plastové okno výhody ekoprofil.sk

Úžasné vlastnosti Najmodernejšieho okna

Najmodernejšie okno vyniká jedinečným dizajnom, implementovanou technikou, užívateľským komfortom, pasívnou aj aktívnou bezpečnosťou.
Odhaľte dokonalosť a vymoženosti Najmodernejšieho okna na trhu.

Čo ešte získam s Najmodernejším oknom?

Vďaka „PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI“ Vám garantujeme plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť výrobkov po dobu 12 rokov!

Vďaka najvýhodnejšiemu bonusovému systému získate zľavu na ďalšie nákupy (dverí, tieniacej techniky a terasového systému)

To, čo iní skrývajú, my Vám ukážeme! Buďte si 100% istí, že teplo, ktoré si zaplatíte, ostane doma! Bezplatná termosnímka odhalí kvalitu montáže!

Vývoj a výroba

Najmodernejšie okno sa nezrodí každý deň. Predchádza tomu dlhý čas projekčnej činnosti, tvorba optimálnej kombinácie komponentov, príprava výroby,  konštrukčné skúšky a testovanie.

Čo bolo dôvodom, pre vytvorenie najmodernejšieho okna?

Naša túžba po dokonalosti a snaha priniesť nové trendy do našich domovov. To čo dokáže maximalizovať komfort, úžitok, dizajn a bezpečnosť okien je už dnes dostupné a nakombinované v jedinom okne. Súbor týchto vlastností označujeme v Ekoprofile ako – Future Design plus – a dopriať si ich môžete aj Vy a Váš dom.

Vybrali sme si najlepšie okno z nášho výrobného programu a ďalej ho zdokonaľovali. Pridali mnoho vylepšení – na základe doplnených komponentov, ale aj úpravou procesu výroby.

Aké vlastnosti musí mať najmodernejšie okno?

Sme presvedčení, že musí byť kvalitné, komfortné, pekné, technicky vyspelé aj bezpečné zároveň. Samotný dizajn nesmie ísť na úkor úžitku a ani maximálny komfort na úkor bezpečnosti. Kvalita výrobku je vždy naša primárna záležitosť.

Najmodernejšie okno musí vynikať aj svojou technikou. Súčasný trend znižovanie energetickej náročnosti budov je celosvetovou aktivitou a naše Najmodernejšie okno je jedno z absolútne najúspornejších okien dostupných na trhu.

Žijeme v uponáhľanej dobe a v našich domovoch chceme mať maximálny komfort. Mať čerstvý vzduch, dostatok denného svetla, minimálne nároky na údržbu, ktorá musí byť popri tom čo najjednoduchšia.

Čoraz viacej sa orientujeme na detail. Sme všímavejší a akcent kladieme na atraktívne architektonické stvárnenie. Riziko vlámania sa zvyšuje a my očakávame od okna pasívnu aj aktívnu bezpečnosť.

Odpoveďou na trend je naše Najmodernejšie okno. Príďte si ho do našich showroomov pozrieť, jeho výrobu a predaj sme už zahájili.

Zabezpečte si nezáväznou predobjednávkou jeho uvádzaciu cenu. Na príplatok 39,99€ za okenné krídlo získajte zľavu až 25%. Vlastnosti Future Design plus tak získate za uvádzaciu cenu len 29,99€ s DPH za okenné krídlo.

NEZÁVÄZNÁ PREDOBJEDNÁVKA

V prípade Vašej nezáväznej predobjednávky cez tento formulár získate možnosť využiť zľavu na prevedenie okna Future Design plus.

Táto predobjednávka Vás oprávňuje získať uvádzaciu zľavu na prevedenie Future Design plus až 25%!
Štandartná cena prevedenia FUTURE DESIGN PLUS je 39,99€ s DPH na 1 okenné krídlo.
V prípade Vašej predobjednávky je to iba 29,99€ s DPH. Túto možnosť máte len v prípade, ak zrealizujete záväznú objednávku mesiac od registrácie.

Počet nezáväzných predobjednávok je limitovaný na 999 tak neváhajte!

    Pripojte súbor

    Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

    Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
    tím spoločnosti Ekoprofil