Pergoly

3d-vizualizacia_pergola ekoprofil.sk

Pergola je skvelé miesto pre oddych a relax, ktorá chráni terasu pred slnkom a dažďom. Radi by ste si užívali výhody svojej terasy aj keď slnko naplno “pečie”, alebo naopak keď prší? Neviete si dokonale predstaviť, ako Vaša nová pergola sadne k Vášmu domu? Ktorá farba sa Vám najviac hodí?

Urobíme Vám 3D vizualizáciu pergoly na Vašom dome a ak si ju vyberiete, bude to pre vás úplne bezplatne. Zjednodušíme vám rozhodovanie!

Pošlite nám foto vašej terasy (najlepšie z viacerých uhlov, základné rozmery a vaše požiadavky na farbu, typ zastrešenia, …) a my vám necháme vypracovať vizualizáciu za sumu 30,-€. Pri objednávke pergoly vám uhradenú sumu vrátime.

DOKONALÉ ZATIENENIE, VYSOKÁ STABILITA A MAXIMÁLNY KOMFORT

TIEŇ NA TERASE LEN VTEDY, KEĎ HO POŽADUJETE

ÚČINNÁ OCHRANA PRED DAŽĎOM AJ SILNÝM VETROM

možnosť úplného zasklenia bočných stien posuvným systémom

Výsuvná plachtová strecha pergoly dokonale zatieni v lete Vašu terasu a po stiahnutí neprekáža cenným zimným slnečným lúčom vniknúť do domu, napríklad cez terasové dvere. Stabilná hliníková konštrukcia, odolná vetru, dažďu aj korózii, v dvoch variantách umožňuje vyrobiť pergolu na takmer každý rozmer terasy.  Šírka pergoly v celku môže byť až 13 metrov  (v prípade požiadavky je možné moduly nadpájať a vyrobiť ľubovoľne dlhý celok), rozostupy predných stĺpov je do 4,5 metra (v určitých prípadoch do 6 metrov) a maximálny výsuv je možný až 10 metrov.

Pergola môže byť montovaná vyššou stranou na dom, alebo môže stáť na 4 nohách, na voľnom priestranstve.

Pergola s 2 nohami - oblúková ekoprofil.sk
Pergola s 2 nohami - priama ekoprofil.sk
Pergola vysunutá - priama ekoprofil.sk
Pergola na 2 vody, s 6 nohami - priama ekoprofil.sk

Krásu a funkčnosť pergol môžete využiť pri rodinných domoch, hoteloch, či reštauráciách.

Povrch konštrukcie je upravený odolnou komaxitovu farbou s exkluzívnym matným, štruktúrovaným povrchom a to štandardne až v 6 farbách (biela RAL 9016, béžová RAL 8013, hnedá RAL 8014, sivá RAL 9007, antracitová RAL 7016 a čierna RAL 9005, prípadne iné podľa priania).

 • najelegantnejšie prekrytie Vašej terasy
 • otváranie strechy je zabezpečené motorom Somfi
 • ovládanie tlačítkom na stene, diaľkovým ovládačom, aplikáciou cez smartphone
 • konštrukcia prestrešenia umožňuje inštaláciu elegantného LED osvetlenia
 • extrémna odolnosť celého systému voči poveternostným vplyvom, aj silnému vetru

V konštrukcii pergoly je integrovaný žľab aj zvod na dažďovú vodu. Plachtová strecha je veľmi jednoducho čistiteľná tlakovou vodou, je vyrobená z trojvrstvového Blackout PVC – “Polyplan Pergola Opaque” od výrobcu Sattler, ktorá neprepúšťa svetlo, je 100% nepremokavá, UV stabilná a odolná voči plesniam (gramáž 760 g/m2, pevnosť v ťahu 2500N/50mm).

Farby plachtových striech neprepúšťajúcich svetlo

neprepustajuce pergoly ekoprofil.sk

Alternatívou k nepriehľadným látkam sú látky priehľadné – “Soltis W96”, od výrobcu Ferrari. Tieto čiastočne prepúšťajú svetlo, ale odrazia až 96% UV lúčov, rovnako sú 100% nepremokavé (gramáž 620 g/m2).

Farby plachtových striech prepúšťajúcich svetlo

prepustajuce pergoly ekoprofil.sk

V stiahnutej polohe je chránená osobitnou strieškou proti padajúcemu lístiu, či snehu. Bočné aj prednú stenu pergoly je možné úplne zaskliť bezpečnostným sklom s možnosťou použitia elegantného posuvného systému. Takto môžete svoju terasu využívať oveľa dlhšie a s ohrievaním aj celoročne. To dokazuje aj fakt, že pri správnom sklone plachtovej strechy znesie pergola aj snehové zaťaženie 20 kg/m2.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil