Plastové dvere

Modelová rada ENTRY

Najvyššia modelová rada výplní pre plastové dvere.
Prekryvné dverné  výplne představujú designový a funkčný vrchol celej ponuky. Svojim vzhľadom posúvajú plastové vchodové dvere na ešte vyššiu úroveň. Zlepšujú tepelné izolačné vlastnosti, protihlukovú izoláciu i mechanické parametry celých dverí. Vďaka tomu sa stávajú štandardným riešením pre moderné domy.

Modely je možné dodať i v klasickej vloženej variante.

dvere_eleganceModelová rada ELEGANCE

Dverné výplne moderných tvarov, ich hladký design a prevedenie je naviac doplnené elegantnými nerezovými aplikáciami. Výplne sú vyrobené z HPL dosiek, je možné dodať aj v ALU prevedení.

dvere_vizualModelová rada VIZUAL

Dverné výplne čistého vzhľadu, ktorých dizajn nie je doplnený žiadnym ďalším ozdobným prvkom.
Výplne sú vyrobené z dosiek HPL, je možné dodať aj v ALU prevedení.

dvere_premiumModelová rada PREMIUM

Prémiové dverné výplne zdobené montovanými plastovými rámikmi. Použitá technológia umožňuje prípadnú výmenu rozbitého skla. Výplne sú vyrobené z dosiek HPL, je možné dodať aj v ALU prevedení.

Modelová rada TECHNIC

Dverné výplne geometrických tvarov pre moderné domy. Rovnako ako modely z rady Classic ponúkajú širokú ponuku presklení, ktoré v kombináci s plastovými rámikmi dodajú ABS výplniam jedinečný vzhľad.

Modelová rada BASIC

Cenovo zvýhodnené výplne vizuálne čistých tvarov. Modely neprinášajú tak bohatú ponuku dekoru a presklenií, prekvapia však svojou cenou. Výplne sú vyrobené z dosiek HPL a držia si tým veľmi vysoký štandart kvality.

Modelová rada CLASSIC

Dverné výplne klasických tvarov tvorené plastovými rámikmi v kombináci so širokou ponukou ornamentných a vitrážových skiel. Toto všetko robí z modelu CLASSIC jednu z najobľúbenejších ABS výplní.

Plastové vchodové dvere EKOPROFIL z profilových systémov Inoutic, Salamander, bluEvolution, Rehau, Aluplast, Gealan a ThermoActiv s kovaniami WinkHaus, G+U, MACO, alebo ROTOkombináciou rámu dverí, dverného krídla a výplne. Výplňou vo dverách môže byť izolačný hladký panel, sklo, alebo špeciálny dekoračný panel, ktorých vzory sú predstavené v osobitnom katalógu. Tieto výplne môžu mať rozličné prelisy a reliéfy, dekoračné nerezové obklady a predovšetkým nespočetné množstvo alternatív presklenia. Do dverí EKOPROFIL odporúčame dverové panely značky PERITO, ktoré sú kvalitatívnou aj estetickou špičkou na trhu, ponuka je mimoriadne široká a výber z farebných prevedení zaručuje nakombinovanie ku každému typu okien.

Tieto výplne môžu mať rozličné zloženia jadra. Konkrétne špecifiká zloženia vplývajú predovšetkým na izolačné vlastnosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom, najmä slnečnému žiareniu, odolnosť voči vlámaniu a samozrejme životnosť.

Dvere na Váš dom, firmu, či iný objekt môžu byť vyrobené aj ako dvojdielne, pričom pomer otvorenia jednotlivých krídiel je voliteľný. Dvere môžu mať samozrejme aj pevné bočné prísvetlíky, ako aj nadsvetlík.
Bezpečnostné parametre dverí EKOPROFIL, ako aj užívateľský komfort ovplyvňuje najmä hlavné dverové kovanie a tým je rozvora.

 

 

 

Pri vchodových plastových dverách je možné zvoliť otváranie smerom do interiéru, alebo do exteriéru a dvere Vám môžeme opatriť obojstranne kľučkou, či guľou z exteriéru a kľučkou z interiéru. Namiesto gule, môžu mať dvere ozdobné madlo.

 

Nezáväzný dopyt
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Vaša správa