Plastové okná

Plastové okná

Až 26 typov plastových okien zo 7 značiek profilov je na výber k zrealizovaniu
Vášho zámeru. Určite si vyberiete…

12-ročná prémiová záruka

Vďaka PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI vám garantujeme plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť výrobkov po dobu 12 rokov.

Bezplatná termosnímka

To, čo iní skrývajú, my radi ukážeme.
Buďte si stopercentne istí, že teplo, za ktoré platíte, ostane doma! Bezplatná termosnímka odhalí kvalitu našej montáže.

Odolné voči vlámaniu

Spoľahlivé bezpečnostné kovanie novej generácie v našich plastových a hliníkových oknách ochráni vašich najbližších aj majetok.

Plastové okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

Pri výrobe plastových okien a dverí Ekoprofil sú používané profilové rady značiek Deceuninck, Salamander, Rehau, Gealan, Veka, Ekosun a Aluplast vyznačujúce sa predovšetkým svojou stabilitou, tepelnou izoláciou, nárazuvzdornosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou.

Naozajstnou lahôdkou je naše Najmodernejšie okno, s úžasnými vlastnosťami a dokonalým prevedením.

Na prianie našich zákazníkov dodávame plastové okná až v 48 farebných prevedeniach. Okná sú v základe zasklievané kvalitnými izolačnými dvojsklami a trojsklami z francúzskeho koncernu Saint Gobain alebo zo spoločnosti Nitrasklo, s nízkoemisnými pokovenými vrstvami, plnenými argónom a dosahujú koeficienty prestupu tepla Ug od 0,5 do 1,0 W/(m2.K). Vďaka týmto parametrom si môžete byť istí úsporou nákladov na vykurovanie a mimoriadnymi zvukovo izolačnými vlastnosťami.

Do okien Ekoprofil sú montované obvodové, bezpečnostné kovania od renomovaných výrobcov značiek WINKHAUS, ROTO, GU a MACO s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou, zvyšujúcou jeho odolnosť a funkčnosť počas celej životnosti okna.

PVC profily obsahujú od výroby dvojité alebo trojité tesnenie, ktoré spoľahlivo zabezpečuje, že teplo neuniká z vášho domova a chlad sa nedostáva dovnútra. V ponuke je v šedej, čiernej, alebo hnedej farbe.

Základný prehľad vlastností plastových okien

Tabuľka plastových okien

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil