Najúspornejšie okno na trhu

EKOPROFIL Rehau Geneo Future Dizajn 86MD+

EKOPROFIL Geneo Future Dizajn 86 MD+
Najúspornejšie okno na trhu so zlatom

Okno EKOPROFIL GENEO FUTURE Dizajn 86 MD + je inovatívny produkt v oblasti výplní stavebných otvorov. Produkt spĺňa najvyššie a najnáročnejšie požiadavky užívateľov.

Toto bezkonkurenčné okno získalo ZLATÚ PLAKETU na slovenskom veľtrhu Coneco, čo je najprestížnejšie ocenenie stavebného prvku v rámci Slovenska. V hodnotiacej komisii boli zastúpení iba členovia akademickej obce SR.

EKOPROFIL GENEO FUTURE Dizajn 86 MD + dosahuje doposiaľ nedosiahnuteľné parametre v oblasti tepelnej izolácie, vyznačuje sa výnimočnou tesnosťou vďaka aplikovanej stredovej tesniacej lamely, ktorá v dodatočnej komore absorbuje chlad. Celkový prestup tepla je rekordných Uw=0,54 W/(m2.K)! Ide o okno z revolučného materiálu RAU-FIPRO, ktorý nie je vlastne plastom, ale kompozitným materiálom so sklenými vláknami. Tento materiál je mimoriadne pevný a ako taký nepotrebuje do určitej veľkosti okna dodatočnú oceľovú výstuž. Naviac je vyteplený izolačnými vložkami v jednotlivých komorách. Rekordné izolačné vlastnosti by okno nemalo, pokiaľ by sme nepoužili rekordné sklo. Tým sklom je izolačné 4-sklo plnené kryptónom s koeficientom prestupu tepla Ug=0,3 W/(m2.K).

Súčasťou  moderného štandardu je kovanie Roto NT Designo v elegantnom prevedení strieborno-matnej povrchovej úpravy. Použitie kovania Roto NT Designo zvyšuje estetický vzhľad a funkčnosť okna – pomocou skrytých pántov v krídle máme možnosť otvoriť krídlo v rozsahu 100 stupňov.

Toto kovanie v sebe zahŕňa viacero minimalizovaných komponentov, čo ponúka na okne dostatok priestoru pre ďalšie zabezpečenie v triede WK 2, vrátane ochranného prvku proti krádeži integrovanej v spodnom pánte. Okno EKOPROFIL GENEO FUTURE Dizajn 86 MD + je špičkovým produktom, vhodným do pasívnych a nulových domov.

 

Okno EKOPROFIL GENEO FUTURE Dizajn 86 MD +
  • výrobok je certifikovaný pre pasívne domy a spĺňa najvyššie požiadavky izolácie
  • vynikajúca trieda energetickej účinnosti – pre celé okno U=0, 54 W/(m2.K)
  • 4 –sklo Pilkington s tepelnou izoláciou Ug=0, 30W/(m2.K)
  • PHZ GENEO profil z inovatívneho materiálu zo skleného vlákna, bez nutnosti oceľovej výstuže
  • vynikajúca stabilita a trvanlivosť – porovnateľná s profilmi s oceľovými výstužami
  • výnimočné tesniace vlastnosti vďaka aplikovanej stredovej tesniacej lamele
  • kovanie Roto NT Designo so skrytými pántami

 

plastové okno REHAU_GENEO_PHZ ekoprofil.sk
Rehau Geneo Future EKOPROFIL Coneco
Rehau Geneo Future Dizajn 86MD+ EKOPROFIL Coneco ekoprofil.sk