Plastové a hliníkové okná, dvere a tienenie Nitra

mobil:

telefón:

Adresa:
Coboriho 2125 /Polygon – vedľa železiarstva/

Otváracia doba:
Po – St:
8:00 – 16:30
Št:
8:00 – 17:30
Pi:
8:00 – 15:30
Obed:
12:00 – 12:30

Ponúkame Vám tieto produkty

Vchodové dvere
Interiérové dvere
Posuvné dvere
Vonkajšie tienenie
Garážové brány

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom nitrianskom showroome!

V Nitre je Ekoprofil etablovaným a overeným dodávateľom plastových a hliníkových okien a dverí, garážových brán, ako aj tieniacej techniky a bezpečnostných dverí.

V našom veľkom, presťahovanom showroome v Nitre, robia pre Vás naše kolegyne zázraky pod vedením vedúcej pani Mgr. Patrikovej. Naše dievčatá majú drahocenné skúsenosti s výplňami stavebných otvorov ešte z minulého tisícročia 🙂

Do predajne v Nitre sme pre Vás zabudovali vzorky posuvných dverí PSK aj HST, vzorky okien Eforte aj Elegant v prevedení Future Design plus, Aluprof MB86 Si, vchodové dvere Deceuninck Eforte s dverným panelom Perito, hliníkové dvere Aliplast Superial, bezpečnostné dvere Komsta a mnoho interiérových dverí DRE, vrátane nástenného posuvného systému. Pozrieť sa môžete aj na vonkajšiu žalúziu Z90 s priznaným aj podomietkovým kastlíkom, vonkajšiu roletu, interiérové roletky a mnoho iného. Mnoho funkčných a zaujímavých vzoriek… ale nie je všetko, prečo si máte zvoliť Ekoprofil Nitra – dôvodom je najmä „mega“ veľké nasadenie a veľké množstvo skúseností…

Ekoprofil v Nitre úspešne funguje už takmer 17 rokov. Máme za sebou cez desaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov v rámci celej SR. Naše výrobky si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR, tiež v ČR). Ak by ste mali záujem pozrieť si našu výrobu v Nových Zámkoch, alebo priamo výrobu Vašich nových okien, nech sa páči… Po dohode je prístupná aj našim klientom.

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, navštívte naše showroomy a presvedčte sa o našej profesionalite. Náš personál Vám rád zodpovie na všetky Vaše otázky.