Aktuálna akcia

Aktuálna akcia
do 28.2. 2021

(aj počas obmedzení pre vás naďalej kalkulujeme, vyrábame a montujeme…)

Farebné okná dodajú vášmu domu atraktivitu, výrazný štýl a to ako novostavbe, tak aj rekonštruovanému domu. Samozrejme vzhľadom na dodatočnú farebnú úpravu profilov, používaných na výrobu okien sú tieto drahšie o cca 20%. Nie však u nás… počas výnimočnej februárovej akcie.

Ideálne okno na novostavby, ale aj na rekonštrukciu Gealan S 9000 MD s pasívnymi vlastnosťami v najobľúbenejších farbách antracit aj zlatý dub z vonkajšej strany si objednáte za cenu bieleho prevedenia. Sériovo a bez príplatkov vlepujeme sklá do všetkých okien v systéme Gealan S 9000 MD technológiou STV®. Citeľne sa tak zvyšuje statická pevnosť a vlepované sklo prináša bezproblémové používanie na desiatky rokov. 

V prípade, že uvažujete aj vy nad farebnými oknami máte jedinečnú šancu ušetriť v priemere až 20% ceny!!

Využite túto akciu a za kvalitné okno na váš dom s pasívnymi vlastnosťami v najobľúbenejších farbách zaplatíte ako za biele okná!

Vyrábame pre vás tie najprepracovanejšie a technicky vyspelé žalúziové boxy a okná. Spájame to, čo k sebe prirodzene patrí a to priamo tým najinovatívnejším spôsobom. Dbáme, aby boli v dokonalej estetickej aj technickej symbióze… Odporúčame vybrať si k novým oknám aj tieniacu techniku na jednom mieste.

Pošlite svoj dopyt emailom, alebo vyplňte dopytový formulár (prípadne sa zastavte sa u nás na ktorejkoľvek pobočke ako firemný zákazník) a získajte dokonalé okná a žalúzie za cenu, ktorá vás milo prekvapí.
Zverte nám váš projekt a my sa už postaráme o vaše bezpečie, pokoj a komfort.

Chcete mať aj Vy plastové okná za akciové ceny? Kontaktujte nás!

V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 484 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 250 €.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na váš dom, byt či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia vďaka vlastnému splátkovému programu.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z našich prevádzok, kde vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor


  farebné okná plastové akcia ekoprofil.sk

  Aktuálna akcia – Najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych.

  Počas Januára sme si pripravili pre Vás akciu – “Zimný festival farieb”, počas ktorého sú naše najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych. Táto akcia sa je určená najmä pre tých, ktorí chcú vyniknúť farebnosťou a zároveň dizajnom. Na výber máte farby z rozšírenej základnej ponuky, ktorá aktuálne zahŕňa 9 dekorov a celkovo až 117 farebných prevedení z ktorých si určite vyberiete. A čo je najlepšie, pokiaľ si zvolíte jednostranný farebný dekor, zaplatíte ako za biele okná. Pokiaľ požadujete obojstranný farebný dekor, zaplatíte iba príplatok za jednostranný dekor.

  EFORTE je prémiové pasívne okno z našej výroby v Nových Zámkoch, ktoré je za posledné 3 roky najpredávanejšie na novostavby a rekonštrukcie rodinných domov (viac o okne Eforte).

  vzorkovníky ekoprofil.sk

  Rozšírenie základnej ponuky farieb pre jednostrannú lamináciu okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky strechy ekoprofil.sk

  117 farebných prevedení pre okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky čierne ekoprofil.sk

   Najobľúbenejší farebný dekor antracit v 4 povrchových variantach pre okná Ekoprofil Eforte

  To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze, netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

  V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní. (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

  V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná akciová cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200 € (bežne 250 €).

  Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

  NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

  Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.