Vyberáme okná do kancelárskych priestorov

Vyberte si okná do kancelárie od Ekoprofilu

Ak staviate polyfunkčnú budovu alebo potrebujete vymeniť okná na jestvujúcej budove, máme pre vás viaceré alternatívy na výber. Predpokladáme, že pre vás budú významné najmä vlastnosti ako životnosť, odolnosť voči nevhodnému zaobchádzaniu, ale aj bezpečnosť, izolačné vlastnosti a samozrejme cena. Takmer všetky modely z nášho sortimentu majú poistku voči chybnej manipulácii. Sú zo značkových, overených profilových systémov a neexperimentujeme ani s kovaním.

Staviame na istotu, pravdepodobne rovnako ako vy. Na vaše nové okná vám vieme poskytnúť 12-ročnú Prémiovú záruku, vďaka ktorej sa môžete spoľahnúť na plnú funkčnosť okna ako celku po celú túto dobu.

Všetky naše okná majú už v základnom vyhotovení nadštandardnú bezpečnostnú výbavu. Ako špecialisti na okná odolné voči vlámaniu máme veľa ďalších možností, ako minimalizovať riziko vniknutia do vášho objektu.

 

Odporúčané typy PLASTOVÝCH OKIEN na vašu administratívnu budovu

zakladne  < Úspornejšie modely    Jednoduchšie modely > Aluplast Effect Plastové okno EKOPROFIL Aluplast SpecialSolar - Profil Gealan Comfort Aluplast Special Solar Salamander Streamline SL76 Deceuninck Prestige jednoduchsie < Odporúčané modely Deceuninck Arcade uspornejsie Odporúčané modely > Inoutic Eforte Plastové okno EKOPROFIL InouticElegante - Profil Veka Softline 82 Deceuninck Elegant bluEvolution RS92 Rehau Synego Aluplast Superior

+ špičkové izolačné vlastnosti (lepšie varianty sa bežne pohybujú s prestupom tepla celým oknom Uw pod 0,80 W/(m2.K), čo je limit pre pasívne stavby)

+ sú pekné, majú viaceré dizajnové prevedenia a dostupné sú vo viac ako stovke farebných prevedení

+ sú spoľahlivé, odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom a ich životnosť je približne 30 rokov

+ sú ekologické a plne recyklovateľné

+ v neposlednom rade majú veľmi zaujímavú cenu, neporovnateľnú s hliníkovými či drevenými oknami

Odporúčané typy HLINÍKOVÝCH OKIEN na vašu administratívnu budovu

zakladne  < Úspornejšie modely    Jednoduchšie modely > Aliplast Superial i+ Aluprof MB86 SI Aluprof MB 104 SI uuspoernejsie < Odporúčané modely Schuco Alusmart 90 SI+ Aluprof MB 104 SI Aliplast Star jednoduchsie Odporúčané modely > Schuco Alusmart 70 HI Aluprof MB 70 Aliplast Imperial

+ môžu mať špeciálne stredové tesnenie na ráme, ktoré sa dotýka krídla na viacerých miestach a citeľne zlepšuje izolačné vlastnosti aj tesniace schopnosti okna

+ po dizajnovej stránke sú dokonalé, môžu byť povrchovo upravené lakovaním do farieb RAL, obvykle s polomatným povrchom, no dostupné sú aj matné – štruktúrované farby s exkluzívnym vzhľadom

+ hliníkové okná je možné si vybrať s drevodekorom (tzv. decoral, t.j. nástrek do farby + zapečenie fólie s krevokresbou, alebo štandardná laminácia fóliou s dekorom ako u okien plastových)

+ zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a spoločenský status

+ sú extrémne trvácne, ich životnosť a najmä plná funkčnosť sa očakáva na minimálne 50 rokov

Naplánujeme proces nakupovania okien 

Pri výbere zhodnotia naši poradcovia vaše očakávania, prejednajú výšku očakávaného rozpočtu a navrhnú riešenie tak, aby nové okná plnili to, čo od nich očakávate a vy ste predišli sklamaniu.

Samozrejmosťou sú mnohé ďalšie typy výplní stavebných otvorov – od dverových stien s automatickými dverami, cez tieniacu techniku, priemyselné garážové brány, ale aj interiérové dvere, bezpečnostné dvere.

Aj pri komerčných objektoch dokážeme mimoriadne atraktívne previesť dizajn výplní. Až 133 farebných prevedení pre plastové okná a niekoľko sto farieb pre hliníkové okná sú vám k dispozícii.

Príďte sa poradiť do našich predajní a showroomov, vybrať si ten najvhodnejší typ okna, dverí či tienenia a nechať si spracovať kalkuláciu na výrobky, ktoré splnia vaše očakávania.

Prajete si vypracovať nezáväznú ponuku pre vaše kancelárske priestory?

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Pri stavbe alebo rekonštrukcii vašich kancelárskych priestorov sa môžete na nás spoľahnúť aj pri výbere ďalších výrobkov:

   

   Vaše meno (povinné)

   Váš email (povinné)

   Telefónne číslo (povinné)

   Okres

   Vaša správa

   Pripojiť súbor