Referencie

Naši zákazníci o nás povedali

“Chcel by som poďakovať Vašej spoločnosti v Žiline, ktorá mi operatívne, podľa mojich želaní, rýchlo a hlavne kvalitne namontovala plastové okná v celom byte. Pracovníci boli veľmi ústretoví a flexibilní. Ľudský rozmer zamestnancov Vašej spoločnosti bol neoceniteľný. “
Mgr. Robert Bielek

“EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem”
Ing. Jozej Ďurana, starosta obce Lysica

“Okná som si objednal na základe doporučenia známeho. Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou aj prevedením montáže. Mimoriadne rýchly termín realizácie ma veľmi milo prekvapil”
Homér Ivan, J. Kráľa 1116, Púchov

“Okenársku firmu EKOPROFIL som našla v regionálnych novinách. Okná som však menila na 2 etapy a po mojej výbornej skúsenosti pri prvej výmene objednala som si túto firmu aj na ostávajúce okná. Veľmi spokojná som bola s majstrami – všetko pekne poupratovali a v neposlednej rade aj cena bola prijateľná.“
Jaroslava Bangová, Golianová ul. č. 23, Trnava

“Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.”
Jaroslav Tóth, Anton Koraus, poslanci za obec Svederník – Marček

“Na výmenu okien v našom byte som nemala odrazu toľko peňazí, tak sme okná kupovali a menili postupne. V rodine máme šikovného murára, takže s montážou a vysprávkami nebol žiadny problém a úspora bola jasná. S oknami sme veľmi spokojní, takže aj to posledné okno kúpime v Ekoprofile.”
Z. Mrázová, Kysucké Nové Mesto

Vypočujte si čo o nás hovoria naši zákazníci

Čo sa týka výplní stavebných otvorov, prekvapí nás len málo čo…

…skúsite to Vy, s Vašou neobvyklou požiadavkou?

…alebo sa spoľahnete na bohaté skusenosti, dokumentované referenčnými stavbami?

Na Slovensku sme vymenili cez 90 tisíc okien v panelových domoch, zrealizovali dodávku a výmenu tisícok okien na viac ako 150 objektoch školských a predškolských zariadení v rámci celej republiky, dodali a namontovali okná na takmer 12 tisíc domov, dodali a namontovali okná a dvere do viac ako 100 priemyselných hál, poradili každému jednému človeku, ktorý prišiel do ktoréhokoľvek predajného strediska EKOPROFIL.

Naše služby a produkty za posledný rok

 • Plastové okná a dvere
 • Hliníkové okná a dvere
 • Interiérové dvere
 • Tieniaca technika
 • Garážové brány
 • Terasové systémy
Recenzie z našej Facebook stránky
 • 5 star review  Okna od firmy Ekoprofil odporúčam.Maximálna spokojnosť-komunikácia,rýchlosť vybavenia...všetko na 1.

  thumb Katuska Milova
  4/27/2017

  5 star review  Odporúčam. Veľká spokojnosť. Okná a dvere prišli podľa dohody. Všetko sedelo podľa objednávky. Komunikácia pri objednávaní aj pri dodaní bola rýchla a jasná. Rýchlo vedeli nastaviť, to čo bolo potrebné a vyzerá to u nás doma veľmi pekne. Náš domov je útulnejší a príjemnejší. Ďakujeme. 🙂 Fotky na mojej stránke.

  thumb Zdena Rusnáková
  11/15/2017

  5 star review  maximálna spokojnosť, mám z Ekoprofilu okná s sú fakt super. Máloktorá firma takto seriózne komunikuje.

  thumb Stevo Saman Mancik
  1/14/2017
 • 5 star review  Veľká spokojnosť odporúčam všetkým

  thumb Róbert Pfitzner
  7/27/2017

  5 star review  Veľmi slušná firma s výborným prístupom ku klientom a kvalitnými produktmi. Všetko šlo hladko, od prvého telefonátu až po realizáciu. Určite odporúčam každému.

  thumb Zuzana Grečnárová
  4/28/2017

  5 star review  Odporúčam...spokojnosť, ústretovosť, profesionálny prístup.

  thumb Marián Troskovič
  11/16/2017
 • 5 star review  Naša zákazka (vchodové dvere) boli dodané so 100%-nou spokojnosťou. Firma komunikuje od zadania objednávky veľmi fundovane, čo je dôležité, aby sa predišlo nedorozumeniam. Montáž prebehla hladko a načas. Kvalita výborná. A cena primeraná. Odporúčam.

  thumb Eva Rusaly Žilinská
  6/26/2017

  5 star review  Zákazka z minulého roku - 3 okná. Som spokojná. Teraz mám opäť objednávku - vonkajšie presklené dvere. Teším sa a verím, že budem opäť spokojná. Príjemný personál. Cena tiež OK.

  thumb Dáša Galanská
  9/06/2017

  5 star review  Výborná firma, super prístup, odbornosť, snažili sa. Pani z marketingu bola velmi ochotná a ustretová.

  thumb Robert Polak
  5/18/2017
 

Potrebujú plastovéa hliníkové  okná starostlivosť?

postavime uvidime video

Plastové okno montáž

Prečo sa rosia a plesnejú steny po výmene okien?

Plastové dvere montáž

Pozor na nesprávnu montáž plastových okien!

Údržba plastových okien

Televízne reportáže

Už niekoľkokrát si nás pozvala aj televízia Joj a RTVS do svojich relácií, aby sme poradili divákom po celej SR v rozličných témach, ktoré “sú nám vlastné”… Je to pre nás veľká pocta a sme radi, že sme takto mohli pomôcť širokej verejnosti zodpovedať otázky typu: ako sa starať o svoje okná, ako sa správne montujú plastové okná, ale aj prečo sa rosia okná a ako tomu predísť. 

Pozrite si záznam z relácií aj Vy…

Ekoprofil na veľtrhoch

Výstavné prezentácie

Žiadny rok nesmieme chýbať na najdôležitejšom stavebnom expe v rámci SR a ČR a tým je  stavebný veľtrh Coneco. Coneco je veľtrh, na ktorom sa prezentujú nové technológie a produkty z oblasti pozemného stavebníctva, nové technológie stavby pasívnych budov a mnoho iného z našej brandže.
V rámci tohto veľtrhu udeľuje akademická obec aj najprestížnejšie ocenenie stavebného prvku v SR – zlatú plaketu. Toto ocenenie sme získali za náš exponát “Najúspornejšie okno na trhu – Ekoprofil Geneo Future Design plus”.
Opakovane sa zúčastňujeme aj najväčšieho veľtrhu s tématikou bývania v SR a tým je Nábytok a bývanie Nitra.
Pozrite si prierez históriou našej účasti na jednotlivých veľtrhoch…