Design ALL IN ONE Trieste

Premiérovo Vám predstavujeme dizajnovú radu ALL IN ONE, určenú pre klientov s najvyberanejším vkusom ako aj vysokými nárokmi na každý, aj ten najdrobnejší detail. čítaj viac

Premiérovo Vám predstavujeme dizajnovú radu ALL IN ONE, určenú pre klientov s najvyberanejším vkusom ako aj vysokými nárokmi na každý, aj ten najdrobnejší detail.

ALL IN ONE je jedinečným prepojením dizajnu a farieb medzi výplňami stavebných otvorov – oknami a dverami (plastovými aj hliníkovými), bránou a tieniacou technikou. Jednotlivé prvky v kompozíciách nadväzujú na seba farebne, ale aj použitím dekoračných aplikácií.

Farby sme volili harmonické a výrazné, podľa nastupujúcich trendov modernej architektúry.

Nie je náhoda, že názvy jednotlivých kompozícii odkazujú na názvy Talianskych miest. Taliani spoluurčujú dlhodobo trendy v dizajne a móde, sú povestní svojou láskou k umeniu a neobyčajným vnímaním estetiky.

Dizajnová rada ALL IN ONE je nie len originálna, krásna, nadčasová, ale zarčuje aj kvalitu použitých materiálov. Sme pripravení prispôsobiť dizajn kompozície Vašim požiadavkám a individuálnemu charakteru Vášho projektu.

To, že výberom všetkých otvorových konštrukcií u jedného výrobcu ušetríte čas aj peniaze netreba nikomu dokazovať, ale podstatným prínosom je najmä istota kompatibility dizajnu a farieb.