Aktuálna akcia

Premiérovo Vám predstavujeme dizajnovú radu ALL IN ONE, určenú pre klientov s najvyberanejším vkusom ako aj vysokými nárokmi na každý, aj ten najdrobnejší detail.

ALL IN ONE je jedinečným prepojením dizajnu a farieb medzi výplňami stavebných otvorov – oknami a dverami (plastovými aj hliníkovými), bránou a tieniacou technikou. Jednotlivé prvky v kompozíciách nadväzujú na seba farebne, ale aj použitím dekoračných aplikácií.

Farby sme volili harmonické a výrazné, podľa nastupujúcich trendov modernej architektúry.

Nie je náhoda, že názvy jednotlivých kompozícii odkazujú na názvy Talianskych miest. Taliani spoluurčujú dlhodobo trendy v dizajne a móde, sú povestní svojou láskou k umeniu a neobyčajným vnímaním estetiky.

Dizajnová rada ALL IN ONE je nie len originálna, krásna, nadčasová, ale zaručuje aj kvalitu použitých materiálov. Sme pripravení prispôsobiť dizajn kompozície Vašim požiadavkám a individuálnemu charakteru Vášho projektu.

To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.

V prípade, že by ste radi užívali výhod nových, úsporných okien už počas tejto zimy, máme pre Vás riešenie. Podstatnú časť sortimentu okien vieme dodať už do 6 pracovných dní!!! (v piatok objednajte a v pondelok o týždeň máte okná na našom sklade). Využite tento expres termín a naviac získajte špeciálnu zimnú zľavu – kúpite najrýchlejšie a najvýhodnejšie na Slovensku.

V expresnom termíne Vám dodáme aj bezpečnostné dvere Komsta – najpredávanejší model držíme skladom a dodávame ho v špeciálnej cene – len 419,-€ vrátane oceľovej zárubne na 15 cm hrubý múr, bezpečnostné kovanie AXA s guľou z vonkajšej strany, 2 zámkov, priezorníku… Montáž realizujeme po celej SR a kompletná cena montáže vrátane zaliatia zárubne betónom je 250,-€.

komsta bezpečnostné dvere akcia

Ak na Váš projekt potrebujete okná hliníkové, príďte k špecialistom na hliník… okrem projektovej podpory získate aj špeciálne zimné ceny na produkciu počas mesiacov 1-3/2018. Špeciálne zimné ceny môžete využiť na celý sortiment Belgického profilového systému Aliplast.

ekoprofil_sortiment hlinik

Pre svoje správne rozhodnutie o dodávateľovi na Váš dom, byt, či firmu zohľadnite našu „12-ročnú Prémiovú záruku“ na dodané a namontované produkty, ako aj overenie kvality termosnímkami Vášho domu ZADARMO. U nás máte možnosť nakúpiť aj na splátky bez navýšenia, vďaka vlastnému splátkovému programu.

NEKUPUJTE, KÝM STE NEBOLI U NÁS!

Budeme radi, ak sa osobne zastavíte v niektorej z naších prevádzok, kde Vám budeme môcť predstaviť navrhnutý typ okien, prípadne vybrať inú alternatívu – luxusnejšiu, alebo úspornejšiu. Nepremeškajte aktuálne neopakovateľné ceny a príďte si aj Vy po značkové okná, dvere, garážové brány a tienenie EKOPROFIL.