Plastové okná

Až 26 typov plastových okien zo 7 značiek profilov  je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru. Určite si vyberiete…

plastove okna veka

Plastové okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

Pri výrobe plastových okien a dverí „EKOPROFIL“ sú používané profilové rady značiek DeceuninckSalamander, Rehau, Gealan, Veka a Aluplast vyznačujúce sa predovšetkým svojou stabilitou, tepelnou izoláciou, nárazuvzdornosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou.

Naozajstnou lahôdkou je naše Najmodernejšie okno, s úžasnými vlastnosťami a dokonalým prevedením.

Z plastových profilov vyrábame a dodávame aj posuvné terasové systémy, a to ako zdvižno-posuvné, tak aj sklopno-posuvné terasové dvere.

Na prianie dodávame plastové okná až v 48 farebných prevedeniach.

Okná sú v základe zasklievané kvalitnými izolačnými dvojsklami a trojsklami z francúzskeho koncernu Saint Gobain alebo zo spoločnosti Nitrasklo, s nízkoemisnými pokovenými vrstvami, plnenými argónom a dosahujú koeficienty prestupu tepla Ug od 0,5 do 1,0 W/(m2.K)! Vďaka týmto parametrom si môžete byť istí úsporou nákladov na vykurovanie a mimoriadnymi zvukovo izolačnými vlastnosťami.

Do okien „EKOPROFIL“ sú montované obvodové, bezpečnostné kovania od renomovaných výrobcov značiek WINKHAUS, ROTO, GU  a MACO s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou, zvyšujúcou jeho odolnosť a funkčnosť počas celej životnosti okna. PVC profily obsahujú od výroby dvojité, alebo trojité tesnenie, ktoré spoľahlivo zabezpečuje, že teplo neuniká z vášho domova a chlad sa nedostáva dovnútra. V ponuke je v šedej, čiernej, alebo hnedej farbe.

Na prvý pohľad nie je okno bežne hodnotené ináč, ako tabuľa skla v ráme. A predsa je tvorené mnohotvárnou technikou, ktorá pracuje takmer skryto a zabezpečuje najrôznejšie funkcie. Nekonečné otváranie, vyklápanie, zatváranie… …tu sa ukazuje, čo je to okno.

Montáž plastových okien

Odborná a precízna montáž je veľmi dôležitá nie len pre udržanie vysokej kvality výrobku, ale najmä pre Vašu dlhodobú spokojnosť. Preto EKOPROFIL poskytuje montáž prostredníctvom profesionálnych, autorizovaných montážnych skupín a dbá predovšetkým o prenesenie zaťaženia hmotnosťou výrobku aj ostatných fyzikálnych síl na konštrukciu stavby, ako aj na izoláciu tepelnú, akustickú a požadovanú vzduchotesnosť pripojovacej škáry.

Z dôvodu neustáleho zvyšovania kvality naša spoločnosť pravidelne školí svojich pracovníkov v teoretickej aj praktickej rovine, aby dokázali uspokojiť aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Aj sebe lepší výrobok, namontovaný neprofesionálne sa týmto znehodnotí a jeho životnosť výrazne klesá.

Samozrejmosťou je aj možnosť montáže okien s utesnením a napojením okien so stavbou v troch roviných – vnútorná, stredová a vonkajšia (v zmysle STN 733034 na montáž okien). Naša spoločnosť pri takejto montáži používa materiály Illbruck.

Viac o montáži okien…

Tabuľka plastových okien

Uvedené výpočty Uw a Rw sú závislé od použitých súčastí pri výrobe

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Okres

    Vaša správa

    Pripojiť súbor