Vyberáme okná do skladových a výrobných priestorov

Vyberte si plastové alebo hliníkové okná od Ekoprofilu

Či už je vašim hlavným kritériom pri výber okien na vašu firmu životnosť, cena alebo odolnosť voči vlámaniu, máme pre vás zaujímavé riešenia.

Predpokladáme, že si vyberáte okná, ktoré znesú nie práve citlivé zaobchádzanie, nebudú vyžadovať vašu starostlivosť, odolajú prípadným pokusom o vniknutie a nebudú nákladné.

Takmer všetky z našich základných modelov sú vybavené nadštandardnými bezpečnostnými prvkami, majú poistku proti chybnej manipulácii a poskytujeme na ne 12-ročnú Prémiovú záruku, vďaka ktorej môžete na starosti s oknami zabudnúť. Či už sa jedná o plastové okná, ktoré sú našim výrobkom, alebo ich pre nás vyrábajú overení dodávatelia, vždy sa jedná o výrobky zo značkových profilov so značkovými komponentmi.

Neexperimentujeme s nekvalitnými výrobkami, nedovolíme si dodať vám podpriemer.

Vyžiadajte si cenovú ponuku - button
Pozrieť najnovšiu akciu - button
Kde všade nás nájdete - button
 

Odporúčané typy PLASTOVÝCH OKIEN na vašu výrobnú budovu alebo sklad

zakladne Plastové okná Aluplast Effect X  < Úspornejšie modely    Aluplast Effect/Avantgard Plastové okno EKOPROFIL Ekosun ThermoActiv 7 - Profil Plastové okno Aluplast Neo AD Plastové okno EKOPROFIL GreenEvolution 76 2D Plastové okná Gealan Comfort Gealan Comfort GreenEvo 76 2D Aluplast NEO AD Ekosun 7 uspornejsie Plastové okná Gealan 9000 Plastové okno Aluplast Neo MD Aluplast NEO MD Gealan S 9000 MD Odporúčané modely > Plastové okná Salamander BluEvolution 82 bluEvo 82

+ špičkové izolačné vlastnosti (lepšie varianty sa bežne pohybujú s prestupom tepla celým oknom Uw pod 0,80 W/(m2.K), čo je limit pre pasívne stavby)

+ sú pekné, majú viaceré dizajnové prevedenia a dostupné sú vo viac ako stovke farebných prevedení

+ sú spoľahlivé, odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom a ich životnosť je približne 30 rokov

+ sú ekologické a plne recyklovateľné

+ v neposlednom rade majú veľmi zaujímavú cenu, neporovnateľnú s hliníkovými či drevenými oknami

Odporúčané typy HLINÍKOVÝCH OKIEN na vašu výrobnú budovu alebo sklad

zakladne  < Úspornejšie modely    Hlinikové okná Aluprof MB 70 Hlinikové okná Aliplast Imperial Hlinikové okná Aluprof MB 45 Hlinikové okná Aliplast Econoline Aliplast Econoline Aluprof MB 45 Aliplast Imperial Aluprof MB 70 uspornejsie Odporúčané modely > Hlinikové okná Aluprof MB 86 Aluprof MB 86N Hlinikové okná Aliplast Superial Aliplast Superial i+

+ môžu mať špeciálne stredové tesnenie na ráme, ktoré sa dotýka krídla na viacerých miestach a citeľne zlepšuje izolačné vlastnosti aj tesniace schopnosti okna

+ po dizajnovej stránke sú dokonalé, môžu byť povrchovo upravené lakovaním do farieb RAL, obvykle s polomatným povrchom, no dostupné sú aj matné – štruktúrované farby s exkluzívnym vzhľadom

+ hliníkové okná je možné si vybrať s drevodekorom (tzv. decoral, t.j. nástrek do farby + zapečenie fólie s krevokresbou, alebo štandardná laminácia fóliou s dekorom ako u okien plastových)

+ zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a spoločenský status

+ sú extrémne trvácne, ich životnosť a najmä plná funkčnosť sa očakáva na minimálne 50 rokov

Protipožiarne výrobky sú samozrejmosťou

V sortimente sa štandardne nachádzajú aj protipožiarne výrobky – požiarne dvere v hliníkovom alebo oceľovom prevedení, automatické požiarne dvere, požiarne okná – všetky výrobky s certifikátmi a kompletnou dokumentáciou vyžadovanou pri kolaudácii.

Máme mimoriadne bohaté skúsenosti s realizáciou dodávky a montáže okien do priemyselných objektov, či už sa jedná o montované haly alebo murované stavby, o čom svedčia aj naše referenčné stavby.

Cena okien a dverí je viac ako atraktívna, tak sa neváhajte o tom sami presvedčiť a navštívte niektorý z našich showroomov, predajní, alebo partnerov v SR.

Prajete si vypracovať nezáväznú ponuku pre váš sklad alebo výrobný priestor?

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Pri stavbe alebo rekonštrukcii vašich skladových alebo výrobných priestorov sa môžete na nás spoľahnúť aj pri výbere ďalších výrobkov:

  Vyžiadajte si cenovú ponuku - button
  Pozrieť najnovšiu akciu - button
  Kde všade nás nájdete - button
   

   Vaše meno (povinné)

   Váš email (povinné)

   Telefónne číslo (povinné)

   Okres

   Vaša správa

   Pripojiť súbor