Referencie

Čo sa týka výplní stavebných otvorov, prekvapí nás len málo čo…
…skúsite to Vy, s Vašou neobvyklou požiadavkou?

…alebo sa spoľahnete na bohaté skusenosti, dokumentované referenčnými stavbami?

Na Slovensku sme vymenili cez 90 tisíc okien v panelových domoch, zrealizovali dodávku a výmenu tisícok okien na viac ako 150 objektoch školských a predškolských zariadení v rámci celej republiky, dodali a namontovali okná na takmer 12 tisíc domov, dodali a namontovali okná a dvere do viac ako 100 priemyselných hál, poradili každému jednému človeku, ktorý prišiel do ktoréhokoľvek predajného strediska EKOPROFIL.

Naše služby a produkty za posledný rok

Naši zákazníci o nás povedali

“Nie každá mnou vytipovaná firma bola schopná naceniť (a nie to ešte dodať) oblúkové zostavy okien podľa projektov na nadstavbu rodičovského domu. Moja voľba padla na EKOPROFIL, aj keď nebol najlacnejší. V našej obci menili okná už mnohým susedom a pokiaľ viem, všetci boli spokojní. Dnes sa aj ja radím medzi spokojných zákazníkov tejto firmy a šírim ich dobré meno. EKOPROFIL odporúčam každému!
Dušan Gjabel
Rosina
Okná som si objednal na základe doporučnia známeho. Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou aj prevedením montáže. Mimoriadne rýchly termín realizácie ma veľmi milo prekvapil.
Homér Ivan
Púchov
Od spoločnosti Ekoprofil máme už tri dodávky okien, ďalším známym sme túto firmu odporučili. Dôvod je jednoduchý – maximálna kvalita, prístup a ochota. Na reklamáciu okamžitá reakcia a náprava. To všetko pri cenových ponukách, pri ktorých očakávate skôr nižší štandard… Určite odporúčam.
Daniel Ostertag
Nitra
Náš panelový dom sme zatepľovali a práce začali asi o 2 mesiace skôr, ako to bolo avizované. Okná sme nestihli vymeniť, no od viacerých ľudí som sa dozvedel, že keď sa budú okná meniť až po zateplení, dôjde k porušeniu tepelnej izolácie a omietky, vplyvom čoho môžu vzniknúť plesne okolo okna. Ekoprofil, naozaj ako jediná firma, ktorú som našiel na internete má reálne (nie len deklarované) zásoby panelákových okien skladom, čo som aj využil a všetko som stihol doslova o „minútu dvanásť
M. Soška
Košice
Keby som sa mala rozhodnúť, ktorá firma by mi mala montovať plastové okná, určite by to bola opäť firma EKOPROFIL. Komunikácia, spolupráca, poradenstvo a samotná montáž bola na vysokej úrovni. Keď som robila prieskum trhu, jednoznačne bola firma EKOPROFIL čo do ceny, kvality a ponuky najlepšia. Ďakujem pánovi Ing. Peckovii, že pri realizácii montáže plastových okien a prechodovej pergoly všetko prebehlo k našej sto percentnej spokojnosti. Všetkým vrelo odporúčam firmu EKOPROFIL.
Mgr. Ivona Mešková
riaditeľka ZŠ s MŠ, Bytčica
S firmou EKOPROFIL som mala možnosť spolupracovať pri výmene okien v rámci rozsiahlej rekonštrukcie našej školy. Stretla som sa s profesionálnym a ústretovým prístupom generálneho riaditeľa. Harmonogram prác bol vždy vopred osobne dohodnutý medzi firmou a riaditeľkou školy. Vyučovanie v škole nemuselo byť prerušené. Firma prihliadala a dodržiavala bezpečnosť pri práci vzhľadom na pohyb žiakov v škole. S kvalitou prác som veľmi spokojná.
Mgr. Anna Urbanská,
riaditeľka ZŠ Lúky, Vráble
Vybrali sme si Ekoprofil, lebo nás zaujala dobrá cena a aj referencie od kolegov. Všetko prebehlo hladko. O nič som sa nemusela starať. Som spokojná. Ďakujem!
Petronela Ondríková
Na 3 vchody nášho panelového domu, ktoré spravujem ako predseda samosprávy, nám EKOPROFIL dodával a vymieňal schodišťové okná a vchodové dvere so schránkovými zostavami. Práce zakaždým prebiehali bez výraznejšieho obmedzenia obyvateľov vchodov, v požadovanej kvalite a za najnižšiu dostupnú cenu na trhu. Okná a dvere sú aj po rokoch plne funkčné a nevykazujú známky opotrebenia.
Ondrej Lenárt
predseda samosprávy, Žilina
Na výmenu okien v našom byte som nemala odrazu toľko peňazí, tak sme okná kupovali a menili postupne. V rodine máme šikovného murára, takže s montážou a vysprávkami nebol žiadny problém a úspora bola jasná. S oknami sme veľmi spokojní, takže aj to posledné okno kúpime v Ekoprofile.
Z. Mrázová
Kysucké Nové Mesto
Okná som mal určené na chatu a teda boli v drevenom prevedení. Všetky okná boli samostatne zabalené v baliacej fólii a šofér mi pomohol vynosiť ich až priamo k chate (pristupová cesta bola vtedy rozbahnená). Doporučujem zaviesť aj telefonické objednávanie okien, nakoľko nie každý je schopný využiť tieto služby. Ináč si myslím, že je to dobré a hlavne oveľa lacnejšie.
Branislav Urbár
Okná na dobierku som si objednal v 3/2008, pričom hlavným dôvodom môjho rozhodnutia bola moja manželka. A dôvodom pre jej rozhodnutie bola viac ako zaujímavá cena. Je logické, že v Lučenci je kúpna sila pomerne slabá a firmy aby prežili musia mať nemalé marže. Tu má takýto predajca cez internet obrovskú výhodu. A my sme ju využili a radím aj ostatným používateľom internetu využiť ju rovnako.
Slavomír Špánik
V rámci rekonštrukcie nášho panelového domu sme objednali nové vchodové dvere v spoločnosti EKOPROFIL. Dvere sme vybrali hliníkové. Na hlavné vchody nám boli odporučené dvere z teplého hliníka, na zadný vchod sme volili prevedenie zo studeného hliníka. Práce previedli kvalitne a dvere sa páčia všetkým nájomníkom a vlastníkom bytov. Odporúčam aj ostatným domovníkom a správcom.
Miroslav Kulina
domový dôverník, Žilina
V čase, keď som potreboval meniť okná a dvere na budove materskej školy v Bátovciach, som dostal ponukový list od spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o. Dnes som rád, že som sa rozhodol pre túto firmu, nakoľko robotu si vykonali veľmi zodpovedne, včas a bez akýchkoľvek problémov. Z tohto dôvodu sme zrealizovali aj ďalšiu dodávku okien na objekt záchranky. V našej obci budú pracovať aj na ďalších výmenách. Roboty je veľa, preto nebudem v budúcnosti váhať nad touto firmou.
Ing. Jaroslav Kurej
starosta obce Bátovce
Plastové okná od Ekoprofilu môžem vrelo doporučiť. O oknách sme s manželom takmer vôbec nič nevedeli, no v kancelárii nám poskytli množstvo informácií. Bolo vidieť, že títo ľudia majú svoju prácu radi a snažia sa človeku navrhnúť to najlepšie možné riešenie jeho problému. Do dnešného dňa sme nemali s novými oknami najmenší problém a verím, že to tak bude aj naďalej.
Kováčová M.
Žilina
Ponuku od oknaonline som vyhodnotil ako jednoznačne najlepšiu, pre istotu som si však zavolal ohľadne odsúhlasenia všetkých podrobností dodávky okien i dodatočného príslušenstva. Pani Janíková mi upravila niekoľko položiek v objednávke a za bezmála 3 týždne som mal okná na stavbe. Jednoznačne by som ponuku využil opakovane.
Roman Tanczer
Bratislava
S firmou EKOPROFIL spolupracuje naša firma už 3 roky a uskutočnili sme spolu mnohé projekty. Je tomu tak predovšetkým kvôli výbornej komunikácii s obchodníkmi, kvalitnej a rýchlej montáži, ako aj kvôli veľmi zaujímavým cenám. Naša spoločnosť a tiež investori, pre ktorých realizujeme haly, sú s EKOPROFILom vždy spokojní.
Jozef Samec
spolumajiteľ spoločnosti COLORMETAL, s.r.o.
Pri dozorovaní stavieb sa časti stretávame so spoločnosťou EKOPROFIL. Pre našich klientov – investorov je dôležité realizovať výstavbu odborne, kvalitne, ekonomicky a vyvarovať sa prípadným nevhodným riešeniam z PD. Spoločnosť EKOPROFIL dokáže ponúknuť vďaka svojej širokej ponuke každému investorovi variant „na mieru“, kvalita práce je nadštandardná a v prípade potreby spolu vždy dokážeme nájsť alternatívu na nevhodné riešenie z PD. Vysoko hodnotíme najmä pohotovosť a snahu o maximálny úžitok pre investora pri zachovaní priaznivej ceny.
Ing. Pavel Komárek
DOZORING, spol. s r.o. Žilina
