Plastové okná

Až 26 typov plastových okien z 7 značiek profilov  je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru.

plastove okna veka

Plastové okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

Pri výrobe plastových okien a dverí „EKOPROFIL“ sú používané profilové rady značiek Salamander, Rehau, Gealan, Aluplast a ThermoActiv, vyznačujúce sa predovšetkým svojou stabilitou, tepelnou izoláciou, nárazuvzdornosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou.

Na prianie dodávame plastové okná až v 48 farebných prevedeniach.

Okná sú v základe zasklievané kvalitnými izolačnými dvojsklami z francúzskeho koncernu Saint Gobain, plnenými argónom s rozmermi 4-16-4 mm a dosahujú koeficient prestupu tepla U=1,0 W/m2K! Vďaka týmto parametrom si môžete byť istí úsporou nákladov na vykurovanie a mimoriadnymi zvukovo izolačnými vlastnosťami – zníženie vonkajšieho hluku až o 33 dB.

Do okien „EKOPROFIL“ sú montované obvodové, bezpečnostné kovania od renomovaných výrobcov značiek WINKHAUS, ROTO, GU  a MACO s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou, zvyšujúcou jeho odolnosť a funkčnosť počas celej životnosti okna. PVC profily obsahujú od výroby dvojité, alebo trojité tesnenie, ktoré spoľahlivo zabezpečuje, že teplo neuniká z vášho domova a chlad sa nedostáva dovnútra. V ponuke je v šedej, alebo čiernej farbe.

Na prvý pohľad nie je okno bežne hodnotené ináč, ako tabuľa skla v ráme. A predsa je tvorené mnohotvárnou technikou, ktorá pracuje takmer skryto a zabezpečuje najrôznejšie funkcie. Nekonečné otváranie, vyklápanie, zatváranie… …tu sa ukazuje, čo je to okno.

Montáž plastových okien

Odborná a precízna montáž je veľmi dôležitá nie len pre udržanie vysokej kvality výrobku, ale najmä pre Vašu dlhodobú spokojnosť. Preto EKOPROFIL poskytuje montáž prostredníctvom profesionálnych, autorizovaných montážnych skupín a dbá predovšetkým o prenesenie zaťaženia hmotnosťou výrobku aj ostatných fyzikálnych síl na konštrukciu stavby, ako aj na izoláciu tepelnú, akustickú a požadovanú vzduchotesnosť pripojovacej škáry.

Z dôvodu neustáleho zvyšovania kvality naša spoločnosť pravidelne školí svojich pracovníkov v teoretickej aj praktickej rovine, aby dokázali uspokojiť aj Vaše najnáročnejšie požiadavky. Aj sebe lepší výrobok, namontovaný neprofesionálne sa týmto znehodnotí a jeho životnosť výrazne klesá.

Samozrejmosťou je aj možnosť montáže okien s utesnením a napojením okien so stavbou v troch roviných – vnútorná, stredová a vonkajšia (v zmysle STN 733034 na montáž okien). Naša spoločnosť pri takejto montáži používa materiály Illbruck.

Viac o montáži okien…

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia