Rekonštruujte a stavajte aj počas karantény

Plánovali ste si vymeniť niekoľko okien, prerobiť vstup do garáže, alebo vymeniť interiérové dvere? No tak nečakajte – aj keď sú všetky predajne zatvorené, môžete využiť naše eshopy.
 
nákup cez eshopy ekoprofil.sk
Počet nakazených na nový koronavírus rastie, no zdá sa, že Slováci sa našťastie disciplinovane izolujú a dodržujú opatrenia nariadené hlavným hygienikom SR.
 

Využite nákup na eshope

Kto môže, sedí teda doma, nechodí medzi ľudí a možno plánuje, čo bude robiť, keď to celé prejde. Možno niektoré veci nie je nevyhnutné odkladať. Práve v čase, keď sme doma a voľného času máme toľko, ako azda nikdy doposiaľ, by bolo vhodné zrealizovať naše zámery.
 
Na našich eshopoch máte možnosť objednať si všetky druhy tovaru z nášho sortimentu – plastové aj hliníkové okná či dvere, bezpečnostné aj interiérové dvere, vonkajšie žalúzie a všetky doplnky k nim (parapety, žalúzie, sieťky proti hmyzu, ale aj montážny materiál ako montážna pena, pištole na montážnu penu, kotviace hmoždiny a pod.) celkom bezpečne, lacno a rýchlo. Výroba je v tomto čase v plnej prevádzke a o prípadných obmedzeniach vás budeme informovať.
 

Naše bezpečnostné opatrenia

Prijali sme viaceré bezpečnostné opatrenia, aby sme ochránili vás a zároveň aby sa nenakazili členovia nášho tímu:
 
– každé okno, dvere či brána čaká pred expedíciou v karanténe na sklade minimálne 4 dni (vírus by nemal prežiť na povrchoch dlhší čas),
– naši pracovníci sú chránení rúškami, pracovnými rukavicami, prípadne okuliarmi,

– vo výrobe aj na skladoch prebieha neustála dezinfekcia,

– osobné odbery na skladoch je potrebné nahlásiť vopred. Tovar pripravíme na samostatnú paletu a pri odbere nebudete v bezprostrednom styku s našimi kolegami,
– obmedzili sme platbu v hotovosti,
– neklesáme na duchu a nedovolíme, aby sa nás paralyzovala panika a strach 🙂
  

Naše eshopy

OknaOnline.sk – veľký výber plastových okien a balkónových dverí
BranyOnline.sk – ponuka garážových brán
DobreDvere.eu – široká ponuka interiérových dverí
 
Naše eshopy sú pripravené na vaše požiadavky. Ak ste nenašli, čo potrebujete, napíšte jednoducho email a na vami požadovaný tovar vám pošleme kalkuláciu emailom.
 
Využite bezpečný a rýchly nákup cez eshop alebo presnú kalkuláciu podľa vašich požiadaviek, garanciu najlepšej ceny, šesť odberných miest alebo rozvozy po celom Slovensku.
 
Veľa zdravia a optimizmu všetkým prajeme!
 
kolektív Ekoprofilu

Related Posts