Posuvné terasové dvere

Najviac systémov terasových dverí

Ak si prajete ešte viac svetla a priestoru, zoznámte sa hlbšie s radou riešení, ako pre komerčné, tak aj súkromné objekty, ktoré zaisťujú elegantné a jednoduché oddelenie interiéru od exteriéru. V ponuke nájdete moderné zdvižno-posuvné dvere pre veľkoformátové prvky s vysokou nosnosťou (HST), paralelne-sklopné dvere s veľmi subtílnym vzhľadom (PSK), hybridné posuvné dvere SmartSlide, skladacie alebo harmonikové dvere (FST) a absolútnu dizajnovú lahôdku superslim posuvné dvere Core Vision plus. Tam, kde nie je potreba vysokej tepelnej izolácie, je možné využiť systém jednoduchých posuvných dverí (ST). Celkovo až 6 možností na zrealizovanie vašich predstáv.

Posuvné terasové dvere ekoprofil.sk

Maximum svetla a ľahkosť pohybu

zdvižno-posuvný systém HST

Otváranie a zatváranie nebolo nikdy tak ľahké. Základom pre neprekonateľne jednoduché otváranie sú inovatívne ložiská vo vozíkoch kovania zdvižno-posuvného systému Ekoprofil. Na odbrzdených vozíkoch kovania sa aj 400 kg vážiace krídlo posúva prakticky bez potreby sily.

zdvižno-posuvný systém HST ekoprofil.sk

Systém je opatrený vysokoelastickým EPDM tesnením – takže tesniaca schopnosť Ekoprofil HST systémov je na najvyššej úrovni. V najchúlostivejšom mieste na prejavenie sa netesností, na stredovom stĺpiku, sú zabudované až 4 tesnenia. Spôsob ovládania si volíte medzi obojstrannou kľučkou a cylindrickou vložkou, alebo kľučkou z interiéru a úchytom (madielkom) zo strany exteriéru.

Zdvižno-posuvné aj sklopno-posuvné dvere Vám vyrobíme podľa Vašej priestorovej koncepcie, symetricky, alebo asymetricky, v nasledujúcich kombináciách krídiel a pevných častí:

zdvižno-posuvný systém HST

Elegancia, úspornosť a bezpečie

sklopno-posuvný systém PSK

S novými modelmi sklopno-posuvných dverí Ekoprofil presvetlíte Váš interiér hneď dvojnásobne. Vďaka veľkým preskleným plochám na úkor subtílnejšieho, ale dostatočne pevného rámu aj krídla a zároveň zažiari množstvom inteligentných vlastností.

sklopno-posuvný systém PSK ekoprofil.sk

Mimoriadne elegantné PSK dvere vynikajú jednoduchosťou obsluhy. S Vašou voľbou kovania do týchto dverí súvisí spôsob vetrania – sklopenie ako pri bežnom otváravo-sklopnom okne, alebo celoobvodové odtiahnutie krídla, pričom okno je stále bezpečne uzamknuté a Vy nemusíte mať obavy vetrať aj keď ste mimo Vášho domu.

Pre Vaše maximálne bezpečie vieme vyhotoviť PSK dvere aj v bezpečnostnej triede WK2. Vzhľadom na rozmery okna volíme až z 3 variant krídla – okenné, terasové, dverné, pričom v prípade potreby využívame aj technológiu vlepovaného skla. PSK tesní rovnako dokonale, ako ktorékoľvek iné okno z našej ponuky a dosahuje excelentné hodnoty prestupu tepla, vyhovujúce požiadavke pre pasívne stavby.

Nezáväzný dopyt
 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor