Výber garážovej brány

Vedeli ste, že výber garážových brán je mimoriadne pestrý a Vaša voľba nemusí byť poľavením na nárokoch:

Samozrejme Vám odporúčame ako najvhodnejšiu voľbu na Váš nový, alebo starší dom „sekčnú garážovú bránu“ . Funguje spoľahlivo, dobre izoluje a tesní, dodáva sa v mnohých dekoroch dreva, celej palete RAL farieb, je komfortná, nakoľko je ovládate diaľkovým ovládaním a čo je taktiež krásne – jej cena je mimoriadne zaujímavá.

Dnes sa už nemusíte tohto dokonalého riešenia vzdávať, pokiaľ nemáte ostenie (priestor vedľa otvoru, do ktorého sa sekčná brána kotví na bočnej strane). Ostenie je možné vytvoriť z totožného materiálu ako je samotná brána, čiže dokonale splynie. Toto riešenie je vhodné aj v prípade, ak nemáte nadpražie (priestor nad otvorom, do ktorého sa brána kotví na vrchnej strane). Rovnako sa dá vytvoriť totiž aj nadpražie. Ak máte nad otvorom málo miesta, alebo veľa miesta, nie je problém vec vyriešiť.

Ak si nevyberiete sekčnú bránu, zvoľte si rolovaciu. Má horšie izolačné vlastnosti, no celá sa zroluje do bubna cca 30×30 cm. Ak ani rolovacia brána nie je pre Vás to pravé, vyberajte medzi dvojkrídlovými bránami. V sortimente sú so zateplenými, alebo nezateplenými rámami. Taktiež priechodzie dvere, alebo okienka rozličných tvarov do brán nie sú ničím nezvyčajným.

Hnedá dvojkrídlová garážová brána ekoprofil.sk
12. októbra 2017
|