Plastové dvere

Plastové vchodové dvere EKOPROFIL z profilových systémov Deceuninck, Salamander, bluEvolution, Rehau, Aluplast, Gealan a ThermoActiv s kovaniami WinkHaus, G+U, MACO, alebo ROTOkombináciou rámu dverí, dverného krídla a výplne.

Výplňou vo dverách môže byť izolačný hladký panel, sklo, alebo špeciálny dekoračný panel, ktorých vzory sú predstavené v osobitnom katalógu. Tieto výplne môžu mať rozličné prelisy a reliéfy, dekoračné nerezové obklady a predovšetkým nespočetné množstvo alternatív presklenia.

Do dverí EKOPROFIL odporúčame dverové panely značky PERITO, ktoré sú kvalitatívnou aj estetickou špičkou na trhu, ponuka je mimoriadne široká a výber z farebných prevedení zaručuje nakombinovanie ku každému typu okien.

Plastové dvere ENTRY
Plastové dvere ELEGANCE
Plastové dvere VIZUAL
Plastové dvere START
Plastové dvere kolekcia LINE
Plastové dvere VITRE
Plastové dvere kolekcia MODEL

Tieto výplne môžu mať rozličné zloženia jadra. Konkrétne špecifiká zloženia vplývajú predovšetkým na izolačné vlastnosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom, najmä slnečnému žiareniu, odolnosť voči vlámaniu a samozrejme životnosť.

Pohľadové strany sú poväčšine tvorenéí 2mm hrubým PVC, prípadne HPL (nový materiál na báze živice, imúnny voči teplotným vplyvom). 

Jadro zložené z extrudovaného polystyrénu, ktorý môže byť kombinovaný s hliníákovým plechom, vodovzdornou preglejkou alebo MDF doskou. Dverové výplne sú dodávané v hrúbkach od 24mm do 44mm.

Dvere na Váš dom, firmu, či iný objekt môžu byť vyrobené aj ako dvojdielne, pričom pomer otvorenia jednotlivých krídiel je voliteľný. Dvere môžu mať samozrejme aj pevné bočné prísvetlíky, ako aj nadsvetlík.

Bezpečnostné parametre dverí EKOPROFIL, ako aj užívateľský komfort ovplyvňuje najmä hlavné dverové kovanie a tým je rozvora.

dverové rozvory

Pri vchodových plastových dverách je možné zvoliť otváranie smerom do interiéru alebo do exteriéru a dvere môžu byť vybavené obojstranne kľučkou, či guľou z exteriéru a kľučkou z interiéru. 

NAmiesto gule môžu mať dvere ozdobné nerezové madlo. 

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil