Aktuálna akcia

NARODENINOVÉ CENY! 🥳

Pri príležitosti 17. narodenín EKOPROFIL-u sme si pre vás pripravili jedinečnú akciu na náš sortiment v narodeninových cenách 😉

Nepremeškajte príležitosť na výhodný nákup vašich nových okien a dverí v predsezónnej cene, ku ktorým získate výrazný bonus v podobe:

 • 33% zľava na naše balíky výbavy okien alebo                                            
 • vchodové dvere za 1/2 pri objednávke okien v minimálnej hodnote 10 000€ (maximálna výška zľavy je 1000€) alebo                                        
 • špeciálny narodeninový bonus na plastové aj hliníkové okná a dvere vo výške -7%                                                                                                                                     
 • motor len za 1€ ku vonkajším žalúziám, roletám aj garážovým bránam (platí vždy pre základný motor z ponuky).

 

Akcia platí do konca mája a pri registrácií do vernostného systému.

Viac informácií v našich pobočkách.

Narodeninové ceny okien
Akcia Aluplast NEO MD

Mimoriadne úsporné okno Aluplast NEO MD za cenu základného okna Aluplast ID 4000

Iba v mesiaci máj si môžete vybrať na svoj dom, či byt inovatívne pasívne okno Aluplast NEO MD za cenu základného okna Aluplast ID4000. NEO MD vyniká 3 dorazovými tesneniami Safetec inside, zaisťujúcimi mimoriadnu tepelnú izoláciu a dodatočný útlm hluku.

Navyše, voliteľná technológia vlepovania skla Glazing inside maximalizuje pevnosť a bezpečnosť okna.

Zdôraznite eleganciu svojho domova s nádherným minimalistickým dizajnom okna NEO, ktorý pridáva estetickú hodnotu bez kompromisov v spojení s vynikajúcim energetickým výkonom.

Akcia platí do konca mája a pri registrácií do vernostného systému.
Viac informácií v našich pobočkách.

Prečo využiť našu zľavu

Ekoprofil - akcia - ikona

Skutočne výhodné, nevymýšľame si percentá

Ekoprofil - ikona ruky

Prémiové produkty priamo od výrobcu

Ekoprofil 16 rokov

16 rokov skúseností 

Bezpečnostné dvere Komsta

Bezpečnostné dvere KOMSTA
len za 669 EUR do 31. MÁJA

V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model, v šírke 80 cm držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 669 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 350 €.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na váš dom, byt či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty.

Inovatívne produkty v dokonalej symbióze

Naše výrobky a celý Ekoprofil tím už viac ako 16 rokov chráni vaše teplo, pokoj a bezpečie. Vyrábame pre vás úžasné okná a dvere, najprepracovanejšie a technicky vyspelé žalúziové boxy, dodávame garážové brány a celý sortiment vonkajšej tieniacej techniky. Spájame týchto 5 skupín výrobkov tým najinovatívnejším spôsobom do dokonalého celku, v maximálnej estetickej aj technickej symbióze…

Zastavte sa v niektorom z našich showroomov, alebo pošlite svoj dopyt emailom, či cez dopytový formulár a profitujte z výnimočných cien z roka 2023.

Pobočka Ekoprofil

Padlo aj u vás doma rozhodnutie, že sa nechcete viac cítiť vyčerpaný z tepla a chcete sa aj v letných mesiacoch dobre vyspať? Či už staviate nový dom, ktorého súčasťou majú byť vonkajšie žalúzie alebo nutne potrebujete na vaše súčasné bývanie doplniť tienenie, je tu pre vás náš nový e-book. Ochráňte svoj domov pred páliacimi lúčmi slnka v lete, ale aj pred chladom v zime.

E-book tienenie

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil

  Aktuálna akcia – Najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych.

  Počas Januára sme si pripravili pre Vás akciu – “Zimný festival farieb”, počas ktorého sú naše najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych. Táto akcia sa je určená najmä pre tých, ktorí chcú vyniknúť farebnosťou a zároveň dizajnom. Na výber máte farby z rozšírenej základnej ponuky, ktorá aktuálne zahŕňa 9 dekorov a celkovo až 117 farebných prevedení z ktorých si určite vyberiete. A čo je najlepšie, pokiaľ si zvolíte jednostranný farebný dekor, zaplatíte ako za biele okná. Pokiaľ požadujete obojstranný farebný dekor, zaplatíte iba príplatok za jednostranný dekor.

  EFORTE je prémiové pasívne okno z našej výroby v Nových Zámkoch, ktoré je za posledné 3 roky najpredávanejšie na novostavby a rekonštrukcie rodinných domov (viac o okne Eforte).

  vzorkovníky ekoprofil.sk

  Rozšírenie základnej ponuky farieb pre jednostrannú lamináciu okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky strechy ekoprofil.sk

  117 farebných prevedení pre okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky čierne ekoprofil.sk

   Najobľúbenejší farebný dekor antracit v 4 povrchových variantach pre okná Ekoprofil Eforte

  To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze, netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

  V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní. (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

  V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná akciová cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200 € (bežne 250 €).

  Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

  NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

  Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

   

  Verným klientom, registrovaným v našom vernostnom systéme poskytujeme zľavy podľa aktuálnych akcií.