Ekoprofil Trnava

telefón/fax:

mobil:

email:

Adresa:
Aquapolis Business Centrum
Piešťanská 8188/3

Otváracia doba:
Po – Pi:
8:00 – 13:00
13:30 – 16:30

Ponúkame Vám tieto služby

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom trnavskom showroome!

Trnavský Ekoprofil je overený dodávateľ plastových hliníkových okien a dverí. Predajňa v Trnave funguje už viac ako 12 rokov a vedúca predajne pani Mojžitová je na slovo vzatý odborník.

Pozrieť si môžete okrem množstva prierezov jednotlivých profilových systémov, 6 funkčných miniatúr plastových okien, rôzne druhy skiel a kľučiek najmä úžasné plastové dvere z našej produkcie „Eforte“ s prekrytou výplňou Perito Entry vo farbe antracit glatt s veľkým priamym madlom, tiež bezpečnostné dvere Komsta pre Váš byt. Nemôže chýbať naša pýcha – najmodernejšie okno „Inoutic Eforte Future Design plus“ vo farbe Alux DB so sivým jadrom.

Ak Vás zaujíma tieniaca technika, tak v Trnavskej predajni máte možnosť vidieť podomietkový systém vonkajších roliet, podomietkový systém vonkajších žalúzií aj extra moderné screeny, tiež rôzne roletky a protihmyzové siete.

Vybrať si môžete prísť z interiérových dverí DRE, pričom uvidíte aj posuvný systém.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu viac ako 10 rokov a má za sebou cez desiaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Naše výrobky si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR). Ak by ste mali záujem pozrieť si našu výrobu v Nových Zámkoch, alebo priamo výrobu Vašich nových okien, nech sa páči… Po dohode je prístupná aj naším klientom.

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, príďte sa k nám inšpirovať, poradiť sa s odborným personálom či technikom v teréne a vybrať svoje nové okná, dvere, bránu, terasu, či tieniacu techniku ?