Exteriérové tienenie

Exteriérové tienenie sa neobmedzuje iba na štandardné celotieniace horizontálne žalúzie, ale voliť môžete spomedzi širokého spektra možností, ktoré nie len účinne zatienia interiér, ale majú aj mimoriadnu estetickú hodnotu. Vytvoríte si tak moderný, štýlový, alebo tradične vyzerajúci interiér a dotvoríte celkový ráz Vášho domu, či bytu.

Vyberte si z interiérových roliet, roleto-žalúzií, roletiek deň-noc, rímskych roliet, plissé či vertikálnych žalúzií.

Všetky z týchto výrobkov dodávame v rozmeroch na mieru a to buď priamo na okenné krídlo (na plochu skla), alebo v rozmere na celé okno, pričom výrobok sa montuje do stropu, alebo do prekladu nad okno.

Príďte sa nainšpirovať do našich predajní…

Exteriérové tienenie odráža teplo ešte pred oknami a preto je veľmi účinné. Minimalizuje sa tak množstvo slnečných lúčov prenikajúcich do interiéru.

Exteriérové rolety - tlačítko na webe
Markízy - tlačítko na webe
Pergoly - tlačítko na webe
Screeny - tlačítko na webe
Exteriérové žalúzie- tlačítko na webe

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil