Plastové a hliníkové okná, dvere a tienenie Bratislava

Adresa:
Záhradnícka 64
– oproti Radošinskému naivnému divadlu, Ružinov

Otváracia doba:
Po – Pia: 
8:30 – 17:00

 

Ponúkame Vám tieto produkty

Vchodové dvere
Interiérové dvere
Posuvné dvere
Vonkajšie tienenie
Garážové brány

Fotogaléria nášho showroomu v Bratislave

Niektoré z referencií showroomu v Bratislave

Za nás môžem povedať že sme veľmi spokojný. Od objednávky až po montáž prebehlo všetko v poriadku.

Peter Zmeko

Ako klient som maximálne spokojná s komunikáciou a prístupom ku zákazníkovi na pobočke v Bratislave, keďže teraz riešim montáž dverí.
Držím vám palce!

Katarína Bložonová

Veľká spokojnosť. Servis na výbornú, dobrá cena a kvalita okien. Som spokojný a ďakujem.

Peter Karyl

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom bratislavskom showroome!

Plastové a Hliníkové Okná Bratislava – Ekoprofil, Váš Expert na Okná a Dvere

V srdci Bratislavy nájdete showrooom Ekoprofilu, popredného predajcu kvalitných plastových, hliníkových okien a dverí. Naša predajňa, s rozlohou takmer 150 m2, vám ponúka unikátny zážitok pri výbere ideálnych okien a dverí pre váš domov.

Zoznámte sa s našimi špičkovými terasovými systémami – Aliplast Ultraglide, zdvižno-posuvným systémom z hliníka, a sklopno-posuvným systémom bluEvolution z plastu. Ponúkame širokú škálu okien, vrátane atraktívnych farebných prevedení, ako je náš najmodernejší produkt – okno Alux DB.

Náš showroom tiež predstavuje širokú škálu vchodových a bezpečnostných dverí od Komsty, ako aj interiérové dvere od DRE. Pre tých, ktorí hľadajú riešenia exteriérového tienenia, máme pripravené ukážky žalúzií, roliet, screenov a markíz.

Okrem toho predstavujeme panely našich garážových brán, ktoré spájajú funkčnosť s estetikou.

So 17 ročnými skúsenosťami na slovenskom trhu a tisíckami realizácií a spokojných zákazníkov, EKOPROFIL sa etabloval ako dôveryhodný partner pre všetky vaše potreby týkajúce sa okien, dverí a tienenia. Naše produkty sú dostupné nielen v Bratislave, ale aj v celkovej sieti 22 predajných miest po Slovensku a v Českej republike.

Navštívte nás v Bratislave, aby ste sa inšpirovali a poradili sa s našimi odbornými poradcami. Príďte zažiť kvalitu našich produktov na vlastnej koži a objavte rozdiel, ktorý EKOPROFIL prináša do vášho domova. Pretože vidieť raz je lepšie ako počuť stokrát. 🙂