INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE Horizontálne

Najpoužívanejšia a najekonomickejšia interiérová tieniaca technika, určená pre plastové, drevené i hliníkové okná. V sortimente sa nachádza výhradne celotieniaca verzia s vrchným nosníkom priameho, alebo zaobleného tvaru.

Interiérové horizontálne žalúzie sú najjednoduchšou a aj najlacnejšou ochranou pred slnečnými lúčmi ako aj nežiaducimi pohľadmi z okolia.

Sú určené do okien s izolačným dvojsklom alebo trojsklom. Vyznačujú sa skrytým systémom upevnenia, vďaka čomu dizajn okna nijak neutrpí. V súčasnej dobe dodávame celotieniace interiérové žalúzie so zvýšenou schopnosťou tieniť lúče slnka (vďaka možnosti úplneho zaklopenia lamiel) bez príplatku, t.j. v cene základných Isodesign žalúzií. Interiérové žalúzie pozostávajú z hliníkových lamiel a oceľového nosníka so skrytou kompletnou mechanikou. Nosník môže mať podľa typu hranaté, alebo oblé tvary. Farebnosť lamiel umožní zladenie s akýmkoľvek interiérom, nakoľko farebných prevedení je viac ako 50.

Samozrejmosťou sú imitácie dreva, doladené k drevodekorom okien. Rovnako oceľový nosník je k dispozícii vo viacerých farbách RAL aj v imitáciách dreva. Ovládanie aj údržba je veľmi jednoduchá. Guličková retiazka slúži k natáčaniu lamiel i vyťahovaniu a spúšťaniu celej žalúzie.

Zameranie interiérových žalúzií zvládnete poľahky sami. Dokážete tak skrátiť čas na dodanie nových žalúzií a samozrejme znížiť cenu o výjazd nášho technika. Takto namerané rozmery zadajte do dopytového formuláru, alebo nám ich pošlite emailom.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Nezáväzný dopyt

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Tel. číslo (povinné)

  Okres

  Tovar o ktorý máte záujem

  Vaša správa

  Pripojiť súbor