Plastové okno EKOPROFIL S 9000 MD

Model
EKOPROFIL S 9000 MD
Profilový systém
GEALAN S 9000,
konštrukčná hĺbka 82,5 mm,
6 komôr,
oceľová výstuž 2 mm (podľa veľkosti okna),
prevedenie profilu: rovné
Zasklenie
izolačné trojsklo 4-18-4-18-4,
vlepované technológiou STV®,
koeficient prestupu tepla Ug=0,5W/m2K,
teplý rámik Swisspacer – voliteľný
Kovanie
Siegenia, obvodové, bezpečnostné (až do triedy WK2)
s mikroventiláciou na otváravo-sklopných krídlach
voliteľné Siegenia (skryté pánty)
Tesnenie
3 roviny tesnenia v základnom prevedení (2 dorazové a 1 stredové),
dutinkové EPDM – komorové,
šedá alebo čierna farba,
vymeniteľné
Prestup tepla
Uw=0,80W/m2K so štandardne dodávaným 3-sklom Ug=0,50W/(m2.K)

EKOPROFIL S 9000 MD – Špecifikácia

Okná z profilového systému Gealan S 9000 MD sú vďaka svojím izolačným vlastnostiam vhodné do pasívnych stavieb. Toto bolo docielené vďaka aplikácii viacerých detailov v celkovom usporiadaní profilového systému. Nielen usporiadaním šiestich kontinuálnych komôr v ráme, krídle a stĺpiku, taktiež vďaka aplikácii flexibilného stredového tesnenia v drážke rámu.

Na výborné izolačné vlastnosti okien má vplyv okrem geometrie komôr a tesnení aj hlboké zapustenie izolačného skla v krídle a to až 26 mm. Naviac sériovo a bez príplatkov vlepujeme sklá do všetkých okien v systéme Gealan S 9000 MD technológiou STV®. Citeľne sa tak zvyšuje statická pevnosť a vlepované sklo prináša bezproblémové používanie na desiatky rokov. Pri technológii STV® nepredstavuje výmena skla v prípade rozbitia potrebu výmeny okenného krídla, ani žiadne iné nepríjemné navyšovanie ceny za výmenu.

Okná sa vyznačujú mimoriadne estetickým vzhľadom a pre Gealan obvyklým 15 stupňovým skosením krídla aj rámu, čo podčiarkuje jeho nadčasový vzhľad.

Bez príplatkov používané bezpečnostné kovanie Sigenia poskytuje vysokú odolnosťou voči vlámaniu a uzatvorená oceľová výstuž v ráme zas statickú pevnosť. V tomto prevedení je dostupný aj neviditeľný zvar – Invisible Weld Zone.

Čo by ste mali vedieť o oknách pred ich kúpou?

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil