Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná

Drevohliníkové okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

12-ročná prémiová záruka

Vďaka PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI vám garantujeme plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť výrobkov po dobu 12 rokov.

Bezplatná termosnímka

To, čo iní skrývajú, my radi ukážeme.
Buďte si stopercentne istí, že teplo, za ktoré platíte, ostane doma! Bezplatná termosnímka odhalí kvalitu našej montáže.

Odolné voči vlámaniu

Spoľahlivé bezpečnostné kovanie novej generácie v našich plastových a hliníkových oknách ochráni vašich najbližších aj majetok.

Masívne profily zo štyroch vrstiev dreva, ktorých dlhodobé používanie zaručujú štyri vrstvy laku.

Drevohliníkové okná sú alternatívou pre ľudí, ktorí hľadajú najkvalitnejšie riešenia s vynikajúcim vzhľadom a zároveň je pre nich dôležitá ekológia. Prírodná surovina použitá na výrobu drevohlíníkových okien umožňuje dosiahnuť vynikajúce tepelné a akustické parametre pri zanechaní zanedbateľnej uhlíkovej stopy.

Nadčasový dizajn a rozmanitosť drevín umožňujú využívať ekologické riešenia vo všetkých projektoch.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil