Referencie

Naši zákazníci o nás povedali

“Odporúčam túto firmu, dodanie okien presne na dohodnutý termín, výborná komunikácia a najlepšia cena. “
Michaela Kmotorková

“Okná super, komunikácia na jednotku. Odporúčam každému 👌 “
Sima Ondrejková

“Spokojnosť s touto firmou. Odporúčam ☺️”
Denis Brezáni

“Odporúčam, maximálna spokojnosť 👍🏻”
Lucia Surovčíková

“Firmu Ekoprofil môžem len odporúčať. Mali sme špeciálnu požiadavku kde žiadna firma v našom okolí nebola ochotná ju zrealizovať no firma Ekoprofil si s tým hravo poradila.Slečna na pobočke ktorá nás mala na starosti bola veľmi milá a ústretová, taktiež nám aj veľmi ochotne poradila.Okná a dvere boli dodané v expresne rýchlom termíne. Montážnici zanechali za sebou kus dobre odvedenej precíznej práce. Okienka a dvere nám robia obrovskú radosť, a sme veľmi radi že sme si práve túto firmu vybrali. Všetkým známym…”
Nikola Kvočková Kubáňová

“Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.”
Jaroslav Tóth, Anton Koraus, poslanci za obec Svederník – Marček

“EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem”
Ing. Jozej Ďurana, starosta obce Lysica

“Chcem vysloviť poďakovanie firme EKOPROFIL, pracovisko Liptovský Mikuláš (p. Vitkovi) za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien. Okrem dobrej ceny bola som príjemne prekvapená profesionálnym prístupom a kvalitou práce pri montáži okien. Firme EKOPROFIL v Liptovskom Mikuláši môžem dať len tie najlepšie referencie.”
Anna Frniaková

Vypočujte si čo o nás hovoria naši zákazníci

Čo sa týka výplní stavebných otvorov, prekvapí nás len málo čo…

…skúsite to Vy, s Vašou neobvyklou požiadavkou?

…alebo sa spoľahnete na bohaté skusenosti, dokumentované referenčnými stavbami?

Na Slovensku sme vymenili cez 90 tisíc okien v panelových domoch, zrealizovali dodávku a výmenu tisícok okien na viac ako 150 objektoch školských a predškolských zariadení v rámci celej republiky, dodali a namontovali okná na takmer 12 tisíc domov, dodali a namontovali okná a dvere do viac ako 100 priemyselných hál, poradili každému jednému človeku, ktorý prišiel do ktoréhokoľvek predajného strediska EKOPROFIL.

Naše služby a produkty za posledný rok

 • Plastové okná a dvere
 • Hliníkové okná a dvere
 • Interiérové dvere
 • Tieniaca technika
 • Garážové brány
 • Terasové systémy
Recenzie z našej Facebook stránky
 • 5 star review  Vynikajúca firma. Majú peknú predajňu v Žiline a veľmi príjemný personál. Dodanie okien bolo veľmi rýchle a za rozumnú cenu. Som veľmi spokojný a určite ich služby využijem aj v budúcnosti. 🙂

  thumb Roman Hruška
  7/21/2017

  5 star review  Naša zákazka (vchodové dvere) boli dodané so 100%-nou spokojnosťou. Firma komunikuje od zadania objednávky veľmi fundovane, čo je dôležité, aby sa predišlo nedorozumeniam. Montáž prebehla hladko a načas. Kvalita výborná. A cena primeraná. Odporúčam.

  thumb Eva Rusaly Žilinská
  6/26/2017

  5 star review  Zákazka z minulého roku - 3 okná. Som spokojná. Teraz mám opäť objednávku - vonkajšie presklené dvere. Teším sa a verím, že budem opäť spokojná. Príjemný personál. Cena tiež OK.

  thumb Dáša Galanská
  9/06/2017
 • 5 star review  Okna od firmy Ekoprofil odporúčam.Maximálna spokojnosť-komunikácia,rýchlosť vybavenia...všetko na 1.

  thumb Katuska Milova
  4/27/2017

  5 star review  Veľmi slušná firma s výborným prístupom ku klientom a kvalitnými produktmi. Všetko šlo hladko, od prvého telefonátu až po realizáciu. Určite odporúčam každému.

  thumb Zuzana Grečnárová
  4/28/2017

  5 star review  Perfektná firma! Som nesmierne spokojná s celkovým prístupom od prvého poskytnutia informácií, poradením, cenou, dodávkou až po samotnú montáž, ktorá bola na moje prekvapenie veľmi rýchla. 🙂 Personál veľmi milý a priateľský. Jednanie so zákazníkom od začiatku až po finále na úrovni a seriózne. Každopádne, všetkým odporúčam. Ďakujem. 🙂

  thumb Jaroslava Okuliarová
  4/29/2017
 • 5 star review  môžem iba odporučiť....rýchlosť, ochota,skvelá komunikácia

  thumb Lenka Maceášiková Androvičová
  8/25/2016

  5 star review  Veľká spokojnosť odporúčam všetkým

  thumb Róbert Pfitzner
  7/27/2017

  5 star review  Odporúčam. Veľká spokojnosť. Okná a dvere prišli podľa dohody. Všetko sedelo podľa objednávky. Komunikácia pri objednávaní aj pri dodaní bola rýchla a jasná. Rýchlo vedeli nastaviť, to čo bolo potrebné a vyzerá to u nás doma veľmi pekne. Náš domov je útulnejší a príjemnejší. Ďakujeme. 🙂 Fotky na mojej stránke.

  thumb Zdena Rusnáková
  11/15/2017
 

Potrebujú plastovéa hliníkové  okná starostlivosť?

postavime uvidime video

Plastové okno montáž

Prečo sa rosia a plesnejú steny po výmene okien?

Plastové dvere montáž

Pozor na nesprávnu montáž plastových okien!

Údržba plastových okien

Televízne reportáže

Už niekoľkokrát si nás pozvala aj televízia Joj a RTVS do svojich relácií, aby sme poradili divákom po celej SR v rozličných témach, ktoré “sú nám vlastné”… Je to pre nás veľká pocta a sme radi, že sme takto mohli pomôcť širokej verejnosti zodpovedať otázky typu: ako sa starať o svoje okná, ako sa správne montujú plastové okná, ale aj prečo sa rosia okná a ako tomu predísť. 

Pozrite si záznam z relácií aj Vy…

Ekoprofil na veľtrhoch

Výstavné prezentácie

Žiadny rok nesmieme chýbať na najdôležitejšom stavebnom expe v rámci SR a ČR a tým je  stavebný veľtrh Coneco. Coneco je veľtrh, na ktorom sa prezentujú nové technológie a produkty z oblasti pozemného stavebníctva, nové technológie stavby pasívnych budov a mnoho iného z našej brandže.
V rámci tohto veľtrhu udeľuje akademická obec aj najprestížnejšie ocenenie stavebného prvku v SR – zlatú plaketu. Toto ocenenie sme získali za náš exponát “Najúspornejšie okno na trhu – Ekoprofil Geneo Future Design plus”.
Opakovane sa zúčastňujeme aj najväčšieho veľtrhu s tématikou bývania v SR a tým je Nábytok a bývanie Nitra.
Pozrite si prierez históriou našej účasti na jednotlivých veľtrhoch…