Interiérové dvere

Interiérové dvere DRE

Špecializujeme sa na interiérové dvere značky DRE. Jedná sa o jedného z najväčších svetových výrobcov interiérových dverí s najširším sortimentom na trhu.

Ponuka zahŕňa viaceré typy konštrukcií (rámové, panelové, sklenené) a veľké množstvo povrchových úprav (vysoký lesk, extrémny mat, striekané, drevená dyha, laminát CPL, laminofólia, 3D laminofólia, fólia).

Rámové dvere sú mimoriadne estetické dvere, s rozličnými dizajnovými prevedeniami. Ich konštrukcia je nadštandardne pevná a ťažká, nakoľko sú vyrobené z plnej drevnej hmoty.

Panelové dvere sú vizuálne atraktívne dvere s jednoduchšími líniami. Vynikajú variabilitou presklenej plochy a sú obvykle cenovo dostupnejšie.  

Sklenené dvere predstavujú dizajnovú špičku v sortimente a svojou nadčasovosťou prekonávajú ostatné konštrukčné riešenia.

Takmer všetky série dverí majú modely plné, aj presklené v rozličnom rozsahu, takže si viete veľmi esteticky nakombinovať dvere s veľkou presklenou plochou (napr. do izieb) aj s minimálnym presklením alebo rovno bez skla (napr. do kúpeľne) v totožnom dizajne.  

Rámové interiérové dvere
Panelové interiérové dvere
Sklenené interiérové dvere

Interiérové dvere DRE sú dostupné s najširším výberom povrchových úprav na trhu

Jednotlivé varianty sa odlišujú svojou odolnosťou voči poškodeniu, vzhľadom a štruktúrou povrchu. V každej úprave, v ktorej sú vyrábané dvere, sú dostupné aj zárubne k dverám: obložkové aj jednoduché.

Interiérové dvere - základná fólia
Interiérové dvere z odolnej laminofólie
Interiérové dvere - veľmi odolná CPL
Interiérové dvere - prírodná dýha
Interiérové dvere s extrémnym matom
Interiérové dvere - matný lak
Interiérové dvere s vysokým leskom
Nezáväzný dopyt
 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil