Dohodnite si stretnutie

Výber najvhodnejšieho typu okna, správnej farby, či spôsobu otváranie terasových dverí nie je záležitosť na 15 minút. 

Dohodnite si preto konzultáciu telefonicky, alebo osobne na našich prevádzkach a prekonzultujte Váš projekt bezpečne, v kľude a bez čakania na voľného poradcu.

Ako prebieha konzultácia? Naši fundovaní kolegovia s vami prediskutujú váš zámer. Zistia, čo od okien očakávate, aké špicifické vlastnosti, aký dizajn, farbu, akú odolnosť voči vlámaniu majú mať vaše nové okná a dvere. Prejdú si s vami otvor po otvore, upozornia na prípadné sporné detaily, pridajú nejaké tipy zo svojho profesionálneho pohľadu.

Koľko to vezme času? Na konzultáciu si vyčleňte cca 1 hodinu. Samozrejme nie všetky otázky vás napadnú, mnohé vyplynú až následne… nič to, stále máte možnosť pýtať sa emailom, zavolať, alebo sa opakovane dohodnúť na stretnutí.

Čo si treba priniesť na konzultáciu? V prípade, ak sa jedná o novostavbu, alebo rozsiahlejšiu rekonštrukciu, určite máte projekt, prípadne výpis prvkov – výplní stavebných otvorov. Ak projekt nemáte, postačia rozmery otvorov, zamerané orientačne. Náš technik si následne rozmery príde zamerať napresno osobne. Dovtedy môžeme pracovať s “pár centimetrovou” toleranciou.

Tu, do formuláru nám napíšte pár základných údajov, navrhnite termín a my vám tento termín potvrdíme, alebo navrhneme iný. Pri náhodnej návšteve našich showroomov hrozí, že nebudeme mať možnosť venovať sa vám naplno a to by nám bolo ľúto.


  OknáDvereGarážovú bránuVonkajšie tienenieIné

  * = povinné údaje“

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Platnosť navrhnutého termínu konzultácie vám potvrdíme telefonicky alebo písomne. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil