Garážové brány

Kvalitná garážová brána sa dnes stáva bežným štandardom v modernom stavebníctve. Každý z nás sa na garážovú bránu pozerá iným okom. Niekto si ju zabezpečí kvôli pohodliu a jednoduchosti manipulácie, niekto sa takto chráni pred vlámaním a niekto hodnotí bránu ako doplnok na dome. Podľa individuálnych požiadaviek investora naša spoločnosť Ekoprofil dodáva a montuje varianty sekčné garážové brány, dvojkrídlové (otváracie) garážové brány a rolovacie garážové brány. Brány sa dodávajú s tepelnou izoláciou, alebo bez nej a v rôznych farebných prevedeniach aj rôznych veľkostiach. Pre 1 auto, alebo pre 2 autá. Všetky typy garážových brán dodávame v rozmere presne podľa Vašej požiadavky. Znamená to, že rozmery brán prispôsobíme otvoru na Vašom dome a nie je potrebné otvor upravovať na nejaké štandardizované rozmery brán.

Sekčné garážové brány

SEKČNÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Sekčné (tiež ako sekciové) garážové brány sú najrozšírenejší produkt vo svojej kategórií, obľúbený najmä kôli svojej rozmanitosti

Rolovacie garážové brány

ROLOVACIE GARÁŽOVÉ BRÁNY

Čoraz väčšiu obľubu si u zákazníkov získavajú rolovacie brány

Dvojkrídlové garážové brány

DVOJKRÍDLOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

Jednoduchšia varianta garážovej brány, vhodná najmä v prípadoch, keď nie je možné použiť

Vypočítajte si sami cenu garážovej brány

5 dôvodov, prečo majú garážové brány Ekoprofil dlhšiu životnosť

1.) Vysokokvalitné materiálové vstupy – všetky materiálové komponenty majú prísne sledovanú akosť.

2.) Najmodernejšie výrobné technológie – garážové brány Ekoprofil vychádzajú z moderných liniek na Slovensku. Tak zákazník dostane vždy len prvotriedny produkt.

3.) Profesionálna montáž s využitím vysokoodolných materiálov – kvalita prevedených montážnych prác má určujúci vplyv na životnosť a funkčnosť brány. Preto montáž brán vykonávajú výlučne profesionálne montážne skupiny. Nič nie je ponechané na náhodu a každému jednému detailu je venovaná maximálna pozornosť.

4.) Pravidelné servisné prehliadky – vďaka prehliadkam, vykonávaným každých 12 mesiacov odborným servisným technikom spoločnosti Ekoprofil, zistíme a odstránime akúkoľvek poruchu už v jej zárodku. Zároveň týmto servisným zásahom výrazne predlžujeme životnosť brány ako celku. Názor, že garážová brány nepotrebuje údržbu, je mylný. Pravidelná údržba výrazne zvýši životnosť každej brány.

5.) Výber najvhodnejšej alternatívy – navrhnúť riešenie vyhovujúce po funkčnej, estetickej i statickej stránke nie je jednoduché. Naši predajcovia majú dlhoročné skúsenosti nadobudnuté pri realizácii dodávok garážových brán do novostavieb, rekonštruovaných domov, bytových komplexov, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov, … Vďaka tomu dokážu posúdiť vhodnosť všetkých možných alternatív a odporučiť tú najvhodnejšiu.

Uvedených 5 dôvodov nám dáva jedinečnú možnosť poskytovať až 12 ročnú „Prémiovú záruku“ na nami dodané a namontované garážové brány.

V rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI o Vašu garážovú bránu vykonávajú servisní technici spoločnosti  Ekoprofil pravidelné záručné prehliadky a prevádzajú servisné zásahy, potrebné k zabezpečeniu správnej funkčnosti všetkých častí brány. Rovnako vykonávajú v prípade potreby nepravidelné urgentné servisné zásahy do 24 hodín (prevažne v rámci pracovnej doby). Predpokladom pre poskytnutie predĺženej 12 ročnej záručnej doby je vykonávanie pravidelných záručných prehliadok, každých 12 mesiacov.  Klient si záručnú prehliadku telefonicky dojedná s príslušným servisným technikom. Z 12-ročnej “Prémiovej záruky” sú vylúčené elektronické súčasti.

Záručné a pozáručné prehliadky, v rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI o Vašu bránu sa vykonávajú podľa aktuálneho cenníka, dostupného na prevádzkach spoločnosti Ekoprofil.

Vďaka tejto záruke máte istotu dlhoročného spokojného užívania Vašej novej garážovej brány.

12-ROČNÁ “PRÉMIOVÁ ZÁRUKA”

Ako jediný v Slovenskej republike poskytujeme na naše garážové brány až 12-ročnú “Prémiovú záruku“.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil