Exteriérové žalúzie

Mimoriadne efektívne zatemnenie miestnosti pri dosiahnutí luxusného vzhľadu fasád zabezpečujú exteriérové žalúzie. Ochraňujú interiér pred nadmerným prehriatím, vetrom, dažďom a nechcenými pohľadmi. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a pokročilému vývoju majú mimoriadne kultivovaný chod, jednoduché ovládanie a predovšetkým dlhú životnosť. Lamely majú pre dlhšiu životnosť, odolnosť a tichší chod zabudovaný eliptický vodiaci kolík z vysoko pevnostného plastu, alebo z kovu.

  • široká farebná aj tvarová škála prevedení lamiel
  • viac možností zabudovania – priznané, predsadené aj podomietkové kastlíky
  • na výber vedenie lamiel v zaomietacej, alebo priznanej lište, prípadne na lanku
  • možnosť ovládať komfortne motoricky aj manuálne
  • kombinovateľné so senzorom slnečného svitu a veterným čidlom
  • výrazná izolačná schopnosť
  • vďaka vysokej pevnosti lamiel aj komponentov sa produkujú aj nadrozmerné  výrobky

Možnosti umiestnenia exteriérových žalúzií a boxu s nábalom:

Druhy lamiel

Lamely tvaru „Z“ majú integrované gumové tesnenie, ktoré eliminuje vonkajší hluk a zaručuje tichý chod. Jedinečný tvar lamiel umožňuje maximálne dovretie a tým takmer dokonalé zatemnenie miestnosti. Tento ideálny tvar vytvára vysoký stupeň ochrany pred teplým alebo studeným vzduchom v exteriéri, čím podporuje izolačné schopnosti okna.

Spevnený okraj lamiel tvaru „C“ zvyšujú odolnosť proti vetru. Sú veľmi obľúbené pre svoj elegantný tvar a elegantne dotvárajú vzdušný tvar fasád.

Žalúzie s lamelami Ext 50 sú vhodné do exteriéru aj interiéru. Sú ovládané nekonečnou šnúrou, retiazkou, alebo motoricky. Jedná sa o najekonomickejšie riešenie exteriérového tienenia.

Nezáväzný dopyt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Tovar o ktorý máte záujem

Vaša správa