Niekoľko slov o Ekoprofile

Spoločnosť EKOPROFIL zaujíma na trhu okien a dverí dlhoročne popredné miesto. Rýchle napredovanie firmy je dosahované dlhoročnou orientáciou na náročné európske trhy, ako aj sústavnou modernizáciou technologických postupov a uplatňovaním riešení, ktoré umožňujú čo najrýchlejšiu realizáciu zákaziek pre investorov – klientov. Pre dosiahnutie rýchlejšej realizácie zákaziek a zvýšenie kvality výrobkov bola v auguste 2006 spustená do prevádzky nová výrobná hala s najmodernejším strojovým parkom, ktorý je zárukou vysokej kvality. Tradícia výroby až 21 rokov je istotou správnej voľby, ktorú preverili státisíce klientov po celej Európe.

 

Najširšia paleta výrobkov na Slovensku pre zrealizovanie Vaších predstáv a plánov zahrňuje okná a dvere z plastu, hliníku a dreva. Plastové okná a dvere z 5 až 8 komorových profilov, ktoré svojimi vynikajúcimi technickými vlastnosťami spĺňajú celú škálu požiadaviek sú vhodné k rekonštrukcii objektov, ale aj pri výstavbe napr. náročných energeticky pasívnych budov. Samostatnú kapitolu produkcie predstavujú hliníkové vchodové dvere a okná z rozličných hliníkových systémov. Pre najnáročnejších klientov je ponuka dverených a dverohliníkových okien a dverí, vyznačujúcich sa dokonalou kvalitou prevedenia a precíznosťou. Celkovo až 19 plastových profilových prevedení, 17 hliníkových profilových variant a 10 typov drevených a dverohliníkových okien a dverí je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru.

najsirsi vyber okien a dveri v SR

Výrobky EKOPROFIL však nie sú vnímané len ako výplne stavebných otvorov, ale všetky okná aj dvere odrážajú individuálny životný štýl a dokresľujú architektúru domu. Rozmanitosti možných kombinácií a tvarov nie sú kladené žiadne medze. EKOPROFIL je pripravený ponúknuť riešenia všetkých individuálnych požiadaviek, ktoré sa týkajú delenia, tvarov, farebného prevedenia, bezpečnostnej úrovne, …

 

 

Aby bola individualizácia Vášho domu, či bytu po stránke okien a dverí neobmedzená, okrem najširšieho výberu profilových prevedení si môžete byť istý širokou ponukou doplnkov a príslušenstva. Veľkej obľube sa tešia vonkajšie rolety, či žalúzie, špeciálne sklá, či už tepelnoizolačné napr. s koeficientom prestupu tepla len Ug = 0,5 W/m2K, zvukovoizolačné s parametrami až do Rw = 51 dB. Samozrejmosťou sú mnohé varianty interiérových aj exteriérových parapiet, tieniaca technika, doplnky k montáži a servisu.

doplnky a prislusenstvo EKOPROFIL

 

Výrobky EKOPROFIL sú zárukou najvyššej kvality a sú prepojené s komplexným servisom pre zákazníkov. Komplexný servis začína individuálnym prístupom pri zisťovaní požiadaviek a predstáv záujemcov o výrobky EKOPROFIL. Výber a predaj výrobkov zaisťujú odborní predajcovia. Nasleduje odborné prevedenie montáže autorizovanou montážnou skupinou. V prípade potreby urgentného servisného zásahu na Vašich oknách, či dverách sa môžete spoľahnúť na „24 hodinový Prémiový servis“, ktorý vykonávajú technici spoločnosti v rámci „Programu celoživotnej starostlivosti o vaše okná“. Tento program zahŕňa predovšetkým „12- ročnú Prémiovú záruku“. Táto je skutočne nadštandardne dlhá a je garanciou, že okná a dvere ktoré Vám EKOPROFIL dodá a namontuje Vám budú dlho a spoľahlivo slúžiť. Slúžiť bez obmedzení.

 

V pípade potreby urgentného servisného zásahu na Vašich oknách, či dverách sa môžete spoľahnúť na “24 hodinový Prémiový servis”, ktorý vykonávajú technici spoločnosti v rámci “Programu celoživotnej starostlivosti o vaše okná”. Tento program zahŕňa predovšetkým “12 ročnú Prémiovú záruku”. Táto je skutočne nadštandardne dlhá a je garanciou, že okná a dvere, ktoré Vám EKOPROFIL dodá a namontuje, Vám budú dlho a spoľahlivo slúžiť. Slúžiť bez obmedzení.

premiova zaruka 12 rokov, premiovy servis do 24 hodin, okna do 48 hodin

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu Vám prinášame možnosť dodať typizované okná ( panelákové okná ) a zrealizovať výmenu okien na Vašom byte v ultra krátkom termíne a to do 48 hodín. Pre naplnenie tohto sľubu je neustále udržiavaný v každom predajnom stredisku spoločnosti EKOPROFIL stav zásob v objeme až 3-mesačného priemeru predaja daných typov okien. Situácia, že Vami požadovaný typ okna sa na sklade nenachádza je takmer vylúčená.

 

 

Jednoznačným zámerom spoločnosti je „zútulniť bývanie, ochrániť teplo a kľud širokej klientskej verejnosti a za týmto účelom dodávať kvalitné okná, či dvere a prevádzať kvalitné služby s pozitívnym dopadom na životné prostredie a naďalej zostať na kvalitatívnej špičke trhu“. To však znamená neustále pracovať nielen na vývoji nových produktov, ale i na ďalšom zlepšovaní služieb.

 

Veríme, že dlhoročná prax spojená s prvotriednymi produktmi a odbornou kvalifikáciou našich zamestnancov plne uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky a naše výrobky sa stanú príjemnou súčasťou vášho každodenného života.

 

„Vaša návšteva na našej stránke nás mimoriadne teší no zároveň zaväzuje. Veríme, že aj vy sa pripojíte k radu desať tisícov spokojných zákazníkov našej spoločnosti a vyberiete si najpredávanejšie plastové okná po celom Slovensku – vyberiete si EKOPROFIL.“

Ing. Tomáš Pecko, generálny riaditeľ

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia