Okná do kancelárskych priestorov

(aj počas obmedzení pre vás naďalej kalkulujeme, vyrábame a montujeme...)

Vyberte si okná do kancelárie od Ekoprofilu

Ak staviate polyfunkčnú budovu alebo potrebujete vymeniť okná na jestvujúcej budove, máme pre vás viaceré alternatívy na výber. Predpokladáme, že pre vás budú významné najmä vlastnosti ako životnosť, odolnosť voči nevhodnému zaobchádzaniu, ale aj bezpečnosť, izolačné vlastnosti a samozrejme cena. Takmer všetky modely z nášho sortimentu majú poistku voči chybnej manipulácii. Sú zo značkových, overených profilových systémov a neexperimentujeme ani s kovaním.

Staviame na istotu, pravdepodobne rovnako ako vy. Na vaše nové okná vám vieme poskytnúť 12-ročnú Prémiovú záruku, vďaka ktorej sa môžete spoľahnúť na plnú funkčnosť okna ako celku po celú túto dobu.

Všetky naše okná majú už v základnom vyhotovení nadštandardnú bezpečnostnú výbavu. Ako špecialisti na okná odolné voči vlámaniu máme veľa ďalších možností, ako minimalizovať riziko vniknutia do vášho objektu.

Odporúčané typy PLASTOVÝCH OKIEN na vašu administratívnu budovu

+ špičkové izolačné vlastnosti (lepšie varianty sa bežne pohybujú s prestupom tepla celým oknom Uw pod 0,80 W/(m2.K), čo je limit pre pasívne stavby)

+ sú pekné, majú viaceré dizajnové prevedenia a dostupné sú vo viac ako stovke farebných prevedení

+ sú spoľahlivé, odolné voči extrémnym poveternostným vplyvom a ich životnosť je približne 30 rokov

+ sú ekologické a plne recyklovateľné

+ v neposlednom rade majú veľmi zaujímavú cenu, neporovnateľnú s hliníkovými či drevenými oknami

Odporúčané typy HLINÍKOVÝCH OKIEN na vašu administratívnu budovu

+ môžu mať špeciálne stredové tesnenie na ráme, ktoré sa dotýka krídla na viacerých miestach a citeľne zlepšuje izolačné vlastnosti aj tesniace schopnosti okna

+ po dizajnovej stránke sú dokonalé, môžu byť povrchovo upravené lakovaním do farieb RAL, obvykle s polomatným povrchom, no dostupné sú aj matné – štruktúrované farby s exkluzívnym vzhľadom

+ hliníkové okná je možné si vybrať s drevodekorom (tzv. decoral, t.j. nástrek do farby + zapečenie fólie s krevokresbou, alebo štandardná laminácia fóliou s dekorom ako u okien plastových)

+ zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti a spoločenský status

+ sú extrémne trvácne, ich životnosť a najmä plná funkčnosť sa očakáva na minimálne 50 rokov

Naplánujeme proces nakupovania okien 

Pri výbere zhodnotia naši poradcovia vaše očakávania, prejednajú výšku očakávaného rozpočtu a navrhnú riešenie tak, aby nové okná plnili to, čo od nich očakávate a vy ste predišli sklamaniu.

Samozrejmosťou sú mnohé ďalšie typy výplní stavebných otvorov – od dverových stien s automatickými dverami, cez tieniacu techniku, priemyselné garážové brány, ale aj interiérové dvere, bezpečnostné dvere.

Aj pri komerčných objektoch dokážeme mimoriadne atraktívne previesť dizajn výplní. Až 133 farebných prevedení pre plastové okná a niekoľko sto farieb pre hliníkové okná sú vám k dispozícii.

Príďte sa poradiť do našich predajní a showroomov, vybrať si ten najvhodnejší typ okna, dverí či tienenia a nechať si spracovať kalkuláciu na výrobky, ktoré splnia vaše očakávania.

Prajete si vypracovať nezáväznú ponuku pre vaše kancelárske priestory?

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Vaša správa

Pripojiť súbor


Pri stavbe alebo rekonštrukcii vašich kancelárskych priestorov sa môžete na nás spoľahnúť aj pri výbere ďalších výrobkov:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Vaša správa

Pripojiť súbor