Plastové okná Aluplast

(aj počas obmedzení pre vás naďalej kalkulujeme, vyrábame a montujeme...)

Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti aluplast GmbH z nemeckého mesta Karlsruhe s prevádzkami na takmer všetkých kontinentoch sveta sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie.

Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov aluplast. Tento výsledok je dosiahnutý aj vďaka širokému spektru ponúkaných typov okien. Od štandardných 4 komorových profilov, až po špičkové 8 komorové profily s vlepovaným sklom.

Na výrobu okien aluplast z ponuky spoločnosti Ekoprofil sú použité materiály najvyššej kvality. Okná sú okované obvodovým bezpečnostným kovaním s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou od spoločnosti Maco. Na zasklenie sú použité izolačné dvojsklá alebo trojsklá, plnené argónom, ktoré dosahujú koeficient prestupu tepla od U=0,5 W/(m2.K). Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami, prípadne samotným sklom, ktoré je v niektorých variantoch vlepené do krídla okna.

Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály s vylúčením olova a ostatných nebezpečných látok. Plastové okná aluplast spájajú najmodernejšiu techniku okien s najvyšším komfortom bývania a zaručujú radosť na niekoľko desiatok rokov.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Okres

    Vaša správa

    Pripojiť súbor