Ekoprofil – robíme prácu s hrdosťou

Vážený návštevník nášho webu, ďakujeme, že ste EKOPROFIL ako výrobcu okien a dverí zaradili do okruhu potenciálnych dodávateľov vašich nových okien, dverí, tieniacej techniky, brány alebo terasového systému.

Na trhu okien, dverí a tieniacej techniky, zaujíma EKOPROFIL dlhoročne popredné miesto. Neustále vám prinášame nové inovatívne služby a produkty, čím sa staviame na technologickú špičku. 

Máme za sebou takmer 15-ročnú históriu fungovania na Slovensku a stali sme sa partnerom, na ktorého sa viete spoľahnúť a v rámci celej životnosti vašich výrobkov poskytujeme servis a komplexnú starostlivosť. 

Budeme šťastní, keď si vyberiete kvalitný výrobok, ktorý je na radosť a bude vám slúžiť bez obmedzení!

V roku 2015 sme investíciou do vlastnej výroby na Slovensku v Nových Zámkoch zvýšili našu schopnosť realizovať vaše sny a vysoko individuálne požiadavky. Keďže vám chceme naďalej prinášať výrobky z najširšej palety na trhu v SR aj ČR, vyrábajú pre našu spoločnosť produkty viacerí starostlivo vybratí dodávatelia s tradíciou.

vyrobna hala okien a dverí Ekoprofil

PREČO SI MÁTE ZVOLIŤ EKOPROFIL?

Program celoživotnej starostlivosti

Tento program zahŕňa predovšetkým 12- ročnú Prémiovú záruku, ktorá Vám garantuje počas celej životnosti vašich okien, brán a vybraných výrobkov exteriérovej tieniacej techniky dodaných a namontovaných spoločnosťou EKOPROFIL plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť výrobku ako celku, tak aj jednotlivých častí.

Vďaka prehliadkam, vykonávaným každých 12 mesiacov odborným servisným technikom spoločnosti EKOPROFIL, zistíme a odstránime akúkoľvek poruchu už v jej zárodku. Zároveň týmto servisným zásahom výrazne predlžujeme životnosť kovania a tesnení. Pravidelná údržba výrazne zvýši životnosť každého výrobku.

12 rocna zaruka na plastove okna
Termosnímka pre okná a dvere

Overenie kvality montáže termosnímkami.

Ako jediní na Slovensku bezplatne overujeme najvyššiu kvalitu našej montáže termosnímkami vášho domu zadarmo. Okná a dvere z EKOPROFIL-u dosahujú najvyššiu kvalitu, čo dokladujú jednotlivé certifikáty, no kvalitu montážnych prác je neľahké hodnotiť.

Nie však v EKOPROFIL-e, kde sme si kvalitou montážnych prác a použitých materiálov istí. Náš externý partner na požiadanie vyhotoví snímky termokamerou každého okna vo vašom dome, ktoré namontovala naša spoločnosť. Snímky termokamerou vám budú odovzdané, vysvetlené a budú vám slúžiť ako potvrdenie kvalitnej montáže. Prípadne budú navrhnuté opatrenia na odstránenie vád (paušálne náklady na dopravu v rámci celej SR sú stanovené na 35 € a tie uhrádza klient).

Overenie kvality montáže okien a dverí s termosnímkami

Okná odolné voči vlámaniu

Klasické súčasné plastové či drevené okná sa dajú z vonkajšej strany otvoriť bez poškodenia za pár sekúnd a to celkom bez hluku. Nie však okná EKOPROFIL s bezpečnostným kovaním. Proti najrozšírenejšej metóde prekonania prekážok v okne – vlámaniu – slúži nové bezpečnostné kovanie s bezpečnostnými uzávermi, ktoré majú tzv. hríbikové čapy a uzávery s T-drážkou.

Proti menej rozšírenej metóde vlámania sa cez okno použijeme bezpečnostnú kľučku Hoppe Secustik, ktorá okrem toho, že je bezpečnostná, je veľmi elegantná a dostupná v šiestich farebných prevedeniach.

Okná odolné voči vlámaniu
Vlámanie cez okná
Najdokonalejší zvar okna

Invisible Weld Zone

Pri výrobe okien nemyslíme len na atraktívne architektonické stvárnenie, tepelnoizolačné parametre, ale aj na konštrukčnú tvorbu detailu okna. Invisible Weld Zone – neviditeľný zvar okna – je najnovšou technológiou na výrobu plastových okien. Vďaka unikátnemu systému predfrézovania zváraných plôch sa okno stáva dokonalým v každom detaile. Žiadny zo spojov na okne nie je po zvarení frézovaný ani začisťovaný. Nedochádza tak ku vzniku rušivých detailov na okne, vďaka čomu je okno harmonické a mimoriadne elegantné.

Rozdiel v estetike, viditeľný aj z väčšej vzdialenosti, nie je jedinou výhodou. Čistenie okna – najmä ťažko dostupných miest po otvorení a v kútoch – je takto celkom jednoduché. Táto európska novinka je pre vás dostupná u nás ako u prvých na Slovensku vo viacerých modeloch z ponuky.

Najdokonalejší zvar okna - invisible weld zone
ponuka okien a dveri ekoprofil.sk

Garancia najlepšej ceny 

Ako dlhodobý líder v rámci Slovenska sme schopní garantovať vám najlepšiu cenu na trhu, nech už si vyberáte z kategórie úsporných okien, nízkoenergetických či pasívnych okien. 

V každej z týchto kategórii máme pre vás modely v triede ekonomickej, strednej a aj luxusnej. To potvrdzuje napríklad získanie zlatej plakety veľtrhu Coneco za najúspornejšie okno na trhu s prestupom tepla Uw=0,54 W/(m2.K) alebo aj naša garancia najlepšej ceny.

Veríme, že dlhoročná prax spojená s prvotriednymi produktmi a odbornou kvalifikáciou našich zamestnancov plne uspokoja aj vaše najnáročnejšie požiadavky a naše výrobky sa stanú príjemnou súčasťou vášho každodenného života.

„Vaša návšteva na našej stránke nás mimoriadne teší, no zároveň zaväzuje. Veríme, že aj vy sa pripojíte k radom spokojných zákazníkov našej spoločnosti a vyberiete si najpredávanejšie plastové okná po celom Slovensku, kvalitné hliníkové okná alebo dvere, garážovú bránu či tieniacu techniku – že si vyberiete EKOPROFIL.“

kolektív spoločnosti EKOPROFIL

Vyhľadať najbližší showroom alebo predajňu