Exteriérové žalúzie

(aj počas obmedzení pre vás naďalej kalkulujeme, vyrábame a montujeme...)

Exteriérová žalúzia sa stáva štandardnou súčasťou rodinných domov a čoraz viac aj bytov. Účinne chráni pred prehrievaním interiéru počas slnečných dní, zároveň obmedzuje tepelné straty cez zimu. Naviac ochraňuje súkromie a spoluvytvára osobitý moderný dizajn domu.

Prečo exteriérové žalúzie od Ekoprofilu?

 • Pretože Ekoprofil ako jediný výrobca na trhu vám už v základnej verzii ponúka nadštandardné vybavenie a prináša maximálne pohodlie vďaka automatizovaným systémom ovládania.
 • Každá žalúzia Ekoprofil Z90 a Z70 je vyrobená v štandarde tretej generácie (GEN3) a splní vaše očakávania po stránke komfortu, estetiky aj energetickej úspory.
 • Jedinečné prevedenie boxov na žalúzie – Combo, Frontal, Panelák, ktoré vynikajú v mnohých smeroch a predstavujú esteticky aj funkčne vrchol ponuky na trhu.

 • Tiché prevedenie GEN 3 zvyšuje akustický komfort bývania a úroveň zatienenia dosahuje až 98%.
 • Doprajte si tento dizajnový výrobok, ktorý citeľne zvyšuje úžitkovú hodnotu domu aj vy a vytvorte si zdravé vnútorné prostredie bez potreby chladenia klimatizáciou.
 • Pri montáži využívame vlastné technologické postupy a žalúziu namontujeme aj na miesta, kde vám naša konkurencia tvrdí, že to nie je možné…

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku

Zaujali Vás naše produkty? Vyžiadajte si cenovú ponuku od našej spoločnosti úplne nezáväzne. 

ekoprofil_BUTTONY_vypocitaj_zaluzie
tieniace prvky exterierove ekoprofil.sk

Mimoriadne efektívne zatemnenie miestnosti pri dosiahnutí luxusného vzhľadu fasád zabezpečujú exteriérové žalúzie. Ochraňujú interiér pred nadmerným prehriatím, vetrom, dažďom a nechcenými pohľadmi. Najnovšia, tretia generácia tohto výrobku “GEN 3” má vďaka použitiu vylepšených materiálov a pokročilému vývoju mimoriadne kultivovaný chod, jednoduché ovládanie a predovšetkým dlhú životnosť. Lamely majú pre dlhšiu životnosť, odolnosť a tichší chod zabudovaný eliptický vodiaci hrot z vysoko pevnostného plastu, alebo z kovu.

zalúzie vonkajsie ekoprofil.sk
 • široká farebná aj tvarová škála prevedení lamiel (tvar lamely “Z”, “C”, “S”)
 • viac možností zabudovania – priznané, predsadené aj podomietkové boxy (kastlíky)
 • na výber vedenie lamiel v zaomietacej, alebo priznanej lište, prípadne na lanku
 • možnosť ovládať komfortne motoricky aj manuálne
 • kombinovateľné so senzorom slnečného svitu a veterným čidlom
 • výrazná izolačná schopnosť
 • vďaka vysokej pevnosti lamiel aj komponentov sú v ponuke aj nadrozmerné  výrobky v šírkach do 6 metrov

Možnosti umiestnenia exteriérových žalúzií a boxu s nábalom:

Druhy lamiel

Žalúziové lamely tvaru „Z“ tretej generácie “GEN 3” majú oproti bežne ponúkaným žalúziám integrované LDPE tesnenia, ktoré maximálne eliminujú hlučnosť žalúzií pri nárazovom vetre a zaručujú tichý chod. Jedinečný tvar lamiel umožňuje úplné dovretie a tým takmer dokonalé zatemnenie miestnosti – až 98%. Tento ideálny tvar vytvára vysoký stupeň ochrany pred teplým alebo studeným vzduchom v exteriéri, čím podporuje izolačné schopnosti okna. Materiál použitý na výrobu lamiel s novou receptúrou zabezpečuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť pred poškodením.

Spevnený okraj lamiel tvaru „C“ zvyšujú odolnosť proti vetru. Sú veľmi obľúbené pre svoj elegantný tvar a elegantne dotvárajú vzdušný tvar fasád.

Žalúzie s lamelami Ext 50 sú vhodné do exteriéru aj interiéru. Sú ovládané nekonečnou šnúrou, retiazkou, alebo motoricky. Jedná sa o najekonomickejšie riešenie exteriérového tienenia.

Vyberte si svoj variant presne podľa seba

Spôsob ovládania

Prevedenie boxu

Farba boxu

Zateplenie boxu

Typ žalúzie

Farba žalúzie

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Rozmer okna pre výpočet ceny žalúzie s montážou

  Šírka okna 1

  Výška okna 1

  Spôsob ovládania

  Prevedenie boxu

  Farba boxu

  Zateplenie boxu

  Typ žalúzie

  Farba žalúzie

  Mesto / obec

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Doplňujúce inforomácie

  Pripojiť súbor