Referencie kúpa plastových okien

Nikola Kvočková Kubáňová

Firmu Ekoprofil môžem len odporúčať. Mali sme špeciálnu požiadavku kde žiadna firma v našom okolí nebola ochotná ju zrealizovať no firma Ekoprofil si s tým hravo poradila.Slečna na pobočke ktorá nás mala na starosti bola veľmi milá a ústretová, taktiež nám aj veľmi ochotne poradila.Okná a dvere boli dodané v expresne rýchlom termíne. Montážnici zanechali za sebou kus dobre odvedenej precíznej práce. Okienka a dvere nám robia obrovskú radosť, a sme veľmi radi že sme si práve túto firmu vybrali. Všetkým známym…

Anna Frniaková

Chcem vysloviť poďakovanie firme EKOPROFIL, pracovisko Liptovský Mikuláš (p. Vitkovi) za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien. Okrem dobrej ceny bola som príjemne prekvapená profesionálnym prístupom a kvalitou práce pri montáži okien. Firme EKOPROFIL v Liptovskom Mikuláši môžem dať len tie najlepšie referencie.

Dušan Gjabel, Rosina

Nie každá mnou vytipovaná firma bola schopná naceniť (a nie to ešte dodať) oblúkové zostavy okien podľa projektov na nadstavbu rodičovského domu. Moja voľba padla na EKOPROFIL, aj keď nebol najlacnejší. V našej obci menili okná už mnohým susedom a pokiaľ viem, všetci boli spokojní. Dnes sa aj ja radím medzi spokojných zákazníkov tejto firmy a šírim ich dobré meno. EKOPROFIL odporúčam každému!

Daniel Ostertag (zákazník Nitra)

Od spoločnosti Ekoprofil máme už tri dodávky okien, ďalším známym sme túto firmu odporučili. Dôvod je jednoduchý – maximálna kvalita, prístup a ochota. Na reklamáciu okamžitá reakcia a náprava. To všetko pri cenových ponukách, pri ktorých očakávate skôr nižší štandard… Určite odporúčam.

1 2 4