Plastové okno EKOPROFIL Comfort

Model
EKOPROFIL Comfort
Profilový systém
GEALAN S 8000 IQ
konštrukčná hĺbka 74 mm
6 komôr
oceľová výstuž 2 mm (podľa veľkosti okna)
prevedenie profilu: zaoblené
Zasklenie
izolačné dvojsklo 4-16-4, trojsklo (až do) 4-16-4-16-4
koeficient prestupu tepla Ug=1,0W/m2K až do Ug=0,5W/m2K
teplý rámik Swisspacer – voliteľný
Kovanie
Siegenia
Tesnenie
dutinkové EPDM – dvojkomorové
šedá alebo čierna farba
extrudované súčasne s profilom
vymeniteľné

EKOPROFIL Comfort – Špecifikácia

EKOPROFIL bluEvolution 82RS spája pokročilé technológie, najnovšie konštrukčné poznatky s moderným a čístým dizajnom. Nová generácia úsporných profilov bluEvolution 82MD z produkcie Salamander Industrie-Produkte GmbH dosahuje aj napriek použitiu oceľovej výstuhy bezkonkurenčné hodnoty. So stredovým tesnením dosahuje výborné izolačné i zvukovo izolačné vlastnosti a zabraňuje prieniku chladu dovnútra. Tento 6-komorový profil so stavebnou hĺbkou 82 mm sa právom stal špičkou s súčasnej ponuke na trhu. Jeho izolačné vlastnosti na úrovni Uw=0,74W/m2K sú aktuálne neprekonateľné ani profilovými systémami výrazne vyšších cenových kategórií.

Dokonalá voľba pre stavebníkov a investorov, ktorí stavajú, alebo rekonštruujú dom a chcú pri rozumnej výške investície dosiahnuť maximálnu úsporu energií unikajúcich výplňami stavebných otvorov.

Jedinečný tvar okna umožní vyniknúť predovšetkým farebným prevedeniam v drevoimitácii.  6 komôr s dorazovým tesnením poskytuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti, vysokú zvukovú izoláciu a odolnosť. Použité tesnenie s 2 komorami je extra mäkké a pritom mimoriadne trvanlivé. Tesniace schopnosti tohto typu okna sú excelentné.  Zvlášť plošne odsadené vyhotovenie s klasickou vodiacou líniou zdôrazňuje eleganciu a estetiku stvárnenia. Súčasne sa vyznačuje vysokým komfortom pri čistení a udržiavaní.

Čo by ste mali vedieť o oknách pred ich kúpou?

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor