Ekoprofil Trnava

telefón:

email:

Adresa:
Aquapolis Business Centrum
Piešťanská 8188/3

Otváracia doba:
Po – Pi:
8:00 – 13:00
13:30 – 16:30

Ponúkame Vám tieto služby

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom trnavskom showroome!

Trnavský Ekoprofil je overený dodávateľ plastových hliníkových okien, spolu s tieniacou technikou ako aj vchodových dverí. Predajňa v Trnave funguje už takmer 15 rokov a vedúca predajne pani Mojžitová je na slovo vzatý odborník.

V Trnavskom showroome si môžete pozrieť okrem nádherných čiernych hliníkových zdvižno-posuvných dverí HST aj posuvné terasové dvere PSK, hliníkové okno Aluprof MB86 Si, plastové okná Eforte a Elegant a okno Salamander SL 76. Radi vám predstavíme kompletnú ponuku vonkajšej tieniacej techniky – podomietkový systém vonkajších roliet, podomietkový aj priznaný systém vonkajších žalúzií, rôzne druhy skiel a kľučiek, úžasné plastové dvere z našej produkcie „Eforte“ s prekrytou výplňou Perito Entry vo farbe antracit glatt s veľkým priamym madlom, tiež bezpečnostné dvere Komsta pre Váš byt. Nemôže chýbať naša pýcha – najmodernejšie okno „Deceuninck Eforte Future Design plus“ vo farbe Alux DB so sivým jadrom.

Vybrať si môžete prísť z interiérových dverí DRE, pričom uvidíte aj posuvný systém.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu viac ako 15 rokov a má za sebou cez desiaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Naše výrobky si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR a tiež v ČR).  Ak by ste mali záujem pozrieť si našu výrobu v Nových Zámkoch, alebo priamo výrobu Vašich nových okien, nech sa páči… Po dohode je prístupná aj naším klientom.

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, príďte sa k nám inšpirovať, poradiť sa s odborným personálom či technikom v teréne a vybrať svoje nové okná, dvere, bránu, terasu, či tieniacu techniku…