Hliníkové okná

17 hliníkových profilových variant zo 4 značiek profilov  je na výber k zrealizovaniu vášho hliníkového okna.

Vďaka svojej funkcionalite, technickým parametrom a estetickej hodnote zažívajú hliníkové okná a dvere rozkvet. Nové trendy nadväzujú na nové výzvy vedúce k uspokojeniu predstáv architektov, či priamo investorov. Systémy sú rozdelené do troch hlavných skupín – bez prerušenia tepelného mostu, s prerušením tepelného mostu a s dodatočnou tepelnou izoláciou.

Prerušenie tepelného mostu predstavuje polyamidový pásik posilnený skleným vláknom oddeľujúci interiérovú stranu hliníkového profilu od exteriérovej.

Dodatočná izolácia sa prevádza iba v systémoch s prerušením tepelného mostu a to špeciálnou izolačnou penou, polystyrénovou vložkou, alebo aj “kozmickým” materiálom – kremičitým aerogelom. Toto približuje hliníkové okná tepelnoizolačnými vlastnosťami k plastovým alebo dreveným oknám. Je všeobecne známe, že hliníkové profily sú mimoriadne atraktívne, elegantné, pevné, s možnosťou farbenia do všetkých odtieňoch RAL, eloxované, prípadne v prevedení imitácie dreva.

V sortimente EKOPROFILu sa nachádza viacero značiek hliníkových okien a profilových variant. V najväčšej obľube sú sytémy ALIPLASTALUPROF, SCHUCO a PONZIO.

Z hliníkových profilov dodávame aj posuvné terasové systémy a to ako sklopno-posuvné, tak aj zdvižno-posuvné terasové dvere.

 

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia