Plastové dvere

Modelová rada ENTRY

Najvyššia modelová rada výplní pre plastové dvere.
Prekryvné dverné  výplne představujú designový a funkčný vrchol celej ponuky. Svojim vzhľadom posúvajú plastové vchodové dvere na ešte vyššiu úroveň. Zlepšujú tepelné izolačné vlastnosti, protihlukovú izoláciu i mechanické parametry celých dverí. Vďaka tomu sa stávajú štandardným riešením pre moderné domy.

Modely je možné dodať i v klasickej vloženej variante.

dvere_eleganceModelová rada ELEGANCE

Dverné výplne moderných tvarov, ich hladký design a prevedenie je naviac doplnené elegantnými nerezovými aplikáciami. Výplne sú vyrobené z HPL dosiek, je možné dodať aj v ALU prevedení.

dvere_vizualModelová rada VIZUAL

Dverní výplne cistého vzhledu, jejichž design není doplnen žádným dalším ozdobným prvkem.
Výplne jsou vyrobeny z desek HPL, lze dodat i v provedení ALU.

dvere_premiumModelová rada PREMIUM

Prémiové dverní výplne zdobené montovanými plastickými rámecky. Použitá technologie umožnuje prípadnou výmenu rozbitého skla. Výplne jsou vyrobeny z desek HPL, lze dodat i v provedení ALU.

Modelová rada TECHNIC

Dverní výplne geometrických tvaru pro moderní domy. Stejne jako modely z rady Classic nabízejí širokou nabídku prosklení, které v kombinaci s plastickými rámecky dodají ABS výplním jedinecný vzhled.

Modelová rada BASIC

Cenove zvýhodnené výplne vizuálne čistých tvaru. Modely neprinášejí tak bohatou standardní nabídku dekoru aprosklení, prekvapí však svou cenou. Výplne jsou vyrobeny z desek HPL a drží si tím velice vysoký standard kvality.

Modelová rada CLASSIC

Dverní výplne klasických tvaru tvorené plastickými rámecky v kombinaci s širokou nabídkou ornamentních a vitrážových skel. Toto vše delá z modelu Classic jedny z nejoblíbenejších ABS výplní.

Plastové vchodové dvere EKOPROFIL z profilových systémov Inoutic, Salamander, bluEvolution, Rehau, Aluplast, Gealan a ThermoActiv s kovaniami WinkHaus, G+U, MACO, alebo ROTOkombináciou rámu dverí, dverného krídla a výplne. Výplňou vo dverách môže byť izolačný hladký panel, sklo, alebo špeciálny dekoračný panel, ktorých vzory sú predstavené v osobitnom katalógu. Tieto výplne môžu mať rozličné prelisy a reliéfy, dekoračné nerezové obklady a predovšetkým nespočetné množstvo alternatív presklenia. Do dverí EKOPROFIL odporúčame dverové panely značky PERITO, ktoré sú kvalitatívnou aj estetickou špičkou na trhu, ponuka je mimoriadne široká a výber z farebných prevedení zaručuje nakombinovanie ku každému typu okien.

Tieto výplne môžu mať rozličné zloženia jadra. Konkrétne špecifiká zloženia vplývajú predovšetkým na izolačné vlastnosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom, najmä slnečnému žiareniu, odolnosť voči vlámaniu a samozrejme životnosť.

Dvere na Váš dom, firmu, či iný objekt môžu byť vyrobené aj ako dvojdielne, pričom pomer otvorenia jednotlivých krídiel je voliteľný. Dvere môžu mať samozrejme aj pevné bočné prísvetlíky, ako aj nadsvetlík.
Bezpečnostné parametre dverí EKOPROFIL, ako aj užívateľský komfort ovplyvňuje najmä hlavné dverové kovanie a tým je rozvora.

 

 

 

Pri vchodových plastových dverách je možné zvoliť otváranie smerom do interiéru, alebo do exteriéru a dvere Vám môžeme opatriť obojstranne kľučkou, či guľou z exteriéru a kľučkou z interiéru. Namiesto gule, môžu mať dvere ozdobné madlo.

 

Vypočítajte si cenu okien