Aktuálna akcia

Koniec roka je tu čo nevidieť a v prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre Vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 11 pracovných dní!!! (v piatok objednajte a v pondelok o 2 týždne máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín a naviac získajte špeciálnu zimnú zľavu – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

Vy sa už nemusíte báť, “Keď sa Vás zima opýta…”

Ak na Váš projekt potrebujete okná hliníkové, príďte k špecialistom na hliník… okrem projektovej podpory získate aj špeciálne zimné ceny na produkciu počas mesiacov 1-3/2018. Špeciálnu zľavu 17% získate v prípade Vašej objednávky do konca roka 2017 a produkcii v mesiacoch 1-3/2018 na celý sortiment Belgického profilového systému Aliplast.

Zľava na hliníkové okná ekoprofil

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS! Zimné zľavy trvajú len do konca roka…

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia