Plastové dvere

Plastové vchodové dvere EKOPROFIL z profilových systémov Inoutic, Salamander, bluEvolution, Rehau, Aluplast, Gealan a ThermoActiv s kovaniami WinkHaus, G+U, MACO, alebo ROTOkombináciou rámu dverí, dverného krídla a výplne. Výplňou vo dverách môže byť izolačný hladký panel, sklo, alebo špeciálny dekoračný panel, ktorých vzory sú predstavené v osobitnom katalógu. Tieto výplne môžu mať rozličné prelisy a reliéfy, dekoračné nerezové obklady a predovšetkým nespočetné množstvo alternatív presklenia. Do dverí EKOPROFIL odporúčame dverové panely značky PERITO, ktoré sú kvalitatívnou aj estetickou špičkou na trhu, ponuka je mimoriadne široká a výber z farebných prevedení zaručuje nakombinovanie ku každému typu okien.

Tieto výplne môžu mať rozličné zloženia jadra. Konkrétne špecifiká zloženia vplývajú predovšetkým na izolačné vlastnosti, odolnosť voči poveternostným vplyvom, najmä slnečnému žiareniu, odolnosť voči vlámaniu a samozrejme životnosť.

Dvere na Váš dom, firmu, či iný objekt môžu byť vyrobené aj ako dvojdielne, pričom pomer otvorenia jednotlivých krídiel je voliteľný. Dvere môžu mať samozrejme aj pevné bočné prísvetlíky, ako aj nadsvetlík.
Bezpečnostné parametre dverí EKOPROFIL, ako aj užívateľský komfort ovplyvňuje najmä hlavné dverové kovanie a tým je rozvora.

 

 

 

Pri vchodových plastových dverách je možné zvoliť otváranie smerom do interiéru, alebo do exteriéru a dvere Vám môžeme opatriť obojstranne kľučkou, či guľou z exteriéru a kľučkou z interiéru. Namiesto gule, môžu mať dvere ozdobné madlo.

 

Vypočítajte si cenuAktuálna akcia