Plastové a hliníkové okná, dvere a tienenie Trnava

Adresa:
Aquapolis Business Centrum
Piešťanská 8188/3

Otváracia doba:
Po – Pi:
7:00 – 17:00

Ponúkame Vám tieto produkty

Vchodové dvere
Interiérové dvere
Posuvné dvere
Vonkajšie tienenie
Garážové brány

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom trnavskom showroome!

Trnavský Ekoprofil je overený dodávateľ na plastové hliníkové okná. Tieto dopĺňame tieniacou technikou ako aj vchodovými dverami do estetického celku na váš dom, či byt. Predajňa v Trnave funguje už takmer 17 rokov a vedúca predajne pani Mojžitová je na slovo vzatý odborník.

V Trnavskom showroome si môžete pozrieť okrem nádherných čiernych hliníkových zdvižno-posuvných dverí HST aj posuvné terasové dvere PSK, hliníkové okno Aluprof MB86 Si, plastové okná Eforte a Elegant. Radi vám predstavíme kompletnú ponuku vonkajšej tieniacej techniky – podomietkový systém vonkajších roliet, podomietkový aj priznaný systém vonkajších žalúzií, rôzne druhy skiel a kľučiek, úžasné plastové dvere z našej produkcie „Eforte“ s prekrytou výplňou Perito Entry vo farbe antracit glatt s veľkým priamym madlom, tiež bezpečnostné dvere Komsta pre Váš byt. Nemôže chýbať naša pýcha – najmodernejšie okno „Deceuninck Eforte Future Design plus“ vo farbe Alux DB so sivým jadrom.

Vybrať si môžete prísť z interiérových dverí DRE, pričom uvidíte aj posuvný systém.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu viac ako 17 rokov a má za sebou cez desiaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Naše výrobky si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR a tiež v ČR).  Ak by ste mali záujem pozrieť si našu výrobu v Nových Zámkoch, alebo priamo výrobu Vašich nových okien, nech sa páči… Po dohode je prístupná aj naším klientom.

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, príďte sa k nám inšpirovať, poradiť sa s odborným personálom či technikom v teréne a vybrať svoje nové okná, dvere, bránu, či tieniacu techniku... 🙂