Bezpečnostné dvere

Aktuálna akcia
do 30.9. 2020

Presvedčite sa sami, aké pekné a kvalitné sú Vaše nové bezpečnostné vchodové dvere Komsta.
Získajte špeciálnu zľavu -10% a -4%, možnosť okamžitého nákupu zo skladových zásob, zvýhodnenej ceny montáže len 200,-€ (bežne 250,-€) vrátane zaliatia zárubne betónom, demontáže aj vysprávok.

S skladoch držíme takmer neustále zásobu bezpečnostných dverí Komsta K1000 A P/56/RC2 vo farbách winchester a bahenný dub pre expresnú montáž.
Objednajte v predajniach, alebo na eshope. Certifikovanú montáž realizujeme po celej SR.

Hlavnou výhodou vchodových dverí so zvýšenou odolnosťou proti vlámaniu je ochrana osôb a majetku v domácnosti. Ak cítite potrebu zvýšiť bezpečnosť svojho bytu, alebo sa Vám už Vaše staré dvere nepáčia, máme pre Vás jednoduché riešenie.

  • kvalitný a pekný výrobok
  • bezpečnostná trieda 2, alebo 3
  • výber z 11 farebných prevedení
  • 25 rozličných modelov
  • voliteľné aj akustické prevedenie
  • skladové zásoby pre dodávku do 48 hod
  • montáž po celej SR
  • zaliatie zárubne betónom
  • možný osobný odber 3x v SR

Bezpečnostné exteriérové dvere Komsta, ktoré Vám dodáme a namontujeme ako oficiálny distribútor pre SR sú ideálnou voľbou v prípade, ak požadujete kvalitný výrobok, za prijateľnú cenu.

Model K1000 A P/56/RC2 vo farbe winchester a bahenný dub, v šírke 80 cm, s najpredávanejším typom zárubne na hrúbku múru 15 cm držíme takmer neustále v zásobách a dodávame do 48 hodín. Ostatné modely, farby a šírky dodávame na objednávku v lehote cca 4-5 týždňov.

Pre objednanie dverí navštívte niektorú z našich predajní v SR, využite online nákup cez e-shop, alebo kontaktujte naše eshopové oddelenie emailom eshop@ekoprofil.sk a všetko zrealizujte z pohodlia Vášho domova.

 
KOMSTA K1000

KOMSTA K2000

KOMSTA K3000
Bezpečnosť:
trieda RC2
 
trieda RC3
Teplo:
Ud=1,2W(m2.K)

Ud=1,2W(m2.K)

Ud=1,2W(m2.K)
Ticho:
30, alebo 36 dB

30 dB

30, alebo 42dB
Počet pohyblivých uzamykacích bodov: 8ks6/5ks10ks
Počet pevných bezpečnostných tŕňov:3ks3ks6ks
Profilová vložka hlavného zámku:trieda 5.1.B trieda 5.1.Btrieda 5.1.B
Hrúbka krídla:56mm72mm 56mm
Výplň krídla: tvrdený polystyrén tvrdený polystyrénstriekaný polyuretán (nie akustik)
Štandartné vybavenie všetkých modelov: plech najvyššej triedy, hladký alebo lisovaný, pokrytý PVC fóliou odolnou proti UV žiareniu, so zväčšenou odolnosťou proti poškriabaniu, zárubňa vo farbe krídla s tesnením, asymetrická alebo rohovákľučka odolná proti vlámaniu, AXA v 3. triede odolnosti, panoramatický hľadáčik, trojdielne závesy, znemožňujúce zvesenie krídla zo závesov, nerezový prah s tesnením
Špeciálne vybavenie:  dodatočné tesnenie na spodnej strane krídla4 kalené oceľové výstuže
Príplatkové vybavenie:zárubňa na hrúbku múru 150 mm, termincká zárubňa s prerušeným tepelným mostom, vložky v systéme jedného kľúča , guľa + kľučka odolná voči vlámaniu AXA v 3. triede odolnosti, digitálny hľadáčik AXA s obrazovkou LCD 3,2 palca, akustické prevedenie -42dB (len pre K3000)
Dostupné rozmery:80, 90, 10080, 90, 10080, 90, 100

Bezpečnostné vchodové dvere Komsta vždy dodávame ako zostavu celokovového dverného krídla, zárubne a zámku s kovaním.

Krídlo má hrúbku 56 mm, je z kvalitného oceľového plechu kašírovaného fóliou, odolnou proti UV žiareniu, poškriabaniu, vybavené elastickým tesnením. Výplň krídla je z tvrdeného polystyrénu s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami.

Zárubňu dodávame na hrúbku múru 10, alebo 15 cm, pričom je vždy vybavená tesnením, nerezovým prahom a je potiahnutá laminátom totožnej farby ako dverné krídlo.

Hlavný zámok s vložkou s 5 kľúčmi v bezpečnostnej triede 5.1B zamyká 5 pohyblivých hrotov. Prídavný zámok zamyká ďalšie 3 pohyblivé hroty. Súčasťou dverí sú aj pánty s ochranou proti vyveseniu krídla 3 pevnými tŕňmi. Dvere sú vybavené bezpečnostným kovaním AXA v 3. triede odolnosti proti vlámaniu – kľučka + kľučka, alebo guľa + kľučka (s príplatkom) a panoramatickým priezorníkom.

Nezáväzný dopyt
 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Vaša správa