Referencie

Aj za Váš príspevok budeme vďační.
Môžete nám poslať vašu skúsenosť s našimi službami na centrala@ekoprofil.sk Váš email bude doručený priamo vedeniu spoločnosti.

Touto cestou by som sa chcel poďakovať Vašej spoločnosti v Žiline, ktorá mi operatívne, podľa mojich želaní, rýchlo a hlavne kvalitne namontovala plastové okná v celom byte. Keďže nie som zo Žiliny, potreboval som, aby sa mi spoločnosť prispôsobila tak časovo, ako aj v rámci mojích požiadaviek nad rámec  povinností pracovníkov spoločnosti. Pracovníci boli veľmi ústretoví a flexibilní. Ľudský rozmer zamestnancov Vašej spoločnosti bol neoceniteľný. Ešte raz ďakujem veľmi pekne.

Mgr. Robert Bielek

Chcem vysloviť poďakovanie firme EKOPROFIL, pracovisko Liptovský Mikuláš (p. Vitkovi) za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien. Okrem dobrej ceny bola som príjemne prekvapená profesionálnym prístupom a kvalitou práce pri montáži okien. Firme EKOPROFIL v Liptovskom Mikuláši môžem dať len tie najlepšie referencie.

Anna Frniaková

Nie každá mnou vytipovaná firma bola schopná naceniť (a nie to ešte dodať) oblúkové zostavy okien podľa projektov na nadstavbu rodičovského domu. Moja voľba padla na EKOPROFIL, aj keď nebol najlacnejší. V našej obci menili okná už mnohým susedom a pokiaľ viem, všetci boli spokojní. Dnes sa aj ja radím medzi spokojných zákazníkov tejto firmy a šírim ich dobré meno. EKOPROFIL odporúčam každému!

Dušan Gjabel, Rosina

EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem.

Ing. Jozej Ďurana, starosta obce Lysica

Okná som si objednal na základe doporučnia známeho. Som veľmi spokojný s prístupom, ochotou aj prevedením montáže. Mimoriadne rýchly termín realizácie ma veľmi milo prekvapil.

Homér Ivan, J. Kráľa 1116, Púchov

 

Od spoločnosti Ekoprofil máme už tri dodávky okien, ďalším známym sme túto firmu odporučili. Dôvod je jednoduchý – maximálna kvalita, prístup a ochota. Na reklamáciu okamžitá reakcia a náprava. To všetko pri cenových ponukách, pri ktorých očakávate skôr nižší štandard… Určite odporúčam.

Daniel Ostertag (zákazník Nitra)

 

Náš panelový dom sme zatepľovali a práce začali asi o 2 mesiace skôr, ako to bolo avizované. Okná sme nestihli vymeniť, no od viacerých ľudí som sa dozvedel, že keď sa budú okná meniť až po zateplení, dôjde k porušeniu tepelnej izolácie a omietky, vplyvom čoho môžu vzniknúť plesne okolo okna. Ekoprofil, naozaj ako jediná firma, ktorú som našiel na internete má reálne (nie len deklarované) zásoby panelákových okien skladom, čo som aj využil a všetko som stihol doslova o „minútu dvanásť“.

M. Soška Košice

Keby som sa mala rozhodnúť, ktorá firma by mi mala montovať plastové okná, určite by to bola opäť firma EKOPROFIL. Komunikácia, spolupráca, poradenstvo a samotná montáž bola na vysokej úrovni. Keď som robila prieskum trhu, jednoznačne bola firma EKOPROFIL čo do ceny, kvality a ponuky najlepšia. Ďakujem pánovi Ing. Peckovii, že pri realizácii montáže plastových okien a prechodovej pergoly všetko prebehlo k našej sto percentnej spokojnosti. Všetkým vrelo odporúčam firmu EKOPROFIL.

Mgr. Ivona Mešková, riaditeľka ZŠ s MŠ , Na stanicu 27, Bytčica

 

Ochota predajcu: 1, montáž: 1, kvalita okien: napíšem o 20 rokov.

p. Šebeňová Žilina

S firmou EKOPROFIL som mala možnosť spolupracovať pri výmene okien v rámci rozsiahlej rekonštrukcie našej školy. Stretla som sa s profesionálnym a ústretovým prístupom generálneho riaditeľa. Harmonogram prác bol vždy vopred osobne dohodnutý medzi firmou a riaditeľkou školy. Vyučovanie v škole nemuselo byť prerušené. Firma prihliadala a dodržiavala bezpečnosť pri práci vzhľadom na pohyb žiakov v škole. S kvalitou prác som veľmi spokojná.

Mgr. Anna Urbanská, riaditeľka ZŠ Lúky, Vráble

 

Na výmenu okien som dlhšiu dobu šetrila a pred kúpou som obišla niekoľko predajcov. Najlacnejšie aj najdrahšie ponuky som jednoznačne vylúčila. Na firmu Ekoprofil som nemala žiadne odporúčania. Vsadila som však na ich dobrú cenu a dnes môžem jednoznačne povedať, že moja voľba bola výborná. Nie len z hľadiska ceny, ale aj po stránke prevedenia práce. Ani by ma nenapadlo, že by po majstroch mohla ostať tak čistá chalupa. Som spokojná a k tejto firme som poslala už niekoľko mojich známych, ktorí boli rovnako ako ja, viac než spokojní.

Ľudmila Majeriková

Okenársku firmu EKOPROFIL som našla v regionálnych novinách. Okná som však menila na 2 etapy a po mojej výbornej skúsenosti pri prvej výmene objednala som si túto firmu aj na ostávajúce okná. Veľmi spokojná som bola s majstrami – všetko pekne poupratovali a v neposlednej rade aj cena bola prijateľná.

Jaroslava Bangová, Golianová ul. č. 23, Trnava

Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.

Jaroslav Tóth, Anton Koraus, poslanci za obec Svederník – Marček

Napriek malému meškaniu sme boli aj s manželom veľmi spokojní. Vaša firma má veľmi šikovných murárov.

Renáta Masná

Cez internet nakupujem už niekoľko rokov všetko, čo sa len dá – pneumatiky, televízor, notebook, pizzu a už aj okná. Viete, keď môžem kúpiť rovnaký produkt za menšiu sumu a taktiež pohodlnejšie, tak prečo nie! Som spokojný.

Ing. Milan Panák

V čase, keď som potreboval meniť okná a dvere na budove materskej školy v Bátovciach, som dostal ponukový list od spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o. Dnes som rád, že som sa rozhodol pre túto firmu, nakoľko robotu si vykonali veľmi zodpovedne, včas a bez akýchkoľvek problémov. Z tohto dôvodu sme zrealizovali aj ďalšiu dodávku okien na objekt záchranky. V našej obci budú pracovať aj na ďalších výmenách. Roboty je veľa, preto nebudem v budúcnosti váhať nad touto firmou.

Ing. Jaroslav Kurej, starosta obce Bátovce

 

S firmou EKOPROFIL spolupracuje naša firma už 3 roky a uskutočnili sme spolu mnohé projekty. Je tomu tak predovšetkým kvôli výbornej komunikácii s obchodníkmi, kvalitnej a rýchlej montáži, ako aj kvôli veľmi zaujímavým cenám. Naša spoločnosť a tiež investori, pre ktorých realizujeme haly, sú s EKOPROFILom vždy spokojní.

Jozef Samec, spolumajiteľ spoločnosti COLORMETAL, s.r.o.

Plastové okná od Ekoprofilu môžem vrelo doporučiť. O oknách sme s manželom takmer vôbec nič nevedeli, no v kancelárii nám poskytli množstvo informácií. Bolo vidieť, že títo ľudia majú svoju prácu radi a snažia sa človeku navrhnúť to najlepšie možné riešenie jeho problému. Do dnešného dňa sme nemali s novými oknami najmenší problém a verím, že to tak bude aj naďalej.

Spokojná zákazníčka Kováčová M. Žilina

Pri dozorovaní stavieb sa časti stretávame so spoločnosťou EKOPROFIL. Pre našich klientov – investorov je dôležité realizovať výstavbu odborne, kvalitne, ekonomicky a vyvarovať sa prípadným nevhodným riešeniam z PD. Spoločnosť EKOPROFIL dokáže ponúknuť vďaka svojej širokej ponuke každému investorovi variant “na mieru”, kvalita práce je nadštandardná a v prípade potreby spolu vždy dokážeme nájsť alternatívu na nevhodné riešenie z PD. Vysoko hodnotíme najmä pohotovosť a snahu o maximálny úžitok pre investora pri zachovaní priaznivej ceny.

Ing. Pavel Komárek, DOZORING, spol. s r.o. Žilina

Ponuku od oknaonline som vyhodnotil ako jednoznačne najlepšiu, pre istotu som si však zavolal ohľadne odsúhlasenia všetkých podrobností dodávky okien i dodatočného príslušenstva. Pani Janíková mi upravila niekoľko položiek v objednávke a za bezmála 3 týždne som mal okná na stavbe. Jednoznačne by som ponuku využil opakovane.

Roman Tanczer, Bratislava

S firmou Ekoprofil som bola celkovo spokojná. Výber okien som mohla prekonzultovať s odborníkom, čo mi pomohlo rozhodnúť sa práve pre tie okná a doplnky, ktoré spĺňajú moje predstavy a požiadavky. Vymeranie okien aj montáž prebiehali hladko a načas. Veľmi som ocenila aj flexibilitu, ked sa firma prispôsobila mojim časovým možnostiam.

Tatiana Šošková, Žilina

Vybrali sme si Ekoprofil, lebo nás zaujala dobrá cena a aj referencie od kolegov. Všetko prebehlo hladko. O nič som sa nemusela starať. Som spokojná. Ďakujem!

Petronela Ondríková

Okná som mal určené na chatu a teda boli v drevenom prevedení. Všetky okná boli samostatne zabalené v baliacej fólii a šofér mi pomohol vynosiť ich až priamo k chate (pristupová cesta bola vtedy rozbahnená). Doporučujem zaviesť aj telefonické objednávanie okien, nakoľko nie každý je schopný využiť tieto služby. Ináč si myslím, že je to dobré a hlavne oveľa lacnejšie.

Branislav Urbár

Na 3 vchody nášho panelového domu, ktoré spravujem ako predseda samosprávy, nám EKOPROFIL dodával a vymieňal schodišťové okná a vchodové dvere so schránkovými zostavami. Práce zakaždým prebiehali bez výraznejšieho obmedzenia obyvateľov vchodov, v požadovanej kvalite a za najnižšiu dostupnú cenu na trhu. Okná a dvere sú aj po rokoch plne funkčné a nevykazujú známky opotrebenia.

Ondrej Lenárt, predseda samosprávy, Dobšinského ulica č. 20, 21, 22, Žilina

Okná na dobierku som si objednal v 3/2008, pričom hlavným dôvodom môjho rozhodnutia bola moja manželka. A dôvodom pre jej rozhodnutie bola viac ako zaujímavá cena. Je logické, že v Lučenci je kúpna sila pomerne slabá a firmy aby prežili musia mať nemalé marže. Tu má takýto predajca cez internet obrovskú výhodu. A my sme ju využili a radím aj ostatným používateľom internetu využiť ju rovnako.

Slavomír Špánik

Na výmenu okien v našom byte som nemala odrazu toľko peňazí, tak sme okná kupovali a menili postupne. V rodine máme šikovného murára, takže s montážou a vysprávkami nebol žiadny problém a úspora bola jasná. S oknami sme veľmi spokojní, takže aj to posledné okno kúpime v Ekoprofile.

Z. Mrázová, Kysucké Nové Mesto

V rámci rekonštrukcie nášho panelového domu sme objednali nové vchodové dvere v spoločnosti EKOPROFIL. Dvere sme vybrali hliníkové. Na hlavné vchody nám boli odporučené dvere z teplého hliníka, na zadný vchod sme volili prevedenie zo studeného hliníka. Práce previedli kvalitne a dvere sa páčia všetkým nájomníkom a vlastníkom bytov. Odporúčam aj ostatným domovníkom a správcom.

Miroslav Kulina, domový dôverník, Ľubľanská ulica č. 7, 8, 9, Žilina

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za skvelý prístup, aj za chlapcov – skvelá práca, super zohratá trojka. Neviem kto je Váš šéf, ale kľudne si môžte vypýtať odmenu. Ďakujem

Vojtelová, (zákazník Nitra)

Zdravím p.Šarmirová,
chcem vysloviť pochvalu pracovníkom montáže . Dnes u nás, p.Šebok s mladším kolegom boli montovať zasklenie lodžie a veľmi šikovne zvládli montáž aj demontáž pôvodnej markízy a zábradlia. Ozaj som sa obávala, či nevzniknú problémy, sme na 8.poschodí, ale zvládli všetko profesionálne.
Prepošlite prosím moju pochvalu aj vedeniu firmy.

Ing.arch. Ludmila Jedlickova