Povedali vám, že „vám sa žalúzie namontovať nedajú“?

Vonkajšie žalúzie sú mimoriadne funkčná ochrana pred prehriatím interiéru, s výrazným vplyvom na dizajn domu, či bytu.  V mnohých situáciách je však montáž ťažko realizovateľná, ba až nemožná. Napr. pri dodatočnej montáži je štandardne nevyhnutné, aby bol viditeľný rám okna, do ktorého sa uchytia konzoly, držiace krycí plech nábalu žalúzie, držiaky vodiacich líšt aj samotnú žalúziu. Rám okna musí byť viditeľný minimálne 4 cm (teda nie zapustený v murive, ani zakrytý polystyrénom pri zatepľovaní). Rovnako je nevyhnutné, aby bol dostatočný priestor k prevedeniu ovládacej hriadele žalúzie z vonkajšiej strany na stranu vnútornú, čo je ešte väčším problémom. Žiaľ väčšinu záujemcov o vonkajšie žalúzie do bytových domov sme museli odmietnuť (a to až v 73% prípadoch). Rovnako tak všetky ďalšie firmy, dodávajúce a montujúce exteriérové žalúzie.
 
Na základe týchto skúseností, sme vyvinuli vlastný, jedinečný systém vonkajších žalúzií „Panelák“ pre domy aj byty, pri ktorom dokážeme namontovať žalúziu aj na okná, na ktoré to doposiaľ jednoducho nešlo. Okrem unikátneho spôsobu montáže sme vyvinuli aj špeciálny spôsob ovládania lamiel, pri ktorom nie je potrebné previesť ovládaciu hriadeľ cez okenný rám. Na tento účel nám slúži komponent „fixačná kotva Panelák“. Samozrejme motorické ovládanie je zrealizovateľné oveľa jednoduchšie, za predpokladu, že je možnosť priviesť kábel k oknu.
 
Týmito unikátnymi riešeniami sme zvýšili percento úspešnosti pri montáži z 27% na takmer 90%! V prípade, že potrebujete znížiť teplotu v interiéri zatienením okien, alebo chcete využiť ďalších výhod vonkajších žalúzií – ochrániť sa od pohľadov z vonku, zatraktívniť vzhľad vašej nehnuteľnosti… vyžiadajte si cenovú ponuku a príďte si pozrieť naše unikátne riešenia do našich showroomov aj vo vašom meste.
 

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Rozmer okna pre výpočet ceny žalúzie s montážou

  Šírka okna 1

  Výška okna 1

  Spôsob ovládania

  Mesto / obec

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Tel. číslo (povinné)

  Doplňujúce informácie

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil

  12. augusta 2021