Aktuálna akcia

Poradenstvo k dotáciám

STIHNITE VÝMENU EŠTE PRED ZIMOU

Rekonštruujete svoj dom či byt a premýšľate nad výmenou okien, dverí, garážovej brány alebo tienenia a radi by ste to stihli ešte tento rok pred príchodom zimy? Neváhajte a kontaktujte nás alebo navštívte jednu
z našich prevádzok, kde vám poskytneme odborné poradenstvo a zároveň vypracujeme cenovú ponuku k vašej vytúženej rekonštrukcií. 

Všetky informácie ohľadom dotácií v predajniach. 

NAJVÝHODNEJŠIE REKONŠTRUKCIE s možnosťou DOTÁCIE

Ak plánujete rekonštrukciu staršieho domu s cieľom zlepšiť energetickú hospodárnosť, máte možnosť uchádzať sa o preplatenie približne polovice nákladov na rekonštrukciu domu zo štátneho Plánu obnovy.

EKOPROFIL vám pomôže:

 1. s administratívou (overíme za vás, či spĺňate podmienky na udelenie dotácie, zabezpečíme vypracovanie energetického certifikátu pred aj po rekonštrukcií, vysvetlíme proces, …)
 2. skalkulujeme vám efektivitu vynaložených nákladov 
 3. dodáme okná, dvere, bránu alebo tienenie za atraktívnu cenu
 4. doporučíme realizačné firmy, ktoré pomôžu pri ďalších krokoch vami naplánovanej rekonštrukcie (zateplenie strechy, nový zdroj tepla, …)

Viac informácií sa dozviete v sekcií DOTÁCIE

Rekonštrukcia domu s možnosťou dotácie

Prečo využiť našu zľavu

Ekoprofil - akcia - ikona

Skutočne výhodné, nevymýšľame si percentá

Ekoprofil - ikona ruky

Prémiové produkty priamo od výrobcu

Ekoprofil - 15 rokov - ikona

15 rokov skúseností 

Bezpečnostné dvere - Ekoprofil.sk

Bezpečnostné dvere KOMSTA
len za 579 EUR do konca OKTÓBRA

V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model, v šírke 80 cm držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 579 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 350 €.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na váš dom, byt či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty.

Inovatívne produkty v dokonalej symbióze

Naše výrobky a celý „Ekoprofil tím“ už necelých 15 rokov chránime vaše teplo, pokoj a bezpečie. Vyrábame pre vás úžasné okná a dvere, najprepracovanejšie a technicky vyspelé žalúziové boxy, dodávame garážové brány, nádherné terasy a celý sortiment tieniacej techniky. Spájame týchto 5 skupín výrobkov tým najinovatívnejším spôsobom do dokonalého celku, v maximálnej estetickej aj technickej symbióze…

Zastavte sa v niektorom z našich showroomov, alebo pošlite svoj dopyt emailom, či cez dopytový formulár a profitujte z výnimočných cien z roka 2021.

Pobočka Ekoprofil

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Aktuálna akcia – Najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych.

  Počas Januára sme si pripravili pre Vás akciu – “Zimný festival farieb”, počas ktorého sú naše najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych. Táto akcia sa je určená najmä pre tých, ktorí chcú vyniknúť farebnosťou a zároveň dizajnom. Na výber máte farby z rozšírenej základnej ponuky, ktorá aktuálne zahŕňa 9 dekorov a celkovo až 117 farebných prevedení z ktorých si určite vyberiete. A čo je najlepšie, pokiaľ si zvolíte jednostranný farebný dekor, zaplatíte ako za biele okná. Pokiaľ požadujete obojstranný farebný dekor, zaplatíte iba príplatok za jednostranný dekor.

  EFORTE je prémiové pasívne okno z našej výroby v Nových Zámkoch, ktoré je za posledné 3 roky najpredávanejšie na novostavby a rekonštrukcie rodinných domov (viac o okne Eforte).

  vzorkovníky ekoprofil.sk

  Rozšírenie základnej ponuky farieb pre jednostrannú lamináciu okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky strechy ekoprofil.sk

  117 farebných prevedení pre okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky čierne ekoprofil.sk

   Najobľúbenejší farebný dekor antracit v 4 povrchových variantach pre okná Ekoprofil Eforte

  To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze, netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

  V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní. (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

  V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná akciová cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200 € (bežne 250 €).

  Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

  NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

  Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.