Plastové okná Veka

plastove okna veka
Nemecká spoločnosť Veka AG je celosvetovo najväčším producentom plastových profilov na výrobu okien a dverí s viac ako 30 ročnou tradíciou výroby profilov. Veka stavila na najvyššiu kvalitu produktov a vyrába všetky profily výhradne v RAL triede A s hrúbkou stien 3 mm.
 
Vynikajúce tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné parametre sú prednosťou týchto systémov s vysokou technickou a zároveň vizuálnou úrovňou. Okná sú okované bezpečnostným kovaním Winkhaus activPilot s možnosťou voľby skrytých pántov. Toto môže byť samozrejme aj v bezpečnostných triedach RC1 aj RC2, prípadne je možné okná vybaviť bezpečnostným balíkom Safety Top. Ten zahŕňa bezpečnostné kovanie v triede RC2, nerozbitné conexové sklo, zosilnené oceľové výstuže a bezpečnostnú kľučku.
 
V našej ponuke nájdete plastové okná rady Softline 82 MD a tiež Softline 76 MD.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil