Plastové okná Gealan

Nemecká spoločnosť Gealan Fenster-Systeme GmbH má viac ako 45-ročné skúsenosti s vývojom a výrobou plastových profilov na okná a dvere.

Optimalizovaním vnútorného členenia komôr sa zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné, protihlukové a v neposlednej rade aj pevnostné vlastnosti. Inteligentnou geometriou profilov umožňuje výrobu rôznych veľkostí okien. Tým je možné realizovať aj náročné architektonické požiadavky bez technických kompromisov. Okná z týchto profilov sa vyznačujú štýlovosťou a harmóniou detailu.

Spĺňajú všetky požiadavky pre moderné bývanie a zdôrazňujú individuálny štýl majiteľa. Estetika originálu sa skladá z jedinečných obrysov zaoblení rámu aj krídla okien a zasklievacích líšt. Okná sú zasklené izolačným dvoj-sklom plneným argónom, ktoré dosahuje koeficient prestupu tepla Ug=1,0 W/(m2.K), prípadne trojsklom s koeficientom prestupu tepla do Ug=0,5 W/(m2.K). Veľká oceľová výstuž prepožičiava profilom a oknám z profilov Gealan vysokú pevnosť a stabilitu. Okná sú okované bezpečnostným obvodovým kovaním activPilot od nemeckého výrobcu WinkHaus, ktoré môže byť v bezpečnostných triedach RC1 až RC2, prípadne je možné okná vybaviť bezpečnostným balíkom Safety Top. Ten zahŕňa bezpečnostné kovanie v triede RC2, nerozbitné conexové sklo, zosilnené oceľové výstuže v profiloch rámu aj krídla a bezpečnostnú kľučku HOPPE Secustic.

V našej ponuke nájdete plastové okná rady S 9000 MD a tiež rady Comfort.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil