12-ročná prémiová záruka

Spoločnosť EKOPROFIL vám ako klientovi vďaka PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI počas celej životnosti vašich plastových okien, hliníkových okien, sekčných garážových brán, exteriérových žalúzií a roliet, screenov a látkových pergol dodaných a namontovaných spoločnosťou EKOPROFIL garantuje plnú funkčnosť a vysokú spoľahlivosť produktu ako celku, tak aj jednotlivých častí.

AKO JE TO MOŽNÉ?

1.) VYSOKOKVALITNÉ MATERIÁLOVÉ VSTUPY

Všetky materiálové komponenty majú prísne sledovanú akosť. Ide prevažne o prémiové profilové systémy, značkové kovania či iný materiál od renomovaných výrobcov. Len kvalitný materiál sa môže stať základom pri výrobe kvalitného produktu.

2.) NAJMODERNEJŠIE VÝROBNÉ TECHNOLÓGIE

Okná EKOPROFIL vychádzajú z jednej z najmodernejších plnoautomatizovaných liniek na výrobu okien v Európe. Tieniaca technika sa vyrába na výrobných celkoch renomovaného výrobcu ZEBR. Počas celého výrobného procesu každého výrobku prísne dohliadajú technici závodov na kvalitatívnu kontrolu. Tak zákazník dostane vždy len prvotriedny výrobok. Potvrdzuje to 21-ročná tradícia výroby.

3.) PROFESIONÁLNA MONTÁŽ S VYUŽITÍM PRVOTRIEDNYCH MATERIÁLOV

Kvalita prevedených montážnych prác má určujúci vplyv na životnosť a funkčnosť výrobku. Preto montáž okien, brán, tieniacej techniky vykonávajú profesionálne montážne skupiny. Nikto nevie urobiť všetko, preto montáž každej produktovej skupiny vykonávajú školení a skúsení montážni pracovníci na daný produkt. Nič nie je ponechané na náhodu a každému jednému detailu je venovaná pozornosť.

4.) PRAVIDELNÉ SERVISNÉ PREHLIADKY

Vďaka prehliadkam, vykonávaným každých 12 mesiacov odborným servisným technikom spoločnosti EKOPROFIL, zistíme a odstránime akúkoľvek poruchu už v jej zárodku. Zároveň týmto servisným zásahom výrazne predlžujeme životnosť všetkých pohyblivých častí ako napríklad kovania, ale aj tesnení a motorov. Názor, že nové moderné okná, žalúzie, alebo napríklad brána nepotrebujú údržbu, je mylný. Pravidelná odborná údržba výrazne zvýši životnosť každého výrobku.

5.) VÝBER NAJVHODNEJŠEJ ALTERNATÍVY

Navrhnúť riešenie vyhovujúce po funkčnej, estetickej i statickej stránke nie je jednoduché. Naši predajcovia majú dlhoročné skúsenosti nadobudnuté pri realizácii najrozličnejších dodávok do domov, bytov, hotelov, škôl, úradov, administratívnych, obchodných a priemyselných objektov. Vďaka tomu dokážu posúdiť vhodnosť všetkých možných alternatív a odporučiť tú najvhodnejšiu.

Uvedených 5 dôvodov nám dáva jedinečnú možnosť poskytovať až 12-ročnú prémiovú záruku na nami dodané a namontované okná, garážové brány, exteriérové žalúzie, AL rolety, screeny a látkové pergoly.

Náš program celoživotnej starostlivosti

V rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI vykonávajú servisní technici spoločnosti Ekoprofil pravidelné záručné prehliadky a prevádzajú servisné zásahy, potrebné k zabezpečeniu správnej funkčnosti a dlhej životnosti všetkých produktov, ako aj ich častí. Rovnako poskytujú v prípade potreby urgentnú servisnú podporu (prevažne v rámci pracovnej doby). Predpokladom pre poskytnutie predĺženej 12-ročnej záručnej doby je vykonávanie pravidelných záručných prehliadok, každých 12 mesiacov.  Klient si záručnú prehliadku telefonicky dohovorí s príslušným servisným technikom.

Vďaka tejto záruke máte istotu dlhoročného spokojného užívania vašich nových okien, brán, tieniacej techniky.

Záručné a pozáručné prehliadky v rámci PROGRAMU CELOŽIVOTNEJ STAROSTLIVOSTI vykonávame podľa aktuálneho cenníka, dostupného na prevádzkach spoločnosti Ekoprofil. Vybrané komponenty produktov sú vylúčené z 12-ročnej prémiovej záruky, nakoľko môžu mať kratšiu životnosť, respektíve u nich dochádza ku zmenám, ktoré nie je spoločnosť Ekoprofil schopná ovplyvniť (napríklad motory, tesnenia, izolačné vlastnosti skiel, …). Kompletné informácie sú dostupné v Záručných a reklamačných podmienkach na predajných miestach.