Referencie

Naši zákazníci o nás povedali

“Chcel by som poďakovať Vašej spoločnosti v Žiline, ktorá mi operatívne, podľa mojich želaní, rýchlo a hlavne kvalitne namontovala plastové okná v celom byte. Pracovníci boli veľmi ústretoví a flexibilní. Ľudský rozmer zamestnancov Vašej spoločnosti bol neoceniteľný. “
Mgr. Robert Bielek

“EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem”
Ing. Jozej Ďurana, starosta obce Lysica

“Okná som si objednal na základe doporučenia známeho. Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou aj prevedením montáže. Mimoriadne rýchly termín realizácie ma veľmi milo prekvapil”
Homér Ivan, J. Kráľa 1116, Púchov

“Okenársku firmu EKOPROFIL som našla v regionálnych novinách. Okná som však menila na 2 etapy a po mojej výbornej skúsenosti pri prvej výmene objednala som si túto firmu aj na ostávajúce okná. Veľmi spokojná som bola s majstrami – všetko pekne poupratovali a v neposlednej rade aj cena bola prijateľná.“
Jaroslava Bangová, Golianová ul. č. 23, Trnava

“Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.”
Jaroslav Tóth, Anton Koraus, poslanci za obec Svederník – Marček

“Na výmenu okien v našom byte som nemala odrazu toľko peňazí, tak sme okná kupovali a menili postupne. V rodine máme šikovného murára, takže s montážou a vysprávkami nebol žiadny problém a úspora bola jasná. S oknami sme veľmi spokojní, takže aj to posledné okno kúpime v Ekoprofile.”
Z. Mrázová, Kysucké Nové Mesto

Vypočujte si čo o nás hovoria naši zákazníci

Z nášho blogu

Čo sa týka výplní stavebných otvorov, prekvapí nás len málo čo…

…skúsite to Vy, s Vašou neobvyklou požiadavkou?

…alebo sa spoľahnete na bohaté skusenosti, dokumentované referenčnými stavbami?

Na Slovensku sme vymenili cez 90 tisíc okien v panelových domoch, zrealizovali dodávku a výmenu tisícok okien na viac ako 150 objektoch školských a predškolských zariadení v rámci celej republiky, dodali a namontovali okná na takmer 12 tisíc domov, dodali a namontovali okná a dvere do viac ako 100 priemyselných hál, poradili každému jednému človeku, ktorý prišiel do ktoréhokoľvek predajného strediska EKOPROFIL.

Naše služby a produkty za posledný rok

 • Plastové okná a dvere
 • Hliníkové okná a dvere
 • Interiérové dvere
 • Tieniaca technika
 • Garážové brány
 • Terasové systémy
Recenzie z našej Facebook stránky
 • 5 star review  Vynikajúca firma. Majú peknú predajňu v Žiline a veľmi príjemný personál. Dodanie okien bolo veľmi rýchle a za rozumnú cenu. Som veľmi spokojný a určite ich služby využijem aj v budúcnosti. 🙂

  thumb Roman Hruška
  7/21/2017

  5 star review  môžem iba odporučiť....rýchlosť, ochota,skvelá komunikácia

  thumb Lenka Maceášiková Androvičová
  8/25/2016

  5 star review  maximálna spokojnosť, mám z Ekoprofilu okná s sú fakt super. Máloktorá firma takto seriózne komunikuje.

  thumb Stevo Saman Mancik
  1/14/2017
 • 5 star review  Odporúčam...spokojnosť, ústretovosť, profesionálny prístup.

  thumb Marián Troskovič
  11/16/2017

  5 star review  Skvelé jednanie a komunikácia, individuálny prístup ku zákazníkovi a kvalitné dvere, ktoré nám boli dodané v dohodnutom čase v 100% stave. Túto firmu vrelo odporúčam!!! 🙂

  thumb Janka Fabianová Arendáčová
  7/18/2017

  5 star review  Perfektná firma! Som nesmierne spokojná s celkovým prístupom od prvého poskytnutia informácií, poradením, cenou, dodávkou až po samotnú montáž, ktorá bola na moje prekvapenie veľmi rýchla. 🙂 Personál veľmi milý a priateľský. Jednanie so zákazníkom od začiatku až po finále na úrovni a seriózne. Každopádne, všetkým odporúčam. Ďakujem. 🙂

  thumb Jaroslava Okuliarová
  4/29/2017
 • 5 star review  Odporúčam. Veľká spokojnosť. Okná a dvere prišli podľa dohody. Všetko sedelo podľa objednávky. Komunikácia pri objednávaní aj pri dodaní bola rýchla a jasná. Rýchlo vedeli nastaviť, to čo bolo potrebné a vyzerá to u nás doma veľmi pekne. Náš domov je útulnejší a príjemnejší. Ďakujeme. 🙂 Fotky na mojej stránke.

  thumb Zdena Rusnáková
  11/15/2017

  5 star review  Naša zákazka (vchodové dvere) boli dodané so 100%-nou spokojnosťou. Firma komunikuje od zadania objednávky veľmi fundovane, čo je dôležité, aby sa predišlo nedorozumeniam. Montáž prebehla hladko a načas. Kvalita výborná. A cena primeraná. Odporúčam.

  thumb Eva Rusaly Žilinská
  6/26/2017

  5 star review  Výborná firma, super prístup, odbornosť, snažili sa. Pani z marketingu bola velmi ochotná a ustretová.

  thumb Robert Polak
  5/18/2017

Potrebujú okná starostlivosť?

postavime uvidime video

Plastové okno montáž

Prečo sa rosia a plesnejú steny po výmene okien?

Plastové dvere montáž

Pozor na nesprávnu montáž okien!

Údržba plastových okien

postavime uvidime video

Televízne reportáže

Už niekoľkokrát si nás pozvala aj televízia Joj do svojich relácií, aby sme poradili divákom po celej SR v rozličných témach, ktoré “sú nám vlastné”… Je to pre nás veľká pocta a sme radi, že sme takto mohli pomôcť širokej verejnosti zodpovedať otázky typu: ako sa starať o svoje okná, ako sa správne montujú plastové okná, ale aj prečo sa rosia okná a ako tomu predísť. 

Pozrite si záznam z relácií aj Vy…

Ekoprofil na veľtrhoch

Výstavné prezentácie

Žiadny rok nesmieme chýbať na najdôležitejšom stavebnom expe v rámci SR a ČR a tým je  stavebný veľtrh Coneco. Coneco je veľtrh, na ktorom sa prezentujú nové technológie a produkty z oblasti pozemného stavebníctva, nové technológie stavby pasívnych budov a mnoho iného z našej brandže.
V rámci tohto veľtrhu udeľuje akademická obec aj najprestížnejšie ocenenie stavebného prvku v SR – zlatú plaketu. Toto ocenenie sme získali za náš exponát “Najúspornejšie okno na trhu – Ekoprofil Geneo Future Design plus”.
Opakovane sa zúčastňujeme aj najväčšieho veľtrhu s tématikou bývania v SR a tým je Nábytok a bývanie Nitra.
Pozrite si prierez históriou našej účasti na jednotlivých veľtrhoch…