12 ročná prémiová záruka

12 ročná prémiová záruka – garancia funkčnosti a spoľahlivosti

Spoločnosť EKOPROFIL Vám ako klientovi garantuje vďaka „PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI“ počas celej životnosti vašich plastových okiengarážovej brány, exteriérových žalúzií a roliet, screenov, terasových dosiek dodaných a namontovaných spoločnosťou EKOPROFIL plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť produktu, ako celku, ale aj jednotlivých častí.

5 dôvodov, prečo majú produkty EKOPROFIL dlhšiu životnosť

1.) VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁLOVÉ VSTUPY

Všetky materiálové komponenty majú prísne sledovanú akosť. Ide prevažne o prémiové profilové systémy, značkové kovania, či iný materiál od renomovaných výrobcov. Drevokompozitné dosky sú vyrábané z najkvalitnejšieho PVC.  Len kvalitný materiál sa môže stať základom pri výrobe kvalitného produktu.

2.) NAJMODERNEJŠIE VÝROBNÉ TECHNOLÓGIE

Okná EKOPROFIL vychádzajú z jedných z najmodernejších plnoautomatizovaných liniek na výrobu okien v Európe. Tieniaca technika je vyrábaná na výrobných celkoch renomovaného výrobcu ZEBR. Počas celého výrobného procesu každého výrobku dohliadajú technici závodov prísne na kvalitatívnu kontrolu. Tak zákazník dostane vždy len prvotriedny výrobok. Potvrdzuje to 21-ročná tradícia výroby.

3.) PROFESIONÁLNA MONTÁŽ S VYUŽITÍM PRVOTRIEDNYCH MATERIÁLOV

Kvalita prevedených montážnych prác má určujúci vplyv na životnosť a funkčnosť výrobku. Preto montáž okien, brán, tieniacej techniky a terás vykonávajú profesionálne montážne skupiny. Nikto nevie urobiť všetko, preto montáž každej produktovej skupiny vykonávajú školení a skúsení montážni pracovníci na daný produkt. Nič nie je ponechané na náhodu a každému jednému detailu je venovaná pozornosť.

4.) PRAVIDELNÉ SERVISNÉ PREHLIADKY

Vďaka prehliadkam, vykonávaným každých 12 mesiacov odborným servisným technikom spoločnosti EKOPROFIL, zistíme a odstránime akúkoľvek poruchu už v jej zárodku. Zároveň týmto servisným zásahom výrazne predlžujeme životnosť všetkých pohyblivých častí, ako napr. kovania ale aj tesnení, motorov… Názor, že nové moderné okná, žalúzie, alebo napr. brána nepotrebujú údržbu, je mylný. Pravidelná odborná údržba výrazne zvýši životnosť každého výrobku.

5.) VÝBER NAJVHODNEJŠEJ ALTERNATÍVY

Navrhnúť riešenie vyhovujúce po funkčnej, estetickej i statickej stránke nie je jednoduché. Naši predajcovia majú dlhoročné skúsenosti nadobudnuté pri realizácii narozličnejších dodávok do domov, bytov, hotelov, škôl, úradov, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov, … Vďaka tomu dokážu posúdiť vhodnosť všetkých možných alternatív a odporučiť tú najvhodnejšiu.

Uvedených 5 dôvodov nám dáva jedinečnú možnosť poskytovať až 12 ročnú „Prémiovú záruku“ na nami dodané a namontované okná, garážové brány, exteriérové žalúzie, AL rolety, screeny, pergoly a drevokompozitné terasy.

Náš program celoživotnej starostlivosti

V rámci “PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI” vykonávajú servisní technici spoločnosti  Ekoprofil pravidelné záručné prehliadky a prevádzajú servisné zásahy, potrebné k zabezpečeniu správnej funkčnosti a dlhej životnosti všetkých produktov, ako aj ich častí. Rovnako vykonávajú v prípade potreby nepravidelné urgentné servisné zásahy do 24 hodín (prevažne v rámci pracovnej doby). Predpokladom pre poskytnutie predĺženej 12 ročnej záručnej doby je vykonávanie pravidelných záručných prehliadok, každých 12 mesiacov.  Klient si záručnú prehliadku telefonicky dohovorí s príslušným servisným technikom.

Vďaka tejto záruke máte istotu dlhoročného spokojného užívania Vašich nových okien, brán, tieniacej techniky, či terás.

Záručné a pozáručné prehliadky, v rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI sa vykonávajú podľa aktuálneho cenníka, dostupného na prevádzkach spoločnosti Ekoprofil. Vybrané komponenty produktov sú vylúčené z 12-ročnej prémiovej záruky, nakoľko môžu mať kratšiu životnosť, respektíve u nich dochádza ku zmenám, ktoré nie je spoločnosť Ekoprofil schopná ovplyvniť (napríklad motory, tesnenia, izolačné vlastnosti skiel, …). Kompletné informácie sú dostupné v Záručných a reklamačných podmienkach na predajných miestach.