Interiérové dvere

 

Špecializujeme sa na interiérové dvere značky DRE. Jedná sa o jedného z najväčších svetových výrobcov interiérových dverí s najširším sortimentom na trhu.

Ponuka zahŕňa veľké množstvo povrchových úprav (vysoký lesk, extrémny mat, striekané, drevená dyha, laminát CPL, laminofólia, 3D laminofólia, fólia).

Interiérové dvere DRE
Interiérové dvere DRE
Interiérové dvere DRE

Rámové dvere sú mimoriadne estetické dvere, s rozličnými dizajnovými prevedeniami. Ich konštrukcia je nadštandardne pevná a ťažká, nakoľko sú vyrobené z plnej drevnej hmoty.

Panelové dvere sú vizuálne atraktívne dvere s jednoduchšími líniami. Vynikajú variabilitou presklenej plochy a sú obvykle cenovo dostupnejšie.  

Sklenené dvere predstavujú dizajnovú špičku v sortimente a svojou nadčasovosťou prekonávajú ostatné konštrukčné riešenia.

Takmer všetky série dverí majú modely plné, aj presklené v rozličnom rozsahu, takže si viete veľmi esteticky nakombinovať dvere s veľkou presklenou plochou (napr. do izieb) aj s minimálnym presklením alebo rovno bez skla (napr. do kúpeľne) v totožnom dizajne.  

Rámové interiérové dvere
Panelové interiérové dvere
Sklenené interiérové dvere

Interiérové dvere DRE sú dostupné s najširším výberom povrchových úprav na trhu

Jednotlivé varianty sa odlišujú svojou odolnosťou voči poškodeniu, vzhľadom a štruktúrou povrchu. V každej úprave, v ktorej sú vyrábané dvere, sú dostupné aj zárubne k dverám: obložkové aj jednoduché.

Interiérové dvere - základná fólia
Interiérové dvere z odolnej laminofólie
Interiérové dvere - veľmi odolná CPL
Interiérové dvere - prírodná dýha
Interiérové dvere s extrémnym matom
Interiérové dvere - matný lak
Interiérové dvere s vysokým leskom
Nezáväzný dopyt
 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil