Hliníkové dvere s výplňou ALUDESIGN

Séria výplní ALUDESIGN od Českého výrobcu Perito vyniká moderným originálnym dizajnom a je aktuálne najžiadanejšou kolekciou hliníkových dverí v ponuke. Vyniká perfektnou kvalitou a mimoriadnym prepracovaním aj tých najmenších detailov.

V prípade, ak túžite po niečom skutočne výnimočnom, vyberte si jeden z modelov dverí Aludesign, ktorý bol navrhnutý uznávaným českým dizajnérom MgA. Petrom Novaque.

Celá ponuka zahŕňa neuveriteľných 66 modelov, takže situácia, že by ste si nevybrali je takmer vylúčená. Jednotlivé modely sú koncipované ako mimoriadne čisté, bez akýchkoľvek dekoračných prvkov, ale aj ako výrazné s osobitým charakterom, doplnené o kontrastné prvky, nerezové aplikácie, či dekoračné sklá.

Výplne sú určené výlučne na naloženie na dverné krídlo – jednostranne, alebo obojstranne.

Hliníkové dvere ALUPROF
Hliníkové dvere ALUDESIGN
Hliníkové dvere ALUSMART
Hliníkové dvere ELEGANCE
Hliníkové dvere VIZUAL
Hliníkové dvere LINE
Hliníkové dvere VITRE

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil