Aktuálna akcia

20% zľava na okno Aluplast ENERGETO

Využite našu júnovú akciu – 20% zľavu na exkluzívne okno ALUPLAST ENERGETO. 
 
Inovácie, ktoré okno ponúka, garantujú tepelnú izoláciu, ochranu proti vlámaniu a pohodlie pri ovládaní na vysokej úrovni.
 
Jednou z inovácií je špeciálny plast zosilnený sklenným vláknomPOWERDUR, ktorý vo vnútri profilu slúži na nevyhnutnú stabilitu a eliminuje tým potrebu ďalšieho vystuženia oceľovou výstužou. S touto technológiou sa namiesto ocele dosahujú oveľa lepšie tepelnoizolačné hodnoty než s oceľou umiestnenou vo vnútri profilu.
 
 
Zľava platí pri 100% zálohovej platbe do konca JÚNA a registrácii do vernostného systému.
12 ročná prémiová záruka

Oslavujeme 16. NARODENINY 🥳 🎉

…preto do konca júna 2023 a iba pre prvých 400 klientov máme narodeninový bonus – poukaz na 12-ročnú Prémiovú záruku na okná, dvanásť ročných záručných prehliadok, len za cenu dopravných nákladov.

V rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI vykonávajú naši servisní technici pravidelné záručné prehliadky a prevádzajú servisné zásahy, potrebné k zabezpečeniu správnej funkčnosti a dlhej životnosti vašich okien. Rovnako poskytujú v prípade potreby urgentnú servisnú podporu (prevažne v rámci pracovnej doby). Predpokladom pre poskytnutie predĺženej 12-ročnej záručnej doby je vykonávanie pravidelných záručných prehliadok, každých 12 mesiacov a ak sa poponáhľate, budete mať týchto 12 prehliadok len za cenu dopravných nákladov.

ZĽAVA -18% na pergolu LOCA

slovenský výrobok s 12 ročnou zárukou
motorické ovládanie Somfy na diaľkové ovládanie
– rozmery na mieru

AKCIA platí pri registrácií do nášho vernostného systému a pre objednávky do konca JÚNA s garantovaným termínom dodania 1 MESIAC!
Vonkajšie žalúzie

VONKAJŠIE ŽALÚZIE S 18% ZĽAVOU 

Využite našu júnovú akciu – 18% zľava na vonkajšie žalúzie na váš dom alebo byt. 

Mimoriadne efektívne zatemnenie miestnosti pri dosiahnutí luxusného vzhľadu fasád zabezpečujú práve vonkajšie žalúzie. Ochraňujú interiér pred nadmerným prehriatím, vetrom, dažďom a nechcenými pohľadmi. Najnovšia, tretia generácia tohto výrobku “GEN 3” má vďaka použitiu vylepšených materiálov a pokročilému vývoju mimoriadne kultivovaný chod, jednoduché ovládanie a predovšetkým dlhú životnosť. Lamely majú pre dlhšiu životnosť, odolnosť a tichší chod zabudovaný eliptický vodiaci hrot z vysoko pevnostného plastu, alebo z kovu.

Zľava platí pri 100% zálohovej platbe a registrácii do vernostného systému.

 

 

NAJVÝHODNEJŠIE REKONŠTRUKCIE s možnosťou DOTÁCIE

Plánujete rekonštrukciu staršieho domu s cieľom zlepšiť energetickú hospodárnosť? Máte možnosť uchádzať sa o preplatenie približne polovice nákladov na rekonštrukciu domu zo štátneho Plánu obnovy.

Ak má vaša rekonštrukcia zahŕňať aj výmenu okien, radi vám pomôžeme:

 1. s administratívou (overíme za vás, či spĺňate podmienky na udelenie dotácie, zabezpečíme vypracovanie energetického certifikátu pred aj po rekonštrukcií, vysvetlíme proces, …)
 2. skalkulujeme vám efektivitu vynaložených nákladov 
 3. dodáme okná, dvere, bránu alebo tienenie za atraktívnu cenu
 4. doporučíme realizačné firmy, ktoré pomôžu pri ďalších krokoch vami naplánovanej rekonštrukcie (zateplenie strechy, nový zdroj tepla, …)

Všetky informácie v predajniach. 

Rekonštrukcia so štátnou dotáciou

Prečo využiť našu zľavu

Ekoprofil - akcia - ikona

Skutočne výhodné, nevymýšľame si percentá

Ekoprofil - ikona ruky

Prémiové produkty priamo od výrobcu

Ekoprofil - 16 rokov - ikona

16 rokov skúseností 

Bezpečnostné dvere Komsta

Bezpečnostné dvere KOMSTA
len za 669 EUR do konca JÚNA

V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model, v šírke 80 cm držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 669 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 350 €.

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na váš dom, byt či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty.

PEMAT smart motor do konca JÚNA zadarmo

Ku každej sekčnej garážovej bráne vám dodáme iba v júni ZADARMO smart motor Pemat s 2 ks diaľkových ovládačov. Motor je pripojený cez wifi k internetu a komunikuje s aplikáciou vo vašom smartfóne. Komfortne tak nahradí ľubovoľné množstvo diaľkových ovládačov a naviac môžete otvoriť svoju garážovú bránu z ktoréhokoľvek miesta sveta, kde máte dostupný internet… napríklad kuriérovi s balíkom.

 
Táto ponuka platí iba v júni, do vyčerpania zásob.
PEMAT motor
Pobočka Ekoprofil

Inovatívne produkty v dokonalej symbióze

Naše výrobky a celý Ekoprofil tím už viac ako 15 rokov chráni vaše teplo, pokoj a bezpečie. Vyrábame pre vás úžasné okná a dvere, najprepracovanejšie a technicky vyspelé žalúziové boxy, dodávame garážové brány, nádherné terasy a celý sortiment tieniacej techniky. Spájame týchto 5 skupín výrobkov tým najinovatívnejším spôsobom do dokonalého celku, v maximálnej estetickej aj technickej symbióze…

Zastavte sa v niektorom z našich showroomov, alebo pošlite svoj dopyt emailom, či cez dopytový formulár a profitujte z výnimočných cien z roka 2023.

Zaujala vás naša akcia? Pošlite nám dopyt a my vám spracujeme kalkuláciu

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Aktuálna akcia – Najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych.

  Počas Januára sme si pripravili pre Vás akciu – “Zimný festival farieb”, počas ktorého sú naše najpredávanejšie farebné okná EFORTE v cene bielych. Táto akcia sa je určená najmä pre tých, ktorí chcú vyniknúť farebnosťou a zároveň dizajnom. Na výber máte farby z rozšírenej základnej ponuky, ktorá aktuálne zahŕňa 9 dekorov a celkovo až 117 farebných prevedení z ktorých si určite vyberiete. A čo je najlepšie, pokiaľ si zvolíte jednostranný farebný dekor, zaplatíte ako za biele okná. Pokiaľ požadujete obojstranný farebný dekor, zaplatíte iba príplatok za jednostranný dekor.

  EFORTE je prémiové pasívne okno z našej výroby v Nových Zámkoch, ktoré je za posledné 3 roky najpredávanejšie na novostavby a rekonštrukcie rodinných domov (viac o okne Eforte).

  vzorkovníky ekoprofil.sk

  Rozšírenie základnej ponuky farieb pre jednostrannú lamináciu okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky strechy ekoprofil.sk

  117 farebných prevedení pre okná Ekoprofil Eforte

  vzorkovníky čierne ekoprofil.sk

   Najobľúbenejší farebný dekor antracit v 4 povrchových variantach pre okná Ekoprofil Eforte

  To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze, netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

  V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní. (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

  V expresnom termíne vám dodáme aj akustické bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 444 € vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostného kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov v systéme jedného kľúča, priezorníku. Montáž realizujeme po celej SR a kompletná akciová cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom aj vysprávok je 200 € (bežne 250 €).

  Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

  NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

  Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.

   

  Verným klientom, registrovaným v našom vernostnom systéme poskytujeme zľavy podľa aktuálnych akcií.