Hliníkové okná Aliplast

Oslavujeme NARODENINY…preto v júni 2023 a iba pre prvých 400 klientov máme narodeninový bonus – poukaz na 12-ročnú Prémiovú záruku na okná, dvanásť ročných záručných prehliadok, len za cenu dopravných nákladov.

aliplast plastove okna logo ekoprofil.sk

Aliplast je svetovo známou firmou zaoberajúcou sa výrobou systémov z hliníka s niekoľkými výrobnými závodmi rozmiestnenými po celom svete a sídlom v Belgicku. So systémami Aliplastu sa dnes už môžeme stretnúť prakticky všade, na administratívnych budovách, priemyselných objektoch, bytových domoch aj rodinných domoch.

Vysoká kvalita systémov z hliníka a zároveň vysoká technologická úroveň s parametrami, ktoré vyhovujú európskym normám ako napr. normy pre akustickú alebo tepelnú izoláciu, či pre odolnosť voči vetru alebo prenikaniu vody stavajú Aliplast medzi najsilnejších „hráčov“ nie len na trhu EU.

Aliplast ponúka hliníkové systémy okien a dverí (Econoline, Triline Imperial a Superial), konštrukcie v systéme fasád (MC-Wall, MC Glass, Tanagra), posuvné systémy (Slide, Visoglide, Superglide), skladacie systémy (Visofold), zimné záhrady so zastrešením (Aliver, Pergola system, Victorian roof), balustrády a mnohé ďalšie.