Ekoprofil Bratislava

email:

Adresa:
Záhradnícka 64
– oproti Radošinskému naivnému divadlu, Ružinov

Otváracia doba:
Po – Pi:
8:00 – 12:00
13:00 – 17:00

Ponúkame Vám tieto produkty a služby

Fotogaléria nášho showroomu v Bratislave

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom bratislavskom showroome!

Plastové okná Bratislava

V Bratislave je Ekoprofil jedným z najväčších predajcov plastových a hliníkových okien a dverí v regióne. Plastové okná Bratislava spoločnosti Ekoprofil nájdete v unikátnom showroome.

V showroome s rozlohou takmer 150 m2 máte možnosť odskúšať si obe prevedenia posuvných terasových systémov, aktuálne dostupných na trhu – HST aj PSK. Hliníkový zdvižno-posuvný systém Aliplast Ultraglide a plastový sklopno-posuvný systém bluEvolution. Rovnako tak viac typov okien, v atraktívnych farebných prevedeniach.

Samozrejmosťou je naše najmodernejšie okno v úžasnom odtieni Alux DB. Popri oknách si pozrite aj vchodové dvere, bezpečnostné dvere Komsta a interiérové dvere DRE. Ak sa zaujímate o exteriérovú tieniacu techniku, ukážeme Vám žalúzie, rolety, screen aj markízu.

Vystavené máme aj panely garážových brán.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu už viac ako 16 rokov a máme za sebou cez desiatku tisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Výrobky z našej vlastnej produkcie, ale aj od našich dodávateľov si môžete okrem Bratislavy objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR a tiež v ČR).

Príďte sa k nám inšpirovať a poradiť sa s našimi odbornými poradcami na okná, dvere, brány a tienenie. Je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť… 🙂