Plastové okná Aluplast

Okná z profilov značky Aluplast od nemeckej spoločnosti Aluplast GmbH z nemeckého mesta Karlsruhe s prevádzkami na takmer všetkých kontinentoch sveta sú na slovenskom trhu najpredávanejšie.

Až takmer 1/3 predaných okien v SR je z profilov Aluplast. Tento výsledok je dosiahnutý aj vďaka širokému spektru ponúkaných typov okien. Od štandardných 4 komorových profilov, až po špičkové 8 komorové profily s vlepovaným sklom.

Na výrobu okien Aluplast z ponuky spoločnosti Ekoprofil sú použité materiály najvyššej kvality. Okná sú okované obvodovým bezpečnostným kovaním s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou od spoločnosti Maco. Na zasklenie sú použité izolačné dvojsklá alebo trojsklá, plnené argónom, ktoré dosahujú koeficient prestupu tepla od U=0,5 W/(m2.K). Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami, prípadne samotným sklom, ktoré je v niektorých variantoch vlepené do krídla okna.

Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály s vylúčením olova a ostatných nebezpečných látok. Plastové okná Aluplast spájajú najmodernejšiu techniku okien s najvyšším komfortom bývania a zaručujú radosť na niekoľko desiatok rokov.

V našej ponuke nájdete plastové okná rady Neo Energeto, Neo MD, Neo AD, Effect/Avantgard, Special SL/RL a tiež radu Superior SL/RL.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil