Plastové okná Gealan

Ideálne okno na novostavby, ale aj na rekonštrukciu Gealan S 9000 MD s pasívnymi vlastnosťami v najobľúbenejších farbách antracit aj zlatý dub z vonkajšej strany.

V prípade, že uvažujete aj vy nad farebnými oknami, máte jedinečnú šancu ušetriť v priemere až 20% ceny!!

Nemecká spoločnosť GEALAN Fenster-Systeme GmbH má viac ako 45-ročné skúsenosti s vývojom a výrobou plastových profilov na okná a dvere.
Optimalizovaním vnútorného členenia komôr sa zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné, protihlukové a v neposlednej rade aj pevnostné vlastnosti. Inteligentnou geometriou profilov umožňuje výrobu rôznych veľkostí okien. Tým je možné realizovať aj náročné architektonické požiadavky bez technických kompromisov. Okná z týchto profilov sa vyznačujú štýlovosťou a harmóniou detailu.
Spĺňajú všetky požiadavky pre moderné bývanie a zdôrazňujú individuálny štýl majiteľa. Estetika originálu sa skladá z jedinečných obrysov zaoblení rámu aj krídla okien a zasklievacích líšt. Okná sú zasklené izolačným dvoj-sklom plneným argónom, ktoré dosahuje koeficient prestupu tepla    Ug=1,0 W/(m2.K), prípadne trojsklom s koeficientom prestupu tepla         do Ug=0,5 W/(m2.K). Veľká oceľová výstuž prepožičiava profilom a oknám z profilov Gealan vysokú pevnosť a stabilitu. Okná sú okované bezpečnostným obvodovým kovaním activPilot od nemeckého výrobcu WinkHaus, ktoré môže byť v bezpečnostných triedach RC1 až RC2, prípadne je možné okná vybaviť bezpečnostným balíkom Safety Top. Ten zahŕňa bezpečnostné kovanie     v triede RC2, nerozbitné conexové sklo, zosilnené oceľové výstuže v profiloch rámu aj krídla a bezpečnostnú kľučku HOPPE Secustic.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor