelnoizolačné, zvukovoizolačné s parametrami až do Rw = 51 dB, ale aj kovania s osobitnými funkciami.

Ekoprofil - Button - vypočítajte si cenu okien online

Nekupujete si predsa len okno, alebo dvere …
…kupujete si útulný domov, bezpečný spánok, tepelnú pohodu, ekonomickú a ekologickú prevádzku domu, jednoduchú údržbu a hlavne bezstarostné používanie bez obmedzení.

Čo by Vám zaručilo istotu správneho výberu?

 • použitie kvalitných komponentov, z ktorých sú značkové okná Ekoprofil vyrábané,
 • poctivú a technologicky vyspelú výrobu,
 • najvyššiu akosť prevedenia montážnych prác,
 • dobrú a úprimnú radu odborného predajcu,
 • garanciu rýchleho a vysokoodborného servisu?

Vyberte si svoje okno z najširšej ponuky na Slovenskom trhu.

Luxusné, bezpečné, pasívne, lacné, dizajnové, konzervatívne, rustikálne. Každé okno zo sortimentu spoločnosti Ekoprofil vyniká viacerými z uvedených charakteristík. Tak ako Vy ste jedineční a budujete Váš jedinečný domov, jedinečné sú aj Vaše nové okná.

Pri rozhodovaní sa využite našu pomôcku – členenie okien podľa energetickej účinnosti na: pasívne, nízkoenergetické a úsporné ako aj na varianty – luxusné, prémiové a štandardné.

MONTÁŽ OKIEN

Odborná a precízna montáž je veľmi dôležitá nie len pre udržanie vysokej kvality výrobku, ale najmä pre Vašu celkovú a dlhodobú spokojnosť. Preto Ekoprofil poskytuje montáž prostredníctvom profesionálnych, autorizovaných montážnych skupín a dbá predovšetkým o optimálne prenesenie zaťaženia hmotnosťou výrobku aj ostatných fyzikálnych síl na konštrukciu stavby, ako aj na izoláciu – tepelnú, akustickú a požadovanú vzduchotesnosť pripojovacej škáry.

Z dôvodu neustáleho zvyšovania kvality naša spoločnosť pravidelne školí svojich pracovníkov v teoretickej aj praktickej rovine, aby dokázali uspokojiť aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Aj sebe lepší výrobok, namontovaný neprofesionálne sa týmto znehodnotí a jeho životnosť výrazne klesá.

Samozrejmosťou je aj možnosť montáže okien s utesnením a napojením okien sa stavbou v troch rovinách – vnútorná, stredová a vonkajšia (v zmysle STN normy 733134 na montáž okien). Spoločnosť Ekoprofil používa pri takejto montáži systémy od spoločnosti Tremco Illbruck.

Ak sa chcete dozvedieť viac o montáži okien, prečítajte si náš článok – Má kvalita prevedenia montážnych prác rozhodujúci vplyv na životnosť okien? 

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil