Plastové a hliníkové okná a dvere Nitra

telefón/fax:

037/651 67 58

mobil:

0948 365 002

email:

Adresa:
Štefánikova trieda 43
– oproti VUB banke /vo dvore/

Otváracia doba:
Po – Pi:
8:00 – 11:45
12:15 – 16:30

V Nitre je Ekoprofil etablovaným a overeným dodávateľom plastových a hliníkových okien a dverí, garážových brán, ako aj tieniacej techniky a bezpečnostných dverí.

V našom najmenšom 🙂 showroome v SR, teda v Nitre, robia pre Vás naše kolegyne zázraky pod vedením vedúcej pani Mgr. Patrikovej. Naše pracovníčky majú drahocenné skúsenosti s výplňami stavebných otvorov ešte z minulého tisícročia 🙂

Do najmenšej predajne sa toho skutočne moc nezmestí, teda ak nepočítame „mega“ veľké nasadenie a veľké množstvo skúseností… (aktuálne sme pred presťahovaním predajne do nových, oveľa väčších priestorov, ktoré si Nitra naozaj zaslúži).

Pozrieť si k nám môžete prísť okrem množstva prierezov jednotlivých profilových systémov, 6 funkčných miniatúr plastových okien, rôzne druhy skiel a kľučiek najmä dvernú výplň Perito HPL, bezpečnostné dvere Komsta, ale aj tieniacu techniku – funkčnú vonkajšiu žalúziu s priznaným krycím plechom, vonkajšiu roletu, tiež interiérové roletky a protihmyzové siete. Miesto si tu našlo aj niekoľko interiérových dverí DRE vo viacerých farebných prevedeniach.

Ekoprofil v Nitre úspešne funguje už viac ako 10 rokov a máme za sebou cez desiaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov v rámci celej SR. Naše výrobky si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR). Ak by ste mali záujem pozrieť si našu výrobu v Nových Zámkoch, alebo priamo výrobu Vašich nových okien, nech sa páči… Po dohode je prístupná aj naším klientom.

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, navštívte naše showroomy a presvedčite sa o našej profesionalite. Náš personál Vám rád zodpovie na všetky Vaše otázky.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom trnavskom showroome!

Ponúkame Vám tieto služby

Fotogaléria našej predajne

Vypočítajte si cenu okien