Posuvné terasové dvere

Posuvné systémy terasových dverí

Ak si prajete ešte viac svetla a priestoru, zoznámte sa hlbšie s radou riešení, ako pre komerčné, tak aj súkromné objekty, ktoré zaisťujú elegantné a jednoduché oddelenie interiéru od exteriéru. V ponuke nájdete moderné zdvižno-posuvné dvere pre veľkoformátové prvky s vysokou nosnosťou (HST), paralelne-sklopné dvere s veľmi subtílnym vzhľadom (PSK), skladacie alebo harmonikové dvere (FST). Tam, kde nie je potreba vysokej tepelnej izolácie, je možné využiť systém jednoduchých posuvných dverí (ST).

Posuvné terasové dvere ekoprofil.sk

Maximum svetla a ľahkosť pohybu

zdvižno-posuvný systém HST

Otváranie a zatváranie nebolo nikdy tak ľahké.. Základom pre neprekonateľne jednoduché otváranie sú inovatívne ložiská vo vozíkoch kovania zdvižno-posuvného systému Ekoprofil. Na odbrzdených vozíkoch kovania sa aj 400 kg vážiace krídlo posúva prakticky bez potreby sily.

zdvižno-posuvný systém HST ekoprofil.sk

Systém je opatrený vysokoelastickým EPDM tesnením – takže tesniaca schopnosť Ekoprofil HST systémov je na najvyššej úrovni. V najchúlostivejšom mieste na prejavenie sa netesností, na stredovom stĺpiku, sú zabudované až 4 tesnenia! Spôsob ovládania si volíte medzi obojstrannou kľučkou a cylindrickou vložkou, alebo kľučkou z interiéru a úchytom (madielkom) zo strany exteriéru.

Zdvižno-posuvné aj sklopno-posuvné dvere Vám vyrobíme podľa Vašej priestorovej koncepcie, symetricky, alebo asymetricky, v nasledujúcich kombináciách krídiel a pevných častí:

zdvižno-posuvný systém HST

Elegancia, úspornosť a bezpečie

sklopno-posuvný systém PSK

S novými modelmi sklopno-posuvných dverí Ekoprofil presvetlíte Váš interiér hneď dvojnásobne. Vďaka veľkým preskleným plochám na úkor subtílnejšieho, ale dostatočne pevného rámu aj krídla a zároveň zažiari množstvom inteligentných vlastností.

sklopno-posuvný systém PSK ekoprofil.sk

Mimoriadne elegantné PSK dvere vynikajú jednoduchosťou obsluhy. S Vašou voľbou kovania do týchto dverí súvisí spôsob vetrania – sklopenie ako pri bežnom otváravo-sklopnom okne, alebo celoobvodové odtiahnutie krídla, pričom okno je stále bezpečne uzamknuté a Vy nemusíte mať obavy vetrať aj keď ste mimo Vášho domu.

Pre Vaše maximálne bezpečie vieme vyhotoviť PSK dvere aj v bezpečnostnej triede WK2. Vzhľadom na rozmery okna volíme až z 3 variant krídla – okenné, terasové, dverné, pričom v prípade potreby využívame aj technológiu vlepovaného skla. PSK tesní rovnako dokonale, ako ktorékoľvek iné okno z našej ponuky a dosahuje excelentné hodnoty prestupu tepla, vyhovujúce požiadavke pre pasívne stavby.

Nezáväzný dopyt
 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor