Aktuálna akcia

Aktuálna akcia

Doprajte si najmodernejšie okno na trhu a vyniknite jedinečným dizajnom, komfortom ale aj bezpečnosťou. Počas októbra sme si pre Vás pripravili najmodernejšie okno na trhu- Future Design plus v – 25 % zľave. Počas októbra kúpite naše kvalitné produkty skutočne mimoriadne výhodne!

To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre Vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní!!! (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín a naviac získajte špeciálnu zľavu – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

V expresnom termíne Vám dodáme aj bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444,-€ vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov, priezorníku… Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200,-€ (bežne 250,-€).

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.