Pergoly

Pergola je skvelé miesto pre oddych a relax, ktorá chráni terasu pred slnkom a dažďom . Neviete si dokonale predstaviť ako pergola dokáže zútulniť Vaše pohodlie terasy? Urobíme Vám 3D vizualizáciu pergoly na Vašom dome úplne bezplatne!

DOKONALÉ ZATIENENIE, VYSOKÁ STABILITA A MAXIMÁLNY KOMFORT

TIEŇ NA TERASE LEN VTEDY, KEĎ HO POŽADUJETE

ÚČINNÁ OCHRANA AJ PRED DAŽĎOM

možnosť úplného zasklenia bočných stien posuvným systémom

Výsuvná plachtová strecha dokonale zatieni v lete Vašu terasu a po stiahnutí neprekáža cenným zimným slnečným lúčom vniknúť do domu, napríklad cez terasové dvere. Stabilná hliníková konštrukcia v dvoch variantách umožňuje vyrobiť pergolu na takmer každý rozmer terasy (maximálny výsuv až 10 m). Povrch konštrukcie je upravený komaxitovu farbou s exkluzívnym matnýn povrchom a to štandardne až v 6 farbách.

V konštrukcii pergoly je integrovaný žľab aj zvod na dažďovú vodu. Plachtová strecha je vyrobená z trojvrstvového Blackout PVC, je 100% nepremokavá, UV stabilná a odolná voči plesniam.
V stiahnutej polohe je chránená osobitnou strieškou proti padajúcemu lístiu, či snehu. Bočné aj prednú stenu pergoly je možné úplne zaskliť bezpečnostným sklom s možnosťou použitia elegantného posuvného systému. Takto môžete svoju terasu využívať oveľa dlhšie a s ohrievaním aj celoročne.

  • najelegantnejšie prekrytie Vašej terasy
  • ovládanie tlačítkom na stene, diaľkovým
    ovládačom, aplikáciou cez smartphone
  • konštrukcia prestrešenia umožňuje
    inštaláciu LED osvetlenia
  • extrémna odolnosť celého systému voči
    poveternostným vplyvom aj silnému vetru

Nezáväzný dopyt

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Okres

Tovar o ktorý máte záujem

Vaša správa