S firmou Ekoprofil som bola celkovo spokojná. Výber okien som mohla prekonzultovať s odborníkom, čo mi pomohlo rozhodnúť sa práve pre tie okná a doplnky, ktoré spĺňajú moje predstavy a požiadavky. Vymeranie okien aj montáž prebiehali hladko a načas. Veľmi som ocenila aj flexibilitu, ked sa firma prispôsobila mojim časovým možnostiam.
Tatiana Šošková
Žilina
Na výmenu okien som dlhšiu dobu šetrila a pred kúpou som obišla niekoľko predajcov. Najlacnejšie aj najdrahšie ponuky som jednoznačne vylúčila. Na firmu Ekoprofil som nemala žiadne odporúčania. Vsadila som však na ich dobrú cenu a dnes môžem jednoznačne povedať, že moja voľba bola výborná. Nie len z hľadiska ceny, ale aj po stránke prevedenia práce. Ani by ma nenapadlo, že by po majstroch mohla ostať tak čistá chalupa. Som spokojná a k tejto firme som poslala už niekoľko mojich známych, ktorí boli rovnako ako ja, viac než spokojní.
Ľudmila Majeriková
Žilina
Okenársku firmu EKOPROFIL som našla v regionálnych novinách. Okná som však menila na 2 etapy a po mojej výbornej skúsenosti pri prvej výmene objednala som si túto firmu aj na ostávajúce okná. Veľmi spokojná som bola s majstrami – všetko pekne poupratovali a v neposlednej rade aj cena bola prijateľná.
Jaroslava Bangová
Trnava
Napriek malému meškaniu sme boli aj s manželom veľmi spokojní. Vaša firma má veľmi šikovných murárov.
Renáta Masná
Náš panelový dom sme zatepľovali a práce začali asi o 2 mesiace skôr, ako to bolo avizované. Okná sme nestihli vymeniť, no od viacerých ľudí som sa dozvedel, že keď sa budú okná meniť až po zateplení, dôjde k porušeniu tepelnej izolácie a omietky, vplyvom čoho môžu vzniknúť plesne okolo okna. Ekoprofil, naozaj ako jediná firma, ktorú som našiel na internete má reálne (nie len deklarované) zásoby panelákových okien skladom, čo som aj využil a všetko som stihol doslova o „minútu dvanásť“
M. Soška
Košice
Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.
Jaroslav Tóth, Anton Koraus
poslanci za obec Svederník – Marček
Cez internet nakupujem už niekoľko rokov všetko, čo sa len dá – pneumatiky, televízor, notebook, pizzu a už aj okná. Viete, keď môžem kúpiť rovnaký produkt za menšiu sumu a taktiež pohodlnejšie, tak prečo nie! Som spokojný.
Ing. Milan Panák
Odporúčam túto firmu, dodanie okien presne na dohodnutý termín, výborná komunikácia a najlepšia cena.
Michaela Kmotorková
Spokojnosť s touto firmou. Odporúčam ☺️
Denis Brezáni
Firmu Ekoprofil môžem len odporúčať. Mali sme špeciálnu požiadavku kde žiadna firma v našom okolí nebola ochotná ju zrealizovať no firma Ekoprofil si s tým hravo poradila.Slečna na pobočke ktorá nás mala na starosti bola veľmi milá a ústretová, taktiež nám aj veľmi ochotne poradila.Okná a dvere boli dodané v expresne rýchlom termíne. Montážnici zanechali za sebou kus dobre odvedenej precíznej práce. Okienka a dvere nám robia obrovskú radosť, a sme veľmi radi že sme si práve túto firmu vybrali. Všetkým známym…
Nikola Kvočková Kubáňová
Odporúčam, maximálna spokojnosť 👍🏻
Lucia Surovčíková
EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem
Ing. Jozej Ďurana
starosta obce Lysica
Firmu Ekoprofil odporúčam. Pani na predajni v ZA bola milá a ústretová. S dodaním som bol taktiež spokojný. To, čo som si objednal mi bolo aj doručené… celková spokojnosť.
Štefan Puckala
Prehľadná stránka, prepracovaný konfigurátor a najlepšie ceny.
Martin Sklenka
Dnes montované rolety deň a noc. Krátka čakacia doba.Veľká spokojnosť. Veľké “ĎAKUJEM” EKOPROFIL-ZA.
Miroslava Krišková
Mily a ustretovy personal v ZA velmi odporucam velka spokojnost 😀
Lubo Lokšík
Práve mi bolo dokončené montovanie plastových okien a vchodových dverí firmou Ekoprofil Žilina. Spokojnosť s vykonaním prác aj celkový prístup firmy hodnotím veľmi kladne a odporúčam.
Anna Lončíková
Velmi dobra skusenost,super pomer ceny a kvality.
Lukáš Kerg

Naši spokojní zákazníci súhlasili s krátkym interview v ktorom nám porozprávali ako sú spokojní s našimi produktami a službami.

Play Video

Fotogaléria

Televízne reportáže

Už niekoľkokrát si nás pozvala aj televízia JOJ a RTVS do svojich relácií, aby sme poradili divákom po celej SR v rozličných témach, ktoré “sú nám vlastné”… Je to pre nás veľká pocta a sme radi, že sme takto mohli pomôcť širokej verejnosti zodpovedať otázky typu: ako sa starať o svoje okná, ako sa správne montujú plastové okná, ale aj prečo sa rosia okná a ako tomu predísť.

Pozrite si záznam z relácií aj Vy…

Potrebujú plastové a hliníkové  okná starostlivosť?

Play Video

JOJ

Prečo sa rosia a plesnejú steny po výmene okien?

Play Video

JOJ

Pozor na nesprávnu montáž plastových okien!

Play Video

JOJ

Výmena kovania na dverách

Play Video

RTVS

Výmena interiérovej žalúzie

Play Video

RTVS

Výmena skla v plastovom okne

RTVS

Play Video

Montáž sekčnej garážovej brány

Play Video

RTVS

Montáž tieniacej clony Screen do pergoly

Play Video

RTVS

Návod na montáž pergoly Loca

Play Video

RTVS

Montáž vonkajších žalúzií

Play Video

RTVS

Plastové okná a starostlivosť o ne

Play Video

RTVS

Montáž plastových okien

RTVS

Play Video