Aktuálna akcia

akcia plastové okná

Jeseň je plná farieb a Vaše nové okná môžu tiež dokonale farebne ladiť so zvyškom domu. Počas nášho “Septembrového festivalu farieb” získate všetky farebné prevedenia okien a dverí (takmer 40 variant) so zaujímavým cenovým zvýhodnením. Či už sa Vám páči klasika – antracit, zlatý dub, alebo orech,… prípadne vyberáte z niečoho neobvyklejšieho – alux DB, polárny dub, či grafitová čierna,… v septembri sa Vám to oplatí najviac.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS! Festival farieb trvá iba do konca septembra…

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia