Rekonštruujte a stavajte aj počas lockdownu

Rekonštruujte a stavajte aj počas lockdownuPlánovali ste si vymeniť niekoľko okien, prerobiť vstup do garáže, alebo vymeniť interiérové dvere? No tak nečakajte – aj keď počas lockdownu môžu byť predajne zatvorené, u nás môžete nakúpiť bezpečne, aj bez osobného kontaktu.

Využite možnosť nákupu z pohodlia domova

Aj napriek prísnym opatreniam všetci naši predajcovia sú pre vás k dispozícii. Výroba a montáže prebiehajú bez akýchkoľvek obmedzení, skladníci vydávajú tovar, dovoz tovaru na vašu adresu vykonávame naďalej. Preto nemusíte čakať na otvorenie predajní.

1) Nákup na diaľku prostrednícvom emailu

Náš personál je pripravený a zaškolený vám pomôcť s výberom na diaľku. Zadajte svoju požiadavku emailom alebo telefonicky na najbližší showroom, kde vám odborní predajcovia ochotne poradia a spracujú cenovú kalkuláciu. Po následnom zameraní a odsúhlasení pre vás vyrobíme výrobky podľa vašich prianí.

2) Nákup prostredníctvom našich eshopov

Nechcete čakať na spracovanie cenovej kalkulácie našimi predajcami? Využite náš jedinečný online kalkulátor cien vašich nových okien, vonkajších žalúzií, garážových brán a interiérových dverí. Ak ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte oddelenie eshopov na emailovej adrese eshop@ekoprofil.sk, alebo na telefónnom čísle 0948 365 012Vypočítajte si cenu hneď


Naše bezpečnostné opatrenia

Prijali sme viaceré bezpečnostné opatrenia, aby sme ochránili vás a zároveň aby sa nenakazili členovia nášho tímu:
– každé okno, dvere či brána čaká pred expedíciou v “karanténe” na sklade minimálne 1 deň,
– naši pracovníci sú chránení rúškami, pracovnými rukavicami, prípadne okuliarmi,
– vo výrobe aj na skladoch prebieha neustála dezinfekcia,
– tovar pre osobné odbery na skladoch pripravujeme vopred na samostatnú paletu a pri odbere nebudete v bezprostrednom styku s našimi kolegami,
– obmedzili sme platbu v hotovosti,
– neklesáme na duchu a nedovolíme, aby sa nás paralyzovala panika a strach 🙂

Tím EKOPROFIL

Related Posts