Aktuálna akcia

FAREBNÉ OKNÁ V CENE BIELYCH 

Využite našu decembrovú akciu – “Farebné okná v cene bielych”

Akcia platí na náš najmodernejší profilový systém – okno ALUPLAST IDEAL NEO MD s vynikajúcim 3-sklom Ug=0,5 W/(m2.K) s teplým rámikom bez príplatku – vyberte si jedno z 9 základných farebných prevedení (antracit, svetlosivá, zlatý dub, orech, tmavý dub,…) a len do 21.12.2023 zaplatíte pri jednostrannom farebnom prevedení ako za biele okno. Pri obojstrannom farebnom prevedení zaplatíte ako za jednostrannú farbu.

Termín výroby vašich nových plastových okien sa nám darí dodržiavať aj momentálne, teda na vrchole sezóny, len 4 týždne. Je teda reálne stihnúť výmenu okien u vás doma ešte pred zimou a vy si môžete užívať ich výhody a šetriť na energiách už túto zimu… veď kedy sú tesniace a vynikajúco izolujúce okná viac potrebné ako počas zimy?

Akcia platí pri registrácií do vernostného systému.

Viac informácií v našich pobočkách.

Farebné okná v cene bielych

ÚŽASNÉ HLINÍKOVÉ OKNO SO SKRYTÝM KRÍDLOM, ZA CENU BEŽNÉHO HLINÍKOVÉHO OKNA

Do konca roka vám toto okno dodáme za cenu štandardného okna Aluprof MB86 bez príplatku. Využite akciovú ponuku na naše hliníkové okno so skrytým krídlom – Aluprof MB86 US. Vybrať si môžete z viacerých farebných variant v matnom alebo pololesklom prevedení, prípadne v drevodekore.

VONKAJŠIE ŽALÚZIE S 18% ZĽAVOU 

Využite našu decembrovú akciu – 18% zľava na vonkajšie žalúzie na váš dom alebo byt. 

Mimoriadne efektívne zatemnenie miestnosti pri dosiahnutí luxusného vzhľadu fasád zabezpečujú práve vonkajšie žalúzie. Ochraňujú interiér pred nadmerným prehriatím, vetrom, dažďom a nechcenými pohľadmi. Najnovšia, tretia generácia tohto výrobku “GEN 3” má vďaka použitiu vylepšených materiálov a pokročilému vývoju mimoriadne kultivovaný chod, jednoduché ovládanie a predovšetkým dlhú životnosť. Lamely majú pre dlhšiu životnosť, odolnosť a tichší chod zabudovaný eliptický vodiaci hrot z vysoko pevnostného plastu, alebo z kovu.

Zľava platí do 21.12.2023, pri 100% zálohovej platbe a registrácii do vernostného systému.

Vonkajšie žalúzie - Akcia máj
Štátna dotácia na rekonštrukciu domu - Marec

NAJVÝHODNEJŠIE REKONŠTRUKCIE s možnosťou DOTÁCIE

Plánujete rekonštrukciu staršieho domu s cieľom zlepšiť energetickú hospodárnosť? Máte možnosť uchádzať sa o preplatenie približne polovice nákladov na rekonštrukciu domu zo štátneho Plánu obnovy.

Ak má vaša rekonštrukcia zahŕňať aj výmenu okien, radi vám pomôžeme:

 1. s administratívou (overíme za vás, či spĺňate podmienky na udelenie dotácie, zabezpečíme vypracovanie energetického certifikátu pred aj po rekonštrukcií, vysvetlíme proces, …)
 2. skalkulujeme vám efektivitu vynaložených nákladov 
 3. dodáme okná, dvere, bránu alebo tienenie za atraktívnu cenu
 4. doporučíme realizačné firmy, ktoré pomôžu pri ďalších krokoch vami naplánovanej rekonštrukcie (zateplenie strechy, nový zdroj tepla, …)

Všetky informácie v predajniach. 

Prečo využiť našu zľavu

Ekoprofil - akcia - ikona

Skutočne výhodné, nevymýšľame si percentá

Ekoprofil - ikona ruky

Prémiové produkty priamo od výrobcu

Ekoprofil 16 rokov

16 rokov skúseností 

Bezpečnostné dvere Komsta

Bezpečnostné dvere KOMSTA
len za 669 EUR do 21. DECEMBRA

V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model, v šírke 80 cm držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 669 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 350 €.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na váš dom, byt či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty.

Inovatívne produkty v dokonalej symbióze

Naše výrobky a celý Ekoprofil tím už viac ako 16 rokov chráni vaše teplo, pokoj a bezpečie. Vyrábame pre vás úžasné okná a dvere, najprepracovanejšie a technicky vyspelé žalúziové boxy, dodávame garážové brány a celý sortiment vonkajšej tieniacej techniky. Spájame týchto 5 skupín výrobkov tým najinovatívnejším spôsobom do dokonalého celku, v maximálnej estetickej aj technickej symbióze…

Zastavte sa v niektorom z našich showroomov, alebo pošlite svoj dopyt emailom, či cez dopytový formulár a profitujte z výnimočných cien z roka 2023.

Pobočka Ekoprofil

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Aktuálna akcia – Najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych.

  Počas Januára sme si pripravili pre Vás akciu – “Zimný festival farieb”, počas ktorého sú naše najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych. Táto akcia sa je určená najmä pre tých, ktorí chcú vyniknúť farebnosťou a zároveň dizajnom. Na výber máte farby z rozšírenej základnej ponuky, ktorá aktuálne zahŕňa 9 dekorov a celkovo až 117 farebných prevedení z ktorých si určite vyberiete. A čo je najlepšie, pokiaľ si zvolíte jednostranný farebný dekor, zaplatíte ako za biele okná. Pokiaľ požadujete obojstranný farebný dekor, zaplatíte iba príplatok za jednostranný dekor.

  EFORTE je prémiové pasívne okno z našej výroby v Nových Zámkoch, ktoré je za posledné 3 roky najpredávanejšie na novostavby a rekonštrukcie rodinných domov (viac o okne Eforte).

  vzorkovníky ekoprofil.sk

  Rozšírenie základnej ponuky farieb pre jednostrannú lamináciu okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky strechy ekoprofil.sk

  117 farebných prevedení pre okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky čierne ekoprofil.sk

   Najobľúbenejší farebný dekor antracit v 4 povrchových variantach pre okná Ekoprofil Eforte

  To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze, netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

  V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní. (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

  V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná akciová cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200 € (bežne 250 €).

  Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

  NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

  Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

   

  Verným klientom, registrovaným v našom vernostnom systéme poskytujeme zľavy podľa aktuálnych akcií.