Referencie

Naši zákazníci o nás povedali

“Odporúčam túto firmu, dodanie okien presne na dohodnutý termín, výborná komunikácia a najlepšia cena. “
Michaela Kmotorková

“Okná super, komunikácia na jednotku. Odporúčam každému 👌 “
Sima Ondrejková

“Spokojnosť s touto firmou. Odporúčam ☺️”
Denis Brezáni

“Odporúčam, maximálna spokojnosť 👍🏻”
Lucia Surovčíková

“Firmu Ekoprofil môžem len odporúčať. Mali sme špeciálnu požiadavku kde žiadna firma v našom okolí nebola ochotná ju zrealizovať no firma Ekoprofil si s tým hravo poradila.Slečna na pobočke ktorá nás mala na starosti bola veľmi milá a ústretová, taktiež nám aj veľmi ochotne poradila.Okná a dvere boli dodané v expresne rýchlom termíne. Montážnici zanechali za sebou kus dobre odvedenej precíznej práce. Okienka a dvere nám robia obrovskú radosť, a sme veľmi radi že sme si práve túto firmu vybrali. Všetkým známym…”
Nikola Kvočková Kubáňová

“Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.”
Jaroslav Tóth, Anton Koraus, poslanci za obec Svederník – Marček

“EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem”
Ing. Jozej Ďurana, starosta obce Lysica

“Chcem vysloviť poďakovanie firme EKOPROFIL, pracovisko Liptovský Mikuláš (p. Vitkovi) za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien. Okrem dobrej ceny bola som príjemne prekvapená profesionálnym prístupom a kvalitou práce pri montáži okien. Firme EKOPROFIL v Liptovskom Mikuláši môžem dať len tie najlepšie referencie.”
Anna Frniaková

Vypočujte si čo o nás hovoria naši zákazníci

Čo sa týka výplní stavebných otvorov, prekvapí nás len málo čo…

…skúsite to Vy, s Vašou neobvyklou požiadavkou?

…alebo sa spoľahnete na bohaté skusenosti, dokumentované referenčnými stavbami?

Na Slovensku sme vymenili cez 90 tisíc okien v panelových domoch, zrealizovali dodávku a výmenu tisícok okien na viac ako 150 objektoch školských a predškolských zariadení v rámci celej republiky, dodali a namontovali okná na takmer 12 tisíc domov, dodali a namontovali okná a dvere do viac ako 100 priemyselných hál, poradili každému jednému človeku, ktorý prišiel do ktoréhokoľvek predajného strediska EKOPROFIL.

Naše služby a produkty za posledný rok

 • Plastové okná a dvere
 • Hliníkové okná a dvere
 • Interiérové dvere
 • Tieniaca technika
 • Garážové brány
 • Terasové systémy
Recenzie z našej Facebook stránky
 • 5 star review  Perfektná firma! Som nesmierne spokojná s celkovým prístupom od prvého poskytnutia informácií, poradením, cenou, dodávkou až po samotnú montáž, ktorá bola na moje prekvapenie veľmi rýchla. 🙂 Personál veľmi milý a priateľský. Jednanie so zákazníkom od začiatku až po finále na úrovni a seriózne. Každopádne, všetkým odporúčam. Ďakujem. 🙂

  Jaroslava Okuliarová Avatar Jaroslava Okuliarová
  29. April 2017

  5 star review  Naša zákazka (vchodové dvere) boli dodané so 100%-nou spokojnosťou. Firma komunikuje od zadania objednávky veľmi fundovane, čo je dôležité, aby sa predišlo nedorozumeniam. Montáž prebehla hladko a načas. Kvalita výborná. A cena primeraná. Odporúčam.

  Eva Rusaly Žilinská Avatar Eva Rusaly Žilinská
  26. June 2017

  5 star review  Zákazka z minulého roku - 3 okná. Som spokojná. Teraz mám opäť objednávku - vonkajšie presklené dvere. Teším sa a verím, že budem opäť spokojná. Príjemný personál. Cena tiež OK.

  Dáša Galanská Avatar Dáša Galanská
  6. September 2017
 • 5 star review  Skvelé jednanie a komunikácia, individuálny prístup ku zákazníkovi a kvalitné dvere, ktoré nám boli dodané v dohodnutom čase v 100% stave. Túto firmu vrelo odporúčam!!! 🙂

  Janka Fabianová Arendáčová Avatar Janka Fabianová Arendáčová
  18. July 2017

  5 star review  Veľká spokojnosť odporúčam všetkým

  Róbert Pfitzner Avatar Róbert Pfitzner
  27. July 2017

  5 star review  Veľmi slušná firma s výborným prístupom ku klientom a kvalitnými produktmi. Všetko šlo hladko, od prvého telefonátu až po realizáciu. Určite odporúčam každému.

  Zuzana Grečnárová Avatar Zuzana Grečnárová
  28. April 2017
 • 5 star review  Odporúčam. Veľká spokojnosť. Okná a dvere prišli podľa dohody. Všetko sedelo podľa objednávky. Komunikácia pri objednávaní aj pri dodaní bola rýchla a jasná. Rýchlo vedeli nastaviť, to čo bolo potrebné a vyzerá to u nás doma veľmi pekne. Náš domov je útulnejší a príjemnejší. Ďakujeme. 🙂 Fotky na mojej stránke.

  Zdena Rusnáková Avatar Zdena Rusnáková
  15. November 2017

  5 star review  Okna od firmy Ekoprofil odporúčam.Maximálna spokojnosť-komunikácia,rýchlosť vybavenia...všetko na 1.

  Katuska Milova Avatar Katuska Milova
  27. April 2017

  5 star review  môžem iba odporučiť....rýchlosť, ochota,skvelá komunikácia

  Lenka Maceášiková Androvičová Avatar Lenka Maceášiková Androvičová
  25. August 2016
 

Potrebujú plastovéa hliníkové  okná starostlivosť?

postavime uvidime video

Plastové okno montáž

Prečo sa rosia a plesnejú steny po výmene okien?

Plastové dvere montáž

Pozor na nesprávnu montáž plastových okien!

Údržba plastových okien

Televízne reportáže

Už niekoľkokrát si nás pozvala aj televízia Joj a RTVS do svojich relácií, aby sme poradili divákom po celej SR v rozličných témach, ktoré “sú nám vlastné”… Je to pre nás veľká pocta a sme radi, že sme takto mohli pomôcť širokej verejnosti zodpovedať otázky typu: ako sa starať o svoje okná, ako sa správne montujú plastové okná, ale aj prečo sa rosia okná a ako tomu predísť. 

Pozrite si záznam z relácií aj Vy…

Ekoprofil na veľtrhoch

Výstavné prezentácie

Žiadny rok nesmieme chýbať na najdôležitejšom stavebnom expe v rámci SR a ČR a tým je  stavebný veľtrh Coneco. Coneco je veľtrh, na ktorom sa prezentujú nové technológie a produkty z oblasti pozemného stavebníctva, nové technológie stavby pasívnych budov a mnoho iného z našej brandže.
V rámci tohto veľtrhu udeľuje akademická obec aj najprestížnejšie ocenenie stavebného prvku v SR – zlatú plaketu. Toto ocenenie sme získali za náš exponát “Najúspornejšie okno na trhu – Ekoprofil Geneo Future Design plus”.
Opakovane sa zúčastňujeme aj najväčšieho veľtrhu s tématikou bývania v SR a tým je Nábytok a bývanie Nitra.
Pozrite si prierez históriou našej účasti na jednotlivých veľtrhoch